Şimdi Ara

Nerf N-Strike Mega Tri-Break ---- 36,66 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek dikkat çekmemiş ama fiyat efsane gibi
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    2 gündür bu fiyatlarda satılıyor. Herkesin haberi var nerdeyse o yüzdendir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibyksari

2 gündür bu fiyatlarda satılıyor. Herkesin haberi var nerdeyse o yüzdendir :)
    Anladım hocam
  • ne işe yarıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Arkadaşlar yanına mermi de almak gerekiyor. Bu modelde standart değil daha geniş bir mermi var anladığım kadarıyla ve paketi 40 lira. Bu konuda ne yaptınız?

https://www.amazon.com.tr/Nerf-Mega-Yedek-Paket-A4368/dp/B01D2R656A/ref=pd_sbs_21_6?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01D2R656A&pd_rd_r=fc2e2064-ed5e-11e8-acf6-a9114699167e&pd_rd_w=Ef3U1&pd_rd_wg=3KnGA&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=27a676d0-3c1b-4c81-bfed-de51d7d16c3c&pf_rd_r=TKSEE1M5XH2201X9WABM&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&psc=1&refRID=TKSEE1M5XH2201X9WABM
    AliExpress te 30 tanesi 15 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburadadan 47,90 TL a aldık.. yeğene hediye diye aldım ama kuzenim babası istemedi silah tarzı oyuncaklarla oynamasını iade ettik.. daha çok ben oynadım.. iki hafta sonra iade ettim..

hedef alması çok iyi normal nerflere göre mermisi turuncu renk ve atıştan hemen sonra ses çıkarıyor..
    mavi normal nerf mermilerimi uyumlumu bilmiyorum ama bence uyumludur..

silah tarzı oyuncak seven çocuklar için evde iyi.. zarar vermez canını acıtmaz..
  • 50'ye tamamlamazsak kargo ücreti nasıl oluyor. Kapıdamı ödeniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.