Şimdi Ara

Netanyahu: Ordusu Kürt köylerinde kadınları ve çocukları katleden Erdoğan, İsrail'e vaaz vermesin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
14.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçim çalışmaları başladı arkadaşlar, birbirinizi kırmayın boşuna.

Yakında, Abd, Avrupa, Rusya var sırada, Abdüllatif Şener’in YouTube videolarını izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netenyahu efendi sen bizi satılık Araplarla karıştırdın galiba, sen Türk ordusuna nasıl işgalci, katliamcı dersin gafil! Ulan Türkiye tükürsün Israil haritadan silinir!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya uçak krizinde tezek yakarız diyenler çoşmuş yine. Siz de olmazsanız nasıl gülerdi bu kardeşiniz :)
  • Netenyahu en son Hamas ile barış müzakeresi imzaladığında Savunma Bakanı istifa etmişti. Netenyahu'yu korkaklıkla suçlayanlar da olmuştu. İç kamuoyuna oynamak için böyle saçma sapan açıklamalar yapıyor çok umursamaya gerek yok.

Ama bu Filistin meselesini Türkiye'nin sorunlarından daha fazla sahiplenen arkadaşları da anlayamıyorum. Orası sizin ülkeniz değil. Kan bağınız da yok. İnsanlık için ses çıkartıyorsanız dünyada bunun gibi birçok yer var ama siz nedense sadece Filistin'de ses çıkarıyorsunuz. Çünkü ideolojik sınırlarınız sadece orayı kapsıyor. Mesela Çin'in korkusundan Doğu Türkistan'ı savunamıyorsunuz bile.

O yüzden geçin bu işleri.

Filistinli çocukların elbette bu olaylarda hiçbir suçu yok en günahsız olan onlar. Ama Filistin halkı tarihsel süreç boyunca o topraklara sahip ve layık olabildi mi orası tartışılır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Elin adamı çıkıp siz işgalcisiniz, sizin askeriniz kadın ve çocukları öldürüyor diyor ama maşallah bizde adamı haklı bulanlar falan var. Bir kendinize gelin, haddinizi bilin önce. Muhalefet, muhaliflik falan bu değildir; bu kadar da adileşmeyin.
    Sırf yerel seçimlerde partisi 1 2 belediye fazla alsın diye bir cumhurbaşkanının ülkeyi kendi menfaati için kullanması ne kadar etik? Yıllar sonra sınırımızı temizleme fırsatı elimize geçmişken ilerleyen aylarda operasyonu çarpıtıp medya gücü ile batılılara katliam yapıyormuşuz gibi gösterebilecek bir güçle sırf şov yapmak için ters düşmek ne kadar mantıklı?

• Fetö chdpkk israil ipe sarılıp ihanete koşuyor.

Yermi anadolu çocuğu.

• Sen israille İranın düşman olduğunu mu sanıyorsun? Yahudilerin en rahat ettiği ülkelerdendir İran. Derin tarihsel sebepleri vardır bunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal Barca

Sırf yerel seçimlerde partisi 1 2 belediye fazla alsın diye bir cumhurbaşkanının ülkeyi kendi menfaati için kullanması ne kadar etik? Yıllar sonra sınırımızı temizleme fırsatı elimize geçmişken ilerleyen aylarda operasyonu çarpıtıp medya gücü ile batılılara katliam yapıyormuşuz gibi gösterebilecek bir güçle sırf şov yapmak için ters düşmek ne kadar mantıklı?

Alıntıları Göster
    Bana ne bundan arkadaşım ? Cumhurbaşkanı öyle demiş, yok efendim seçimde şöyle olacakmış, seçimi bu kazanmış, o parti bunu demiş, o onun kulağını saçını falan çekmiş de bilmemne... Gider beğendiğin partiye oy verirsin. Cumhurbaşkanını ve partisini beğenmiyorsan da gidip başkasına oy verirsin. Buradaki konu o değil. Elin adamı çıkıp benim devletime işgalci diyecek, benim askerime kadın ve çocuk katili diyecek sonra da burada e haklı diyecekler... Yok öyle şey.

• Katil olmak , masumu ezmek, öldürmek ortalığı karıştırmak sizin işiniz. Bizim askerimiz 1 tane bile masumun burnunu kanatmaz. Önce sen kendi askerlerinin icraatlerine bak başkatil.

• Ülkenin hassasiyetlerine olmadık iftiralarda bulunan tipler mevcut! Bu tipleri doğrudan siber birimlere tüm kanıtları ile ihbarda bulunuyorum. Donanımhaberden asla böyle bir kitle beklemezdim. Onca yıl siyasi konulara tek satır yazmadım bu forumda fakat son 6 aydır kayıtsız kalınacak gibi değil. Son zamanlarda yapılan manipülasyon ve zamanlaması çok manidar. Türkiye Cumhuriyetine düşmansan bedelini ödeyeceksin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bu mesaj silindi.
    Saçmalamışsın. İsrail dediğimiz devlet sadece Hamas'la uğraşsa, dediğin mantıklı olabilir. Ama Hamas'ı bahane ederek sivilleri vuruyorlar, yerinden yurdundan ediyorlar.

Bizim onların düşmanlarını dost görmemizle, onların PKK'yı dost görmesi arasında dağlar kadar fark var. Bunu sen de biliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 23 Aralık 2018; 20:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Doğru söylüyor diye yorum yapanlara üstte yazdım.Sen üstüne alındıysan bilemiyorum

Böyle vatan haini diye yafta vuruyorsun ya, açık açık isim yaz da görelim.

Sen misin vatan millet aşığı?

Yav bu ülke Chp dönemini de gördü kardeş.Gelip bana hükümetin kendi elemanlarını kadrolastirmasini vatan hainliği olarak söyleme.

Kimin vatan haini olduğunu veya olabilecek kapasitede olduğunu burada yapılan yorumlardan görülüyor.Siyah puntolarla veya büyük harflerle yazı yazılarak vatan millet sevdalısı olunmuyor,kusura bakma.

Illa birilerine vatan hainliği yaftası vuruyorsan,açıkça isimlerini yaz,biz de ihbar edelim devlet araştırsın vatan haini mi diye.

Alıntıları Göster
    Chp dönemini sokağa çıkan 100 kişiden 95'i bilmez. Ülkeyi 70 yıla yakındır yöneten sağcı hükümetlerdir 2-3 koalisyon hükümetine girince bütün sorumluluk Chp'nin mi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 23 Aralık 2018; 20:58:44 >

• yine kürt diye kaşımaya çalışıyorlarda yemezler artık millet uyandı

ben askerken 6 kişilik arkadaş grubumuzun 1 tanesi kürttü ve bir sefer kimse kimseye nerelisin vs diye sormadı bile hepimiz çok iyi arkadaştık zaten , terhisten sonrada diyarbakırlı fırat ile çok görüştük çokda iyi komik adamdı

bir bizim ülkeye bak güya köy yakıp güya kürt öldürüyoruz , ulan o zaman israil filistine ne yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 23 Aralık 2018; 20:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bizim ülkedeki yahudi sevici kemalistlerden farklı bir yorumda beklenemezdi.
  • hadi biraz bazılarının tabiri ile fitne yayalım o zaman, pallywood nedir bilmeyen çok kişi var demek ki

üşenmeyen oturup uzununu da izleyebilir, yeni değil yani senelerin videosu, değişen bir şey var mı bakın bakalım

https://vimeo.com/1703124

• Seçimler yaklaştı danışıklı dövüş başladı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.