Şimdi Ara

Neta 6400 HD (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    chipset aynı 7162 iyi bari yazılım eski yazılım değil ,güncel yazılımı tgsk ya çevirmişler anlaşılan bu, 2.4.14 bana gore en başarılı sürüm ama 2.5.13 se oda iyi kötü değil..ama istediğimiz sürüme dönemiyoruz herhalde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Haziran 2014; 15:41:57 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    evet derslerine çalışmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

yazılım versıyonu 2.5.13 daha önce yazmıstım

Teşekkür ederim. TKGS özelliği olmayan 6400 HD'nin menüsünün
    bilgi bölümü ile TKGS özelliği olan 6400 HD'nin menüsünün bilgi
    bölümü hemen hemende aynı. Demek ki işlemcisi değişmemiş.

• zaten sorun tgskılı sürürmün yazılımda gibiydi geçmişte, 2.5 versiyon düşürmeyi inatla neta sürdürüyor gibi yanlız..verisyon düşürmeyi açsa hiç bir sorun olmuycakta şirket kuralarıymış bırak isteyen tgskyı kullansın istemeyen kullanmasın olsada olur olmasada olur birşey ama inat işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Haziran 2014; 16:44:48 >
  • cihaza yukledıgım kanal lıstesınde azeri uydusuda vardır favori tusundan spor seçmenız yeterlı

ve yazılım 2.5.13 versiyonudur dıger yazılımlarda azerı kanalları donma yapmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 7 Haziran 2014; 18:44:41 >
    2.4.14 yazılımı azerı uydusu olanlarda sorun yapıyordu 2.5.13 yazılımında azerı uydusu kanalllarında sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksel42

quote:

yazılım versıyonu 2.5.13 daha önce yazmıstım

Teşekkür ederim. TKGS özelliği olmayan 6400 HD'nin menüsünün
    bilgi bölümü ile TKGS özelliği olan 6400 HD'nin menüsünün bilgi
    bölümü hemen hemende aynı.

rica ederim işlemci için sanırım kullanmıştım degil

yazılımı bize sormuşlardı son versiyona yükseltilmiş güzelde olmuş

45 gündür satılıyor kimseden olumsuz yanıt almadım

• HD yayınlarda sadece 1080i görüntü alıyorum. Cihaz 1080p görüntü vermiyor mu?
    Cihazla uyumlu daha kaliteli bir kumanda varmıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    selam

uydu yayınları 1080 i olarak yapılıyor tv desteklese bile uydu kanalı yayın yapmadıgı ıcın alamazsınız

kumandanız 8 metreden ve tersten çeker ama winboss marka akıllı kumanda uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

HD yayınlarda sadece 1080i görüntü alıyorum. Cihaz 1080p görüntü vermiyor mu?
    Cihazla uyumlu daha kaliteli bir kumanda varmıdır?

Cihazda STi 7162 no'lu işlemci vardır. İşlemci, 1080i 'ye kadar decode eder.

Uydularda henüz 1080p yayın yoktur.

Elektronik parça satanlardan kumanda alternatiflerini sormak lazım. Belki uyan akıllı kumandalar ile ikame edilebilir.
  • spor favori listesinden azeri kanallarına kolayca ulaşabilirsiniz

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    selam bu cihazda usb girişden mkv mp4 avi uzantılı video izlene biliyormu
  • Emir2011 kullanıcısına yanıt
    Mkc acmaz kayit ettigini ayni kalitede gosterir acar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mkc acmaz kayit ettigini ayni kalitede gosterir acar

Daha öncede yazmıştım Fatih hocam bende de neta 6400 var şöyle bir sorunum var kanalların yerini değiştirmek için menüye girdiğimde yeşil tuş a basıyorum tepki alamıyorum yani kanalları değiştiremiyorım eski ve yeni sürümlerini demedim sonuç alamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    Bakmadan birsey diyemiyorum fabrika ayarina donup2,5,13 yazilimi yukleyin Cihazinizda sorun varsa aras Kargo ile ücretsiz fabrikaya gönderebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 8 Haziran 2014; 19:11:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wondererer

merhaba neta 6400 hd ben de almayı düşünüyorum yakın zamanlarda sayfalar arasında
    2 adet link var birisi 179 tl diğeri 159 tl özelliklerine baktığımda bi fark göremedim hangi
    link güncel olan ya da bi fark varsa hangisini öneriyorsunuz?

merhaba suan 159 tl ındırımlı fıyatıdır alabılırsınız

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-Tkgs-Usb-Player-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp18808572

fatih bey ürününüz an itibari ile tarafımdan sanalpazar aracılıgı ile 159 tl ye alınmıştır... sizden ricam kanal listesi yüklü bis ler girilmiş şekilde yollarsanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wondererer

merhaba neta 6400 hd ben de almayı düşünüyorum yakın zamanlarda sayfalar arasında
    2 adet link var birisi 179 tl diğeri 159 tl özelliklerine baktığımda bi fark göremedim hangi
    link güncel olan ya da bi fark varsa hangisini öneriyorsunuz?

merhaba suan 159 tl ındırımlı fıyatıdır alabılırsınız

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-Tkgs-Usb-Player-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp18808572

fatih bey ürününüz an itibari ile tarafımdan sanalpazar aracılıgı ile 159 tl ye alınmıştır... sizden ricam kanal listesi yüklü bis ler girilmiş şekilde yollarsanız sevinirim..

murat bey hayırlı olsun tabiiki kanalları ve bissleri yuklenerek gonderilecek

• Şuanda en iyi sürüm hangisi 2.4.14'mü yoksa 2.5.13 mü?
  • netanın tuneri lnb ayırıyor arkadaşlar özellikle sharpı haberturk kanalında çanak kalitesi 30 sinyal kalitesi 50 lerdeyse yada bazı kanallarda çanak kalitesi sinyal kalitesine gore abuk subuk değerler veriyosa lnb den!!! anca çözdümaynı çanakta 4- 5 çeşit lnb denedim jameson tam uyumlu geldi sinyaller 95-80 ne vurdu tavisye ederim!!..
    bazı cihazların tuneri lnb seçer bozukluk anlamında yazmadım acemi arkadaşlar yanlış anlamasın dm500 bazı cihazlarda seçiyor uyumsuzluk oluyor....! sinyal sorunlarınız varsa lnb değiştirin derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Haziran 2014; 17:06:16 >
    işte onun için uydu bulucu diye birşey yapmışlar

elle ayarlamaya kalkarsan 5 degıl 10 tane lnb denersin
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.