Şimdi Ara

Neta 6400 HD (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karargaht

Neta 6400 hakkında detaylı bi inceleme yaptım. Daha fazla fikir edinebilirsiniz. Buyrun buradan.. .

http://turkisioyun.com/neta-hd-6400-inceleme/

sağol emeğin için..arkadaşlar ben cihaz değişmiş demedim! bana bazı ömler geldi..ben sadece onceki yazılımı daha çok beğendiğimi yazdım...sonraki yazılımda ne olur nerden biliyim :) yazılımlarda az bişey görüntü kalitesi farkı oluyo(eski yeni) çünkü benim kendi zevkim yani belki size yeni çıkan yazılım daha ii gelir bilemem downradgeyi kapmalarına bozuldum biraz.
    donma sorunu yaşamadım bu seride..memnunum yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Mart 2013; 21:58:39 >

• quote:

Neta 6400 hakkında detaylı bi inceleme yaptım. Daha fazla fikir edinebilirsiniz. Buyrun buradan.. .

inceleme detaylı güzel olmuş tebrikler

netada bissleri girer iken id kodu girmeye gerek yok biliyorsun

google tag içinmi eklediniz?

------------------------------------------

2. kumanda ve favorileri belirtmene sevindim insanlar ne alıcaklarını bilmeleri açısından güzel başka yerde yok..

• Arkadaşlar Neta 6400, avermedia s9, titan hd arasında gidip geliyorum. Neta düz hd cihaz olması sadece şifresiz hd leri izleyebilecek olmam canımı sıkıyor. Sizce yinede neta hd almaya değermi.
  • son yazılım mevcut olan arkadaş varmı veya neta 2.5.1 i ne zaman yayınlıyacak bi bilgi verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahmerian

son yazılım mevcut olan arkadaş varmı veya neta 2.5.1 i ne zaman yayınlıyacak bi bilgi verebilirmisiniz

tgsk reklamı amaçlı yeni seriye konulan çıkarılan bir sürüm tgsklı ilk sürüm ve bence çok stabil değil beğenmessen downradge olayıda yok kimse kolay kolay geçmez tahminimce biraz daha zamanı var gibi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Mart 2013; 1:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: zahmerian

son yazılım mevcut olan arkadaş varmı veya neta 2.5.1 i ne zaman yayınlıyacak bi bilgi verebilirmisiniz

tgsk reklamı amaçlı yeni seriye konulan çıkarılan bir sürüm tgsklı ilk sürüm ve bence çok stabil değil beğenmessen downradge olayıda yok kimse kolay kolay geçmez tahminimce biraz daha zamanı var gibi....

Downgrade gelmedigi surece yüklemem bende. 2.4.14 sorunsuz gorunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns33

Arkadaşlar Neta 6400, avermedia s9, titan hd arasında gidip geliyorum. Neta düz hd cihaz olması sadece şifresiz hd leri izleyebilecek olmam canımı sıkıyor. Sizce yinede neta hd almaya değermi.

3 / 4 tane HD kanal yeter diyorsan alabilirsin iyi bir modeldir, Fakat D-Smart modüllü paketlerin uygun fiyatlara satıldığı bu zamanlarda, böyle modül girişsiz 150 TL'ye bir cihaz almakta ilerde seni yeni bir cihaz almaya zorlayabilir. Hiç yoktan D-Smart paketlerinde güzel kanallarda var yani...

Diğer markaları kullanmadım nedir ne değildir bilmiyorum ama Neta iyidir....Düz cihaz isteyenler için tavsiye ederim...
  • tgsk ozellikli yazılımlar eski netalara yüklenmiycekmiş nekadar doğrudur bilemem..başka bir forumda netada çalışan biri yazdı..downradge ozelliği kendi yazılımları içinde olucakmış
  • iki kere gitmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Mart 2013; 13:21:22 >
  • Dediginiz dogru ise mutlaka donanim farklidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Dediginiz dogru ise mutlaka donanim farklidir.

üst üste sordum değil dediler aynı dediler strateji gibi sanki çok mühimde sanki tgsk sistemi olmasada olur olsada olur bişey ama işte reklam..
  • ee bizim elimizde yazılımla çözülecek sorunlu cihaz varsa ki benim makine öyle o ne olacak sonra kızınca kızdı oluyor adı 3 mb dosya yayınla gitsin illa kargoyla fabrikayamı yollayım senin doğru dürüst üretememenin sıkıntısınımı çekeyim belki o yazılım sorunu çözecek stratejiye bak bir daha neta adında bir şey satın almayacağım.
  • Haklisiniz hocam benim cihaz yazilimin ciktigi tarihlerde gitti servise sozde anakart degisti.bence yeni yazilim iyi yada kotu yuklenmeliydi ama yok.bu arada onxeki yazilima donusun kapatilmasi cok sacma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 14 Mart 2013; 15:14:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tgsk ozellikli yazılımlar eski netalara yüklenmiycekmiş nekadar doğrudur bilemem..başka bir forumda netada çalışan biri yazdı..downradge ozelliği kendi yazılımları içinde olucakmış

Hocam az önce tvyi actim, uydu stand by da idi ve 5 yeni kanal bulundu ve kaydedildi yazdı.

2.4.14 yüklü, bu sizin bahsettiğiniz şey değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Redux

quote:

Orijinalden alıntı: UCAK55

Arkadaşlar 3 ay once aldıgım neta 6400 hd son zamanlarda kumandası calışmıyor
    ama cıhazın kendinden maunel olark kanal degiştiriyorum
    kumandada sorun yok sorun makinada şünkü cihazı fişten cıkarım 3-4 saat sonra
    tekrar calıştırdıgımda her şey normal
    cıhaz 4-5 saat calıştırdıkdan sanra bu arızayı veriyo
    bazen de 2-3 gün sorunsuz calışıyo bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba
    ne yapmam gerekiyo servisemi göndersem kararsızım
    lütfen yardım. Teşekkürler...

kumandanıza yeni piller takarak kontrol ettiniz mi?

Alıntıları Göster
    sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 14 Mart 2013; 19:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

tgsk ozellikli yazılımlar eski netalara yüklenmiycekmiş nekadar doğrudur bilemem..başka bir forumda netada çalışan biri yazdı..downradge ozelliği kendi yazılımları içinde olucakmış

Hocam az önce tvyi actim, uydu stand by da idi ve 5 yeni kanal bulundu ve kaydedildi yazdı.

tgsk eski yazılımda zaten açık idi iş türksatta bitti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

inceleme detaylı güzel olmuş tebrikler

netada bissleri girer iken id kodu girmeye gerek yok biliyorsun

google tag içinmi eklediniz?

Açıkcası girmedim, kodları aldığım yerde vardı lazım olur diye koydum (: şimdi çıkarttım id kodları, teşekkürler uyarı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

tgsk eski yazılımda zaten açık idi iş türksatta bitti..

Tam anlamadım hocam?

• Tekniksat TMH3000 Mini HD ile kıyaslayabilecek bir arkadaş var mı acaba? Tekniksat markasının technisat'ın klonu olduğunu duymuştum. STi işlemcili ve Technisat'ta olduğu gibi SD ve HD kanallarda görüntü kalitesi çok iyiyse Tekniksat TMH3000 Mini HD almayı düşünüyorum, yoksa NETA tercih edeceğim. Hepsidijitalde NETA 6000 CI HD UYDU ALICISI ve Neta HD Platinium Plus modellerini de gördüm. Neta 6400HD'den daha mı iyidir bu modeller?

Bu marka modeller arasında kararszım, tavsiyelerinizi rica ederim... Panasonic ST50E Plazmayı aldıktan sonra HDD'den film izlemek de bi yere kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayemir18

Tekniksat TMH3000 Mini HD ile kıyaslayabilecek bir arkadaş var mı acaba? Tekniksat markasının technisat'ın klonu olduğunu duymuştum. STi işlemcili ve Technisat'ta olduğu gibi SD ve HD kanallarda görüntü kalitesi çok iyiyse Tekniksat TMH3000 Mini HD almayı düşünüyorum, yoksa NETA tercih edeceğim. Hepsidijitalde NETA 6000 CI HD UYDU ALICISI ve Neta HD Platinium Plus modellerini de gördüm. Neta 6400HD'den daha mı iyidir bu modeller?

Bu marka modeller arasında kararszım, tavsiyelerinizi rica ederim... Panasonic ST50E Plazmayı aldıktan sonra HDD'den film izlemek de bi yere kadar...

kim salladıysa iyi sallamış Technisat ın t si olamaz...neta dahil..trdeki tüm markalar dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Mart 2013; 0:58:02 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.