Şimdi Ara

Nescafé® DOLCE GUSTO® Krups – Kırmızı Mini Me Akıllı Kapsül ile Çalışan Kahve Makinesi 149,90 TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
28
Favori
35.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Black fireday indirimi nerde var hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    kendi sitesinde

Nescafé® DOLCE GUSTO® Krups – Kırmızı Mini Me Akıllı Kapsül ile Çalışan Kahve Makinesi  149,90 TL
  • ulex kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyorum kardeş,hediye diyor.iki hafta önce çekmece aldım hediye.ben kapsül indirimi zannetmiştim.

• Linkteki kahve makinesinden kullanan var mı? Kapsül gerekiyormuş galiba en uygun nerden alınabilir?

https://www.amazon.de/gp/product/B006TYY5KW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Nescafé® DOLCE GUSTO® Krups – Kırmızı Mini Me Akıllı Kapsül ile Çalışan Kahve Makinesi  149,90 TL

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Yine amazondan kapsül sipariş edebilirsin. Burda sabit 22,40TL,https://www.dolce-gusto.com.tr/

Ofix - Hepsiburada gibi yerlerde de mevcut!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Yine amazondan kapsül sipariş edebilirsin. Burda sabit 22,40TL,https://www.dolce-gusto.com.tr/

Ofix - Hepsiburada gibi yerlerde de mevcut!!

Amazon kapsül göndermiyor sanirim arattım bulamadım

• Amosis kullanıcısına yanıt
    Amazon.de için gönderilmiyor yazıyor ama sipariş verebiliyorsun. Büyük ihtimal diğer gönderimi kapalı ürünler gibi satın alınabilir, gönderirler. Amazon ana konuda tartışılmıştı orada sormakta fayda var. TR'de dolce-gusto sitesinde takipte olun 5 kutu kapsülü 4 fiyatına aldım, yurtdışından daha uyguna geldi. Birde şöyle bir ürün var, taze çekilmiş kahvenizi doldurup kullanabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/store/product/3pcs-pack-Refillable-Dolce-Gusto-coffee-Capsule-Reusable-Compatible-for-Dolce-Gusto/1455184_32604584740.html

• quote:

Amazon.de için gönderilmiyor yazıyor ama sipariş verebiliyorsun. Büyük ihtimal diğer gönderimi kapalı ürünler gibi satın alınabilir, gönderirler. Amazon ana konuda tartışılmıştı orada sormakta fayda var. TR'de dolce-gusto sitesinde takipte olun 5 kutu kapsülü 4 fiyatına aldım, yurtdışından daha uyguna geldi. Birde şöyle bir ürün var, taze çekilmiş kahvenizi doldurup kullanabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/store/product/3pcs-pack-Refillable-Dolce-Gusto-coffee-Capsule-Reusable-Compatible-for-Dolce-Gusto/1455184_32604584740.html

Hocam göndermiyor amazon.de deniyorum mesela son ekrana gitmiyor Türkiyeye yollamıyor nasıl yapabiliriz?Amazondaki kapsuller 48 li daha uyguna geliyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Çeşit olarak iyisiniz hocam. Ancak sayı az, 50 kutudan fazla var şuan evde. O yüzden black friday indiriminden birşey alamıyorum

çeşit olarak bundan fazlası da var elimde. çeşit çok fazla ama TR de hepsi yok. Neden gelmiyor anlamış ta değilim. 50 kutu stok iyiymiş
  • Daha önce kapsülü kesip kendim yapmayı denediğimde iyi sonuç alamamıştım ancak son seferde süt kapsülünü kesip içerisine süt tozu koyunca aynısı oldu.Süt tozunu kahve kapsülüne koyduğumuzda köpürmüyor,sanırım ucundaki filtre farklı.
  • Benim kapsul Çinden geldi bugun. Deneyip sonucu yazarim

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Yorumları bekliyoruz dostum. Daha almadım, işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum.

• quote:

Yorumları bekliyoruz dostum. Daha almadım, işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum.

Guzel kahve oluyor. Elimde starbucks guetemala vardi. French press icin cekilmis. Onla denedim. Orjinal kapsuldeki kahve kalinligini anlayamadim. O kalin likta cektirmekte fayda var. Tchibodan 100 gr açik esspresso alinsa 6.5 tl. 13 fincan cikar. Fincan basi 50 kurus maliyet. 30 kurusluk ta sut kullanilsa 80 kurusa latte cappicino mal olur.
     Nescafé® DOLCE GUSTO® Krups – Kırmızı Mini Me Akıllı Kapsül ile Çalışan Kahve Makinesi  149,90 TL Nescafé® DOLCE GUSTO® Krups – Kırmızı Mini Me Akıllı Kapsül ile Çalışan Kahve Makinesi  149,90 TL

plastiğin kalitesi nasıl acaba.
  • Hocam bu kapsülü nereden aldınız linkini atabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

plastiğin kalitesi nasıl acaba.

İyi gibi ama gozle ne kadar anlasilir tabi. Saglikli mi bilemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Hocam bu kapsülü nereden aldınız linkini atabilirmisiniz?

Mobildeyim link atamiyorum. Aliexpresste dolce gusto capsul diye aratin. Adeti 1 dolar civari

Kaç kullanımlık bu aliexpressten aldığınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

50 kullanimlik diyor. Tekrar siparis verdim. Cunku 40 gune anca geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

50 kullanimlik diyor. Tekrar siparis verdim. Cunku 40 gune anca geliyor

Hocam kullandınız mi yani detay verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.