Şimdi Ara

Net'ten beyanname bildirimi (muhasebeciler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar bu uygulama ne zaman başladı bilen ve link verebilecek olan var mı ?

• www.gelirler.gov.tr adresinden e beyanname hakkında bilgi alabilirsin dostum.ben yaklasık 5 aydır ınternetten gonderıyorum beyannamelerı ama ne zaman cıktı tam olarak
  • quote:

Orijinalinden alıntı: _goLdEnSkuLL___

merhaba arkadaslar bu uygulama ne zaman başladı bilen ve link verebilecek olan var mı ?

ssk.gov.tr den yapıyon ama
    yapmadan önce ssk kurumundan işyeri şifresi alman gerekiyo.yardımcı olmuşumdur inşallah.
  • 6 aydır var
    gelirler.gov.tr dan ayrıntılı bilgi alabilirsin ayrıca oda syfasındada yeterli açıklama var
  • Yanılmıyorsam 7-8 ay oldu. Beyenname vermen için SMMM veya SM olan bir kişinin kayıtlı olduğu vergi dairesine başvurması gerekiyor, bir süre sonra ona şifre veriyorlar, gelirler.gov adresinden e-beyennameyi tıklayıp almış olduğu şifreyi girmesi gerekiyor.
    Sigorta bildirimleri için ise mükelefin şifre alması gerekiyor, ya da muhasebeceyi vereceği vekaletle muhasebecenini şifre alması gerekiyor. Yardımcı olabilmişimdir umarım.

• ayrıca açılan sayfadan gerekli programları indirip kurman gerek.adobe acrobat,java,ebyn gibi bunlar kalmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.