Şimdi Ara

Neta 6400 HD (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kanal listesini cihazin kendi hafizasina alabilirsiniz.. ayrica usb diske kaydedip tekrar listeleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sürümü yükledim arkadaşların dediği gibi hd yayınlarda özellikle gözle görülür bir düzelme söz konusu. Tabi ben bu kıyaslamayı cihazı ilk aldığımda (2012yılında) 2.3.5 sürümü vardı hiç güncelleme yapmadım. Bu sürüme göre kıyasladığım zaman bariz değişiklikler görünüyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xploods -- 28 Eylül 2014; 20:54:34 >
  • hepsiburadada 15 tl çek hediyeli ve kargo ücretsiz 179 tl

link
  • bu konu yeri değil fakat mecbur kaldım. kimse ya bu cihazı kullanmıyor ya da cevap vermek istemiyor.. fatih şu neta 340 mini nasıldır kardeş ? yardımcı olurmusun hafta içi uğramak istiyorum sana..@fatihmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramocan34 -- 28 Eylül 2014; 21:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xploods

Son sürümü yükledim arkadaşların dediği gibi hd yayınlarda özellikle gözle görülür bir düzelme söz konusu. Tabi ben bu kıyaslamayı cihazı ilk aldığımda (2012yılında) 2.3.5 sürümü vardı hiç güncelleme yapmadım. Bu sürüme göre kıyasladığım zaman bariz değişiklikler görünüyor :))

yazılımla görüntü kalitesinin alakası yok diyen neta yetkilelerine duyurulur 10 ca insan placebo etkisi yaşıycak değil zamanında ilk tgsk lı sürümde attığım maillere kesinlikle yazılımla alakası yok diyolardı(bozulmanın) şahsi görüşüm görüntü kalitesinde %70 chipsetse %30 yazılımdır..isteyince oluyormuş demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Eylül 2014; 23:28:25 >

• ramocan34 R kullanıcısına yanıt
    340 modelı pekte ıyı bır cıhaz degıldır ccam var ama stı ıslemcı degıl sunplus ve yazılım destegıde sıfır gb birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

340 modelı pekte ıyı bır cıhaz degıldır ccam var ama stı ıslemcı degıl sunplus ve yazılım destegıde sıfır gb birşey

Fatih bey geçen hafta sizin sanalpazardaki dükkandan Neta Hd 6400 aldım ama faturası gelmedi, garanti konusunda problem olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokmantas

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Fatih bey geçen hafta sizin sanalpazardaki dükkandan Neta Hd 6400 aldım ama faturası gelmedi, garanti konusunda problem olur mu?

Alıntıları Göster
    Neta6400HD'yi destekleyen iri tuşlu ergonomik akilli kumanda varmıdır.Kumandasina alışamadık bir türlü..

• lokmantas L kullanıcısına yanıt
    pm atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utmad

Neta6400HD'yi destekleyen iri tuşlu ergonomik akilli kumanda varmıdır.Kumandasina alışamadık bir türlü..

bende merak ediyorum şöyle siyah daha görünümü güzel kaliteli kullanışlı bir kumanda varmı acaba?

bir diğer soruda benden bizim bu cihaz neden makina olarak 1080p çıkış vermiyor da 1080i çıkış veriyor tamam hd kanalar 1080i yayın yapıyorlar ancak piyasada ki çoğu hd cihaz genelde makina olarak 1080p çıkışlı
  • 2.4.14 yazılımından,son yazılım 2.5.34 yazılımına geçtim,HD yayınlar bozuldu,yakından bakınca bozulma daha fazla(renkler yayılıyor,sulu boya gibi) 2.4.14 dönmenin bir yolu varmı

bellekten eski kanal listesini yükledim,bozulmada bunun etkisi olmuşmudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosmann -- 29 Eylül 2014; 15:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

aspor HD Görüntü gelmeme sorununu kanalı silip sonra tekrar frekansı elle girerek cüzdan.

s.a hocam neta 6400 hd cihazımı yeni aldım4 gün oldu

aspor hd kanalı silemiyorum zaten tgks açık olduğu için işlem yapamıyorum
    tgks kapalı durumda aspor hd izleniyor diğer hd kanallarda sorun hiç yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 29 Eylül 2014; 15:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosmann

2.4.14 yazılımından,son yazılım 2.5.34 yazılımına geçtim,HD yayınlar bozuldu,yakından bakınca bozulma daha fazla(renkler yayılıyor,sulu boya gibi) 2.4.14 dönmenin bir yolu varmı

bellekten eski kanal listesini yükledim,bozulmada bunun etkisi olmuşmudur

ilginç tv den renk paletini doğaldan otomatiğe +renki bir iki tık düşür renk patlaması yaptıysa tv, kesinlikle daha keskin bir görüntü var suluboya etkisine katılamıycam 2.4 e geri dönülmeyeceğini söyledik...10 a yakın arkadaş yükledi birtek sen memnun kalmadın ilginç..yada gözün 2.4.14 e alıştı yadırgadın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Eylül 2014; 15:45:18 >
  • 2.4.14 den sonra kesinlikle en iyi versiyon 2.5.34 dür tv nizin görüntü ayarlarını sıfırlayıp tekrar bir deneyin derim

ayrıca; bizim bu cihaz donanımsal olarak 1080p yi desteklemiyor mu? neden max 1080i veriyor? hd kanallar 1080i yayın yapıyor ancak piyasada çoğu hd cihaz da 1080p çıkış var yani tv lere 1080p 60hz yolluyor ve biss ler ne oldu? kanal listesini bozmadan usb den topluca biss atma şanşımız varmı?
  • TV renk doğaldan, standarta ve enerji tasarrufu kapatınca kısmen düzeldi,fakat 2.4.14 daha iyi,kahverengi gözde göz bebeği siyahı gönünürken şimdi görülmüyor , eskiye dönülmeyeceğini bilerek yükledimde,belki vardır umuduyla sordum,dönemezsem ,ya eski yazılım yüklü cihaz yada başka cihaz alacağım,eski görüntüyü arayacağımdan huzursuz olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosmann

TV renk doğaldan, standarta ve enerji tasarrufu kapatınca kısmen düzeldi,fakat 2.4.14 daha iyi,kahverengi gözde göz bebeği siyahı gönünürken şimdi görülmüyor , eskiye dönülmeyeceğini bilerek yükledimde,belki vardır umuduyla sordum,dönemezsem ,ya eski yazılım yüklü cihaz yada başka cihaz alacağım,eski görüntüyü arayacağımdan huzursuz olurum.

bence standartta kalsın ayrıca renk paleti var gelişmişte onu otomatiğe al doğaldan, keskinliği 20-30 düşür ,renki 48 i al..kontarstı 90-95 arasına düşür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Eylül 2014; 16:16:06 >
  • Bu bana ders olsun,çalışan makına tamir edilmez,beğendiğin düzgün çalışan proğram güncellenmez sözü bir kez daha doğrulanmış oldu.

Kerimcem ilgin için sağol.
  • Merhaba
    Ben kanal geçişlerini "donarak" değilde "karartarak" yapmak istiyorum bulamadım, bilen var mı?

Bir de konu dışında ama sinyal güçlendirici bir takım ürünler satılıyor bunlar işe yarıyor mu, kullanan var mı? Benim kabloda 2 tane ek var ve değiştirme sansım yok, bir kısmı duvarda gömülü olduğundan.
  • biss keyde gelişme varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

aspor HD Görüntü gelmeme sorununu kanalı silip sonra tekrar frekansı elle girerek cüzdan.

s.a hocam neta 6400 hd cihazımı yeni aldım4 gün oldu

aspor hd kanalı silemiyorum zaten tgks açık olduğu için işlem yapamıyorum
    tgks kapalı durumda aspor hd izleniyor diğer hd kanallarda sorun hiç yok

aspor u bende halledenedim. sildim tekrar yükledim ama olmadı. bu arada yeni kanal eklemeyi başka bir kanali farkli kaydederek yapabildim daha kolay yolu varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.