Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
10
Favori
94.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat oldukça iyimiş. Ama bir süre önce caffisimo'lar yenilendi diye biliyorum. Beklemeyen daha hızlı kahve hazırlayan bir makine... Bu eskilerden değildir dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

Fiyat oldukça iyimiş. Ama bir süre önce caffisimo'lar yenilendi diye biliyorum. Beklemeyen daha hızlı kahve hazırlayan bir makine... Bu eskilerden değildir dimi ?

Dediğiniz doğru bu bir önceki makine büyük ihtimal stok temizlemek için yapılmış ki

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/7748/tchibo-dan-cafissimo-paketi-149-95-tl-yakala.co-tum-turkiye?&utm_source=rss

yine böyle bir kampanya yapsalar daha tercih edileiblir olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

quote:

Fiyat oldukça iyimiş. Ama bir süre önce caffisimo'lar yenilendi diye biliyorum. Beklemeyen daha hızlı kahve hazırlayan bir makine... Bu eskilerden değildir dimi ?

Dediğiniz doğru bu bir önceki makine büyük ihtimal stok temizlemek için yapılmış ki

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/7748/tchibo-dan-cafissimo-paketi-149-95-tl-yakala.co-tum-turkiye?&utm_source=rss

Diğer başlıkta kampanya var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

quote:

Diğer başlıkta kampanya var

Var mı şuan benzer bir kampanya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makine aksam üzeri elimize geçti ve az önce mutfağa böcek girdiğini gordum. Hiç böcek girmedi şu ana kadar bu ilk. Haliyle supheleniyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Makine aksam üzeri elimize geçti ve az önce mutfağa böcek girdiğini gordum. Hiç böcek girmedi şu ana kadar bu ilk. Haliyle supheleniyor insan.

ne yani, simdi bu makina böcekleri davet mi ediyor? Ya da böcek mi yapıyor? Ben saka yapılıyor sanıyordum. Nasıl bu iş? Anlamadım

• Biz 2 haftadır kullanıyoruz hiç böcek görmedik.
    Kahvenin markasıyla ilgili olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Biz 2 haftadır kullanıyoruz hiç böcek görmedik.
    Kahvenin markasıyla ilgili olabilir mi?

bence onunla da alakası yok. karınca böcek yapan kahve. sanmıyorum. ama çok tuhaf, şeker falanda yok içinde hani şekere gelsin. ben bir şey anlamadım bu işten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Makine aksam üzeri elimize geçti ve az önce mutfağa böcek girdiğini gordum. Hiç böcek girmedi şu ana kadar bu ilk. Haliyle supheleniyor insan.

ne yani, simdi bu makina böcekleri davet mi ediyor? Ya da böcek mi yapıyor? Ben saka yapılıyor sanıyordum. Nasıl bu iş? Anlamadım

Nescafe gold kullanıyoruz da koyulan yer klipsli zaten kahveden olduğunu sanmıyorum. Umarım obocek kardes yolunu şaşırıp gelmiştir çünkü böcek fobim var böceği gördükten sonra mutfağa giremez oldum.

• abiler ablalar, kimyasal çözünebilir, (kahve aromalı kimyasal toz) ile, basınçsız sudan eritme ile yapılan bu suya nasıl latte espresso capucino diyebiliyorsunuz ?

hakkaten memleketimi seviyorum. önce bir wikiden espresso nedir nasıl olur ona bakın, hiç evinizde demleme çay yerine toz hazır çay içiyor musunuz? posası olmayan bir bitki mi kahve çekirdeği?

ya seviyorum memleketimi, adam lattem köpüksüz oldu diyor. abicim latte için gerçek espresso kullandın mı? hey allahım.
  • Arkadaşlar bu ürün ve daha bi' çok küçük ev aletleri 12 Mayıs 2013 Pazar günü Migroslarda indirime girecekmiş, bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

abiler ablalar, kimyasal çözünebilir, (kahve aromalı kimyasal toz) ile, basınçsız sudan eritme ile yapılan bu suya nasıl latte espresso capucino diyebiliyorsunuz ?

hakkaten memleketimi seviyorum. önce bir wikiden espresso nedir nasıl olur ona bakın, hiç evinizde demleme çay yerine toz hazır çay içiyor musunuz? posası olmayan bir bitki mi kahve çekirdeği?

ya seviyorum memleketimi, adam lattem köpüksüz oldu diyor. abicim latte için gerçek espresso kullandın mı? hey allahım.

Benim için farketmez
    Sabahları uyku açma niyetine 1 fican ekspresso yetiyor bana
    Dediğin posa olayı da doğru. Türk kahvesi yaparken bile altında telve dediğimiz posa kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstante kahveleri nasıl kahve aromalı toz yaparsınız anlamadım , adı gecen makina hazir kahvenın mucidi Nestle nin markası , ve bahsettgin gibi kahve aroması değil bizzat kahvenın kendisi dondurularak (gold) ve sıcak havayla kurutularak (classic) kahve olarak paketleniyor.

Ayrıca; Latte de köpük için gereken espresso değil süttür , espressoda köpük olmaza krema olur. Köpük ile kremayı birbirine karistirmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkdgc

İnstante kahveleri nasıl kahve aromalı toz yaparsınız anlamadım , adı gecen makina hazir kahvenın mucidi Nestle nin markası , ve bahsettgin gibi kahve aroması değil bizzat kahvenın kendisi dondurularak (gold) ve sıcak havayla kurutularak (classic) kahve olarak paketleniyor.

Ayrıca; Latte de köpük için gereken espresso değil süttür , espressoda köpük olmaza krema olur. Köpük ile kremayı birbirine karistirmayalım.

beyler siz baya uyutulmuşsunuz ;

"Espresso, koyu kavrulmuş, Türk Kahvesi kadar olmasa da, yeteri kadar ince çekilmiş (kahve öğütücüsünde 15 saniye kadar) ve Espresso makinesinin kahve haznesinde (tek bir ölçü için yaklaşık 7 gr.) sıkıştırılmış kahveden geçirilen basınçlı 30 ml'lik sıcak suyun (90-96 derece)yaklaşık 20 saniye boyunca bardağa boşalması ile hazırlanan İtalya'ya özgü bir kahve türüdür. "

nerde ince çekilmiş kahve ? nerde 15 bar basınçlı su? nereye sıkıştırdınız kahveyi ?

bu alet, kimyasal toz olan granül, instant kahveyi, oranını arttırıp koyunca espresso diyor, üstüne süt ekleyince latte, köpük yapınca capucino diyor. neyse daha bişey demiyorum.

çiboda 150 liraya şuan gerçek espresso makinesi var ondan alın. bu espresso felan yapmaz, yapamaz, kimyasal toz koyuyorsun buna. nescafe gold dediğğin bu.

• Arkadaş haklı çözünebilir kahvelerin kimyasal tozlardan ibaret olduğunu bende duymuştum. Hele o üçü bir aradalar varya içindekileri bir okuyun kahveden başka herşey var

• quote:

Orijinalden alıntı: ugoss

Arkadaş haklı çözünebilir kahvelerin kimyasal tozlardan ibaret olduğunu bende duymuştum. Hele o üçü bir aradalar varya içindekileri bir okuyun kahveden başka herşey var

Ama bak bunu insan gibi anlatmışsın, ne güzel değil mi? Dalga geçer gibi, "Siz ne anlarsınız, ne içtiğinizi biliyor musunuz ki de burada konuşuyorsunuz" gibilerinden havalanmadan.

Teşekkür ediyorum önerileriniz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 24 Mart 2013; 15:45:03 >
  • Polemik uzamasın diye dOmi arkadaşa yazdıklarımı geri alıyorum ve kendisinden özür diliyorum.

Birden sinirlenip aşırı tepki verdim ama en çok sinirlendiğim şey olayı "yurdum insanının saflığı ve bilgisizliği"ne bağlayıp olayı genelleştirmesi idi. Ben sevmiyorum kendi halkı - insanını küçük görme olayını.
  • bu alet pratik full otomatik makineniz yoksa zaman alıyor kahve yapmanız ,full makinelerde 2000 tlden başlıyor ,bizim arkadaşta sinbonun 140 tl lik espresso makinesi var gayet güzel yapıyor ama sabah sabah uğraşmak istemiyor insan .
  • cihaz o kadar övülmüş te sadece merak için soruyorum alıp almayacağımdan değil:

su ısıtıcıda suyu ısıtıp kahve koyulmuş fincana eklemekten farklı ne yapıyor bu cihaz??
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.