Şimdi Ara

Nereler transfer gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Takip ettiğimiz kadarıyla Maicon,Gomis,Belhanda transferinde sona yaklaştık.Yinede kesin değil.
    Sizce takımın nerelere öncelikli transfer ihtiyacı var.Özellikle belhanda transferi Sneijder gidici mi diye düşündürtüyor.
    Geçen sezonun ardından savunmamızı tamamen değiştirmemiz gerektiği ortaya çıktı.
    Stoper- maicon gerçekleşirse başka stoper alınıcağını düşünmüyorum.Takımda serdar ahmet semih koray hakan varken imkansız.En az 3 stoper yollamamız lazım.Semih ve hakan kesinlikle yollanmalı.Koray kiralanmalı.O zaman Maicon-Acerbi tandemi,yedekleri serdar ve ahmet mükemmel rekabet getirir.
    Sağ bek-Nedense basında hiç sağ bek ismi geçmiyor.Ama sabrinin yollanması nedeniyle birilerinin geliceğine eminim.İnşallahı linnesi yedek olarak düşünüyorlardır.
    Sol bek-Clichy.Ne yapıp etmeli bu adamı almalıyız.City nin ilk 11 oyuncusu.Maaşını yüksek tutup yinede almalıyız.Premier ligi takip eden herkes bu adamın ligimizde en az 10 asist yapıcağının farkındadır.
    Orta saha-Belhandayı nerde kullanıcak anlayamadım.Sanırım sağ kanata düşünüyor.Ama bizim ihtiyacımız box to box bi orta saha.Gelicek orta saha selcuğun yerine gelmeli.Tolga kesinlikle ilk 11 oynamalı.
    Sağ kanat-Sinan gümüş kalıcaksa buraya transfer yapmayabilirler ama sinan tüm sezonu emanet edebileceğimiz bi oyuncu değil.Garry-Yasin-Sinan üçlüsü bize şampiyonluk getirmez.Emre mor'u kiralayabilsek mükemmel olurdu diye düşünüyorum.
    Forvet-Gomis bitti deniliyor.İnşallah başarılı olur ama benim nedense ümidim yok.Eğer erenin talibi varsa minimum zararla elden çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum.Onun yerine genç gelecek vadeden birine yatırım yapılmalı.

• onu bilmem ama şu Semih Kayanın ayrılması lazım takıma çok zarar veriyor
  • Kale dışında her mevki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga kim arkadaş ya düz orta saha

Anadolu kulubüne versen bedavaya almaz

Ne görüyorsun ben bu adamda bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.