Şimdi Ara

Nerf Shadow yanıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat çok iyi piyasaya fiyatının yarısına 73.70tl

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07KPM6GMH/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitcinar03 -- 30 Mart 2020; 11:8:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• su tabancası olmayan da ne biliyim

• Aldık bakalım. Bu arada su tabancası değil. Sünger uçlu Mermi atıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi fiyat gerçekten. bir tane aldım teşekkürler
  • 5 tl de promosyon kodu vardı 68 e geldi teşekkürler
  • ne işe yarayacak bu, yer işgal etmekten başka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

• Dünyanın en gereksiz ve en amaçsız oyuncağı sünger mermi atıyor attıktan sonra gidip onları topluyorsun ve tekrar atıyorsun sünger atmak ne kadar eğlenceli olabilir orası da tartışılır

• 199 lira olmuş

• Arkadaş fırsat paylaşmış , işine gelen alır gelmeyen almaz. Saçma sapan eleştiri nedir. Çocuklar gayet severek oynuyor. Neymiş mermi atiyormus onları toplamak gerekiyormuş, sanırım milletin kafa iyice güzel oldu bu kalitesiz kolonya kullanımı yüzünden.

• çocuklart için arkadaşlar bu kendiniz için saçma gelebilir ama çocuklar için eğlenceli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendir_li

Arkadaş fırsat paylaşmış , işine gelen alır gelmeyen almaz. Saçma sapan eleştiri nedir. Çocuklar gayet severek oynuyor. Neymiş mermi atiyormus onları toplamak gerekiyormuş, sanırım milletin kafa iyice güzel oldu bu kalitesiz kolonya kullanımı yüzünden.
    Laf söylemek için söylüyorlar işte hocam. 40 yaşıma merdiven dayadım, çocuklarımla nerf oynamaktan çok zevk alıyorum. Arkadaş fırsatı paylaşmış, yakalayanlar sevinsinler, çok iyi fırsattı.
  • kelli fesli adamlar çocuk oyuncağını sorguluyor. yavrum hedef sen değilsin zaten. çocuğumuza yeğenimize alıyoruz ve hatta çok şaşıracaksın ama ben de oynuyorum. 2 ay önce 150 vermiştim bi tanesine. bunun üstüne de boşlayabilirsiniz

• ben de fırsattan faydalandım. çocuğum severek oynuyor hatta çoğu zaman ben bile alıp uzun süre atış yapıyorum.
    çocukların oyuncaktan uzun süre keyif almalarını sağlamak için seçim yapmak çok önemli ve yaşına göre nerf oyuncaklar bunun için güzel seçim.
    haber veren konu sahibine çok teşekkürler
  • Teşekkürler faydalandım.

• su tabancının özelliği ne?
  • 3 tane kalmıştı. Bir anda tükendi, yetişemedik.
  • ilgilenenler için ürün tekrar 73 TL görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tko81 -- 31 Mart 2020; 14:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhordata

su tabancının özelliği ne?
    Su tabancası ve paintball gibi ortalığı batıran bir oyun türü değil. Zararsız bir mermiyle oynanan güzel ve eğlenceli vakit sunan bir oyuncak. Hareket sorunu olan çocuklara alınması gereken bir oyuncak bence. Bu oyuncakla tüm aile bireyleri güzel vakit geçirelibilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.