Şimdi Ara

Neta 6400 HD (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pm den sormanıza gerek yok en beğendiğim sürüm 2.4.14 isteyen fatih hocanın facebook sayfasından çekebilir..sanki devlet sırrı :)

https://www.facebook.com/groups/1390899591143460/files/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Devlet sırrı değilde; kullanıcının aklı devamlı karışıyor,, adam cihazı alıyor seyrediyor, mesela biss girecek.. forumda araştırıyor, araştırırken bir görüyorki sürüme göre görüntü değiştiğine dair yorumlar var,, diyorki benim kullandığım yazılım en iyisimi,, belki en iyisi vardır diyerek sormaya başlıyor.. birisi 2.5.13 diyor diğeri .2.4.13 diyor,, Siz bilen gören biri olarak; 2.4.14 iyidir demişsiniz sağolun. Şimdi size diyeceklerki; Hocam bende 2.5.13 var, bu denkmi yoksa 2.4.14 yapsam daha iyimi olur.. Herkesin göz zevkine göre değişiyor,, ben kontrast ağırlıklı izlerim,, renk ve ışığı geriplanda tutarak, alabildiğim kadar panel den faydalanırım,, diğer tanıdıklarım,,arka ışıkdı,, video ışığıydı,, renkdi falan hepsini izlerler bende öyle sevmiyorum,, hem tv de yorulmuyor..

• arkadaşlar
    Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun. Bu guzel günler hurmetine ezanimiz dinmez Bayrak inmez İnşallah

dünya kupası maçları başladı bııslerı gırılı olmayanalr varsa

önce trthd kanalını açın kumandadan 0 ve sat tuşuna basın

açılan ekranda 1.rakama 1 olucak digerini kendi yazar exit ile cıkın kayıt edın kanal açılır

• foruma yazsınlar sonuçta bilgi paylaşıyoruz burda öğreniyoruz birlikte, ayrı ayrı sormaya gerek yok bana göre 2.4.14 en kumsuz sürümlerden biri 2.5 serisni pek beğenmiyorum+siyahlık oranında bri gariplik var zevk meselesi dediğin doğru,...2.3.20 ve 2.4.14 g.kalitesi bakımından en başarılı sürümler beğenmessen dönersin ki 5 dk iş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Haziran 2014; 0:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

foruma yazsınlar sonuçta bilgi paylaşıyolaruz burda öğreniyoruz birlikte, ayrı ayrı sormaya gerek yok bana göre 2.4.14 en kumsuz sürümlerden biri 2.5 serisni pek beğenmiyorum zevk meselesi dediğin doğru,...2.3.20 ve 2.4.14 g.kalitesi bakımından en başarılı sürümler beğenmessen dönersin ki 5 dk iş..

Bugünlerde satılan TKGS li neta 6400 ler 2.5. sürümle geliyordu ve bu değiştirilemiyordu yani sürüm düşürülemiyordu. Bunda bir değişiklik var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Bugünlerde satılan TKGS li neta 6400 ler 2.5. sürümle geliyordu ve bu değiştirilemiyordu yani sürüm düşürülemiyordu. Bunda bir değişiklik var mı.

TKGS'li serilerin yazılımlarının, "header" bilgisi farklı olduğu için, normal yazılım yüklenemez yada alta sürümler yüklenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

arkadaşlar
    Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun. Bu guzel günler hurmetine ezanimiz dinmez Bayrak inmez İnşallah

Tamamdır çözdüm hocam. Çanağın önüne bişey gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .VincentVega. -- 12 Haziran 2014; 23:37:22 >
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

Dün akşam oynanan Brezilya-Hırvatistan maçı Trt 1 HD de şifrelimi yayınlandı, biss ile mi izlenebildi yoksa normal yayınmıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Teşekkürler..

Dün akşam oynanan Brezilya-Hırvatistan maçı Trt 1 HD de şifrelimi yayınlandı, biss ile mi izlenebildi yoksa normal yayınmıydı.

TRT HD ve TRT 1 HD Şifresiz yayınına devam etti.

Yalnız sorunuz Neta başlığı ile alakası nedir !?
  • Orijinalden alıntı: serkanguzel_

TRT HD ve TRT 1 HD Şifresiz yayınına devam etti.

Yalnız sorunuz Neta başlığı ile alakası nedir !?

Aşağıda alıntısını yaptığım tarif nedeniyle. Biss girmeden izlenince merak etmiştim. Teşekkürler..

...................

açılan ekranda 1.rakama 1 olucak digerini kendi yazar exit ile cıkın kayıt edın kanal açılır
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    orada anlatılan olay trt ye biss girme yöntemi
    bunu yapınca biss girmiş dolayısıyla biss ile izlemiş oldunuz

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Arkadaşlar neta da genel itibariyle sorun yok. Her elektronik üründe arıza çıkma ij,htimali olabilir sonuçta sar,tıcı ve üretici firma ürünün arkasında durur endişeniz olmasın. Neta 155 tl ye kadar düz fta cihaz arasında alınabilecek en iyi cihaz durumundadır.

http://www.hepsidijital.com/neta-6400-full-hd#0

Neta iyi ama siz değilsiniz. Salı günü verdiğim siparişle ilgili bilgi dahi alamıyorum. Canlı destek diye sitenize bölüm koymuşsunuz ama canlı koymayı unutmuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 13 Haziran 2014; 20:12:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

arkadaşlar dunya kupasına 2 gun kaldı

selam

https://www.facebook.com/groups/1390899591143460/ ekleyınız

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-Tkgs-Usb-Player-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp18808572

arkadaşlar eklıyeyım

sanal pazar 100tl uzerı alış verişe 10 tl puan verıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    kendini alıntılamis.. Tabikide faydali olan bilgileri hatirlatmakda fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 14 Haziran 2014; 18:08:45 >
  • adam esnaf okadar olur sende ekmek derdinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Fırtına

kendi kendini kendince kendisi heralde galiba sanirsam elbet birara kendibasina kendisiyle ki kendidir bence o ama kendide olabilir sahsen bizzat buna mutakiben birisi birini ama sagdece biri kendisini diyecegim oki kendi kendini kendisi kendi, alinti yapmis.

ben reklam atmazsam usttekı gb ınsanlar gıder gereksız yerlere bulasır magdur olur

6 ayda bir forumu hatırlayıp elınde olmayan stogu sırf bız para kazanmayalım dıye

pıyasayı dusurmek ıcın 1 tl kazanıp

bızde bu para ama stok yok pazartesı gelıcek dıyerek musterıyı oteleyen varken

ben 2 senedır bu forumda herkesın caresı olmuş kanal lıstelerı bısslerı hazırlayıp vermısken

sanada reklam atayım

https://www.facebook.com/groups/1390899591143460/ ekleyınız

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-Tkgs-Usb-Player-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp18808572

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Haziran 2014; 18:10:33 >

Yukaridaki mizahi yorumumu duzenledim, kerimcem arkadasimizin ayiktirmasi uzerine.. Sizinde verdiginiz bilgiler dahilinde uydumu sorunsuz program bisskey sat ayarlari falan sorunsuz izlemekteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 14 Haziran 2014; 18:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Fırtına

Yukaridaki mizahi yorumumu duzenledim, kerimcem arkadasimizin ayiktirmasi uzerine.. Sizinde verdiginiz bilgiler dahilinde uydumu sorunsuz program bisskey sat ayarlari falan sorunsuz izlemekteyim

emin-fırtına mizahi eleştirileri çok seviyorum anlayışın için teşekkürler
    fatih hoca nerdeyse her ay üşenmeyeip kanal listesi hazırladığın ve sunduğun için teşşekürederiz.! turksat 4 muhabbeti nedir temmuz filan diyolar kanallar ona geçicekmiş filan bilgin varmı? çanağa ayar çekçezmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Haziran 2014; 19:54:24 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.