Şimdi Ara

Neta 6400 HD (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

tgsk ozellikli yazılımlar eski netalara yüklenmiycekmiş nekadar doğrudur bilemem..başka bir forumda netada çalışan biri yazdı..downradge ozelliği kendi yazılımları içinde olucakmış

Hocam az önce tvyi actim, uydu stand by da idi ve 5 yeni kanal bulundu ve kaydedildi yazdı.

2.4.14 yüklü, bu sizin bahsettiğiniz şey değil mi?

tgsk eski yazılımda zaten açık idi iş türksatta bitti..

Tam anlamadım hocam?

türksat kanal güncelleme sistemi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bayemir18

Tekniksat TMH3000 Mini HD ile kıyaslayabilecek bir arkadaş var mı acaba? Tekniksat markasının technisat'ın klonu olduğunu duymuştum. STi işlemcili ve Technisat'ta olduğu gibi SD ve HD kanallarda görüntü kalitesi çok iyiyse Tekniksat TMH3000 Mini HD almayı düşünüyorum, yoksa NETA tercih edeceğim. Hepsidijitalde NETA 6000 CI HD UYDU ALICISI ve Neta HD Platinium Plus modellerini de gördüm. Neta 6400HD'den daha mı iyidir bu modeller?

Bu marka modeller arasında kararszım, tavsiyelerinizi rica ederim... Panasonic ST50E Plazmayı aldıktan sonra HDD'den film izlemek de bi yere kadar...

kim salladıysa iyi sallamış Technisat ın t si olamaz...neta dahil..trdeki tüm markalar dahil.

hocam tekniksat kullandızmı övdüğünüze göre kullanmışsınız mini önermiyorum demiştiniz ama şimdi neta tecnisatın tsi olamaz demişsiniz .

• her yerdede satılmıyor galiba google yazdım abuk subuk satan siteler çıktı.
  • Bugün cihaz elime geçti ve sinyyal sorunu şimdilik yok gibi , Ama cihazın sd görüntüsü içler acısı .cihazla gelen q2.5.1 yazılımı çok berbat cihazın yeni yazılımını kesinlikle yüklemeyin.yazılımı 1 günde mi yazdılar ne yaptılar anlayamıyorum..

Cihaz divx hala oynatmıyor diğer formatları deneme şansım olmadı..

q2.1.14 yazılımı görüntü olarak çok iyi bu yazılımı kullananlar cihazın ayarları ile oynamasınlar..

bazen hd ,sd geçişinde çııt sesi geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 15 Mart 2013; 15:03:02 >
  • quote:

Bugün cihaz elime geçti ve sinyyal sorunu şimdilik yok gibi , Ama cihazın sd görüntüsü içler acısı .cihazla gelen q2.5.1 yazılımı çok berbat cihazın yeni yazılımını kesinlikle yüklemeyin.yazılımı 1 günde mi yazdılar ne yaptılar anlayamıyorum..

q2.1.14 yazılımı görüntü olarak çok iyi bu yazılımı kullananlar cihazın ayarları ile oynamasınlar..

hocam tam alıcaktım sizin yorumunu görünce tekrar bekleme moduna aldım kendimi bu gidişle uydu alıcısı alamıyacağım :)
  • quote:

Bugün cihaz elime geçti ve sinyyal sorunu şimdilik yok gibi , Ama cihazın sd görüntüsü içler acısı .cihazla gelen q2.5.1 yazılımı çok berbat cihazın yeni yazılımını kesinlikle yüklemeyin.yazılımı 1 günde mi yazdılar ne yaptılar anlayamıyorum..

+ sonussuz tek kelimeyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: **KAAN**

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bayemir18

Tekniksat TMH3000 Mini HD ile kıyaslayabilecek bir arkadaş var mı acaba? Tekniksat markasının technisat'ın klonu olduğunu duymuştum. STi işlemcili ve Technisat'ta olduğu gibi SD ve HD kanallarda görüntü kalitesi çok iyiyse Tekniksat TMH3000 Mini HD almayı düşünüyorum, yoksa NETA tercih edeceğim. Hepsidijitalde NETA 6000 CI HD UYDU ALICISI ve Neta HD Platinium Plus modellerini de gördüm. Neta 6400HD'den daha mı iyidir bu modeller?

Bu marka modeller arasında kararszım, tavsiyelerinizi rica ederim... Panasonic ST50E Plazmayı aldıktan sonra HDD'den film izlemek de bi yere kadar...

kim salladıysa iyi sallamış Technisat ın t si olamaz...neta dahil..trdeki tüm markalar dahil.

hocam tekniksat kullandızmı övdüğünüze göre kullanmışsınız mini önermiyorum demiştiniz ama şimdi neta tecnisatın tsi olamaz demişsiniz .

kaan nasıl okudun bilemem Technisat bir alman markası 64 bitlik sti işlemci kullanır türkiyeye gelişi 1200tl yi bulur..tekniksat türk markası olup alalade sıradan bir markadır.

• quote:

quote:

+ sonussuz tek kelimeyle...

o güzelim görüntüden eser kalmamış ,neta nasıl gözden kaçırmış aklım almıyor iki cihazı yanyana getirip bir baksınlar bence harika görüntüyü ne hala getirmişler..

• netanın yeni serisinde tksk var biliyorsunuz bu güncellemeyi başlattığınızda ayarladığınız tüm kanal listesi sıfırlanıyor bilginiz olsun.Buda yazılımın aceleye geldiğinin kanıtı bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 15 Mart 2013; 16:25:44 >
  • quote:

netanın yeni serisinde tksk var biliyorsunuz bu güncellemeyi başlattığınızda ayarladığınız tüm kanal listesi sıfırlanıyor bilginiz olsun.Buda yazılımın aceleye geldiğinin kanıtı bana göre

hocam nolcak şimdi netayı aradınızmı siz bir güncelleme gelicekmi görüntülerle alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **KAAN** -- 15 Mart 2013; 21:56:05 >
  • quote:

quote:

netanın yeni serisinde tksk var biliyorsunuz bu güncellemeyi başlattığınızda ayarladığınız tüm kanal listesi sıfırlanıyor bilginiz olsun.Buda yazılımın aceleye geldiğinin kanıtı bana göre

hocam nolcak şimdi netayı aradınızmı siz bir güncelleme gelicekmişmiş görüntülerle alakalı

görüştüm, güncelleme şimdilik yok q2.5.1 yazılımıda bana göre beta süreceklerinide pek sanmıyorum tkgs ayağına yeni cihazlara yüklediler, bekleyip göreceğiz,
  • arkadaşlar HDMI-CEC bu özellik varmı netada
  • quote:

arkadaşlar HDMI-CEC bu özellik varmı netada

olduğunu sanmıyorum ileride belki yazılım ile ekleyeblirler ama önce son yazılımı düzeltseler iyi olur... sende aceleye getirme bu alım işini
  • Bu arada yukarda inceleme yaptığımı söylemiştim. Şunuda yeni fark ettim ki görüntü kalitesi gerçekten de abartıldığı kadar değil. Düşünün kaç gündür tv'nin içindeki kendi uydu alıcı mı iyi Neta 6400 mü iyi ona karar vermeye çalışıyorum.Aslında kararım belli Philips'in kendi alıcısı daha iyi özellikle HD kanallarda ama Biss olmadığı için ve kanal geçişi 2,3 saniyeyi bulduğu için Netayı kullanmak istiyorum. Ama dediğim gibi tv'nin içindeki uydu alıcısı bile Neta'dan iyise görüntü anlamında, gerisini siz düşünün.

TKGS kanal listesinin otomatik ayarlıyor. Ayarlardan TKGS otomatik güncellemeyi kapatırsanız ancak öyle sıralarsınız kanalları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargaht

Bu arada yukarda inceleme yaptığımı söylemiştim. Şunuda yeni fark ettim ki görüntü kalitesi gerçekten de abartıldığı kadar değil. Düşünün kaç gündür tv'nin içindeki kendi uydu alıcı mı iyi Neta 6400 mü iyi ona karar vermeye çalışıyorum.Aslında kararım belli Philips'in kendi alıcısı daha iyi özellikle HD kanallarda ama Biss olmadığı için ve kanal geçişi 2,3 saniyeyi bulduğu için Netayı kullanmak istiyorum. Ama dediğim gibi tv'nin içindeki uydu alıcısı bile Neta'dan iyise görüntü anlamında, gerisini siz düşünün.

TKGS kanal listesinin otomatik ayarlıyor. Ayarlardan TKGS otomatik güncellemeyi kapatırsanız ancak öyle sıralarsınız kanalları.

hacı f/p olarak düşün... daha iyisi her zaman vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 16 Mart 2013; 20:02:39 >

• Neta'nın Kayıt özelliğini denedim biraz önce ve sorunsuz kaydettim bir çok kanalı tabi kısa kısa, uzunda sorun çıkar mı bilinmez.

Buda Neta'nın kendisi ile kayıt ettiğim ATV HD'nin görüntüsü.

FUll HD izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=qd1skfaExIw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargaht -- 16 Mart 2013; 20:19:38 >
  • v2.4.14'in kıymetini bilelim o zaman

Uydudan kanal güncelleme cihaz stand-by da iken mevcut v2.4.14te de. Fiyatına göre 10 numara 5 yıldızlık bir cihaz bence.
  • quote:

Bu arada yukarda inceleme yaptığımı söylemiştim. Şunuda yeni fark ettim ki görüntü kalitesi gerçekten de abartıldığı kadar değil. Düşünün kaç gündür tv'nin içindeki kendi uydu alıcı mı iyi Neta 6400 mü iyi ona karar vermeye çalışıyorum.Aslında kararım belli Philips'in kendi alıcısı daha iyi özellikle HD kanallarda ama Biss olmadığı için ve kanal geçişi 2,3 saniyeyi bulduğu için Netayı kullanmak istiyorum. Ama dediğim gibi tv'nin içindeki uydu alıcısı bile Neta'dan iyise görüntü anlamında, gerisini siz düşünün.

aslında o biraz firmanın aceleye gelmiş 2.51 yazılımından 2.44 çok daha başarılı ozellikle sd de umarım çözüm bulurlar..insanlar bu sorunlu yazılımı downrange eder....zaten düşürmeye kapamaları 100 yılın saçmalığıda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Mart 2013; 20:32:21 >

• quote:

quote:

aslında o biraz firmanın aceleye gelmiş 2.51 yazılımından 2.44 çok daha başarılı ozellikle sd de umarım çözüm bulurlar..insanlar bu sorunlu yazılımı downrange eder....zaten düşürmeye kapamaları 100 yılın saçmalığıda...

zaten downrange kapamaları gerçektende iyi olmamış kapamalarınında tek nedeni tkgs olayı...

• quote:

quote:

Vay arkadaş SD yayınların görüntü kalitesi daha mı iyi 2.44'de? ben direk 2.51'den başladım yeni aldığım için

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.