Şimdi Ara

Nescafe mi Cafe Crown mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 130 gün 2 saat 46 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • StukaBismarck (9 mesaj) HEISENBERG (2 mesaj) YnsTz (2 mesaj) Guest-D67828229 (2 mesaj) deezylilpump (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar parti parti almaktan sıkıldım toptan kutusuyla alacağım günde 4- 5 tane içiyorum.Çikolatalı alacağım, hangisini tercih ederdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnsTz -- 27 Ocak 2011; 18:24:12 >

|
    |
  • Günde 5 tanesi çok fazla. Fazla kahve kalp ritmini bozuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPlayer00

Günde 5 tanesi çok fazla. Fazla kahve kalp ritmini bozuyor.
    40'lık Cafe Crown çikolatalı aldım 8 TL'ye tanesi 20 kuruşa geldi 10 gün gider bana...
  • Tabiki de nescafe özellikle de siyah ve beyaz çikolatalı mocha.

• Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Tebrikler

• Kahve demişken aklımasanalbaharattan alfığım Santos Fine Cup arabica kahve geldi açık kavrun almıştım tadı güzel bana göre para olsa şua herhalde Sumatra mandheling falan alırdım efsane kahve, hocam içine neler konduğunu. bilmediğiniz kahveleri almayın ama tabi sizin kararınız olmasına karşı benim ki sadece öneri, ama gidipte kafein hapı vs alıp kafein direncinizi yükseltmeyin bunkar cidden zararlı (dozuna göre yoksa 1 taneden bir şey olmaz ama bol miktarda su içip spor yapıyorsanız bu dediğim geçerli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StukaBismarck

Tabiki de nescafe özellikle de siyah ve beyaz çikolatalı mocha.

Tebrik ederim çok güzel bişi

• Günde 2 3 tane içiyorum nescafe genelde ama cafe crown 16li kutudan aldım güzel baya

• crown daha iyi gibi ama ben bim v.i.p kullanıyorum çünkü en ucuzu o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Tebrik ederim çok güzel bişi

Alıntıları Göster

Hocam özellikle kahve tadı çok almak istemiyorsan nescafe 3 ü 1 arada sütlü köpüklü de çok iyi,

ben süte karıştırıp içerken artık sıcak su ile içmeye başladım, su ile de çok güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StukaBismarck -- 15 Ocak 2021; 16:23:55 >
  • Kahve eksperleri toplanmış içeriğinin sadece %5'i kahve olan hazır paketleri yorumluyorlar. Devam beyler  

• Soru mu bu nescafe tab2
  • sıcak suya karıştırarak içilen kahve arıyorsanız bari tchibo'dan alın, hiç yoktan iyidir. ama bu bahsedilenlerin hiçbirisi kahve değil.

• Yazık hala filtre kahveyi keşfetmemiş olanlar var .
  • Cafe crown
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Kahve eksperleri toplanmış içeriğinin sadece %5'i kahve olan hazır paketleri yorumluyorlar. Devam beyler  

Hocam yalnız ben kahve tadını çok almak istemiyorum, onun için bana bu hazır paketler daha iyi geliyor.

• Günde 4-5 baya fazla gelmez mi sana?

Cafe crown öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StukaBismarck

Hocam yalnız ben kahve tadını çok almak istemiyorum, onun için bana bu hazır paketler daha iyi geliyor.

Alıntıları Göster

Kahve içmiş olmuyorsun o zaman. İçinde envai çeşit katkı maddesi var. Sağlığına zarar.

• Bugün menüde white chocolate mocha var. Nescafe mi Cafe Crown mu? 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.