Şimdi Ara

Nereden belgesel izleyebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beğendiğim belgeselleri İnternette altyazili bulamıyorum ve iyi belgesel siteleri hep kapatılmış nereden bulabilirim artı İnternette izleyebileceğim belgesel kanalları var mı bildiğiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• En temizi torrent, zamunda(eski torrentler ölmüş oluyor genelde) veya thepirateba.y.org'dan (eski yeni her şey var) istediğini indirirsin sonra da altyazısını indirirsin, thepirateba.y.org'a girmek için birde vpn lazım (a'dan sonraki nokta yok sansürlemesin diye yazdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 14 Temmuz 2018; 23:19:34 >
  • Belgeselce diye bir site buldum grafikleri falan çok iyi değil ama idare ediyor tavsiye ederim

• Ben Belgesel.site Diye bir site buldum daha yeni galiba ama güzel paylaşımlar yapıyorlar bir bakın isterseniz Link
  • Bende de NAT GEO belgeselleri var baya..

Youtube a atsam mı diye düşünüyordum bir ara. Bu adamlar site kurmuş. Şirketler bu sitelerin ve youtube dakilerin üzerine giderse ceza yiyebilirler. Ben ne olur ne olmaz paylaşmadım. Telif cezası ödeyemem bir de. Prof Hacker olmak lazım. çok anlamadım işe bulaşmam. Bu siteleri kuranların sistemi sağlamdır diye düşünüyorum enayi değildir
  • O siteleri kuranlar genelde kendileri yuklemiyorlar siteye başka sitelerdekinin bağlantısını paylaşıyor yani telif durumu olursa onlar suçlu değil

• Torrent
  • İşkolik. kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz güzel torrent sitesi var mı iyi siteleri kapattılar hep

• LighterGas kullanıcısına yanıt
    THE PIRATE BAY,RARBG,1337X,TORRENTZ2,YTS.AG
    EZTV.AG , LIMETORRENTS , TORRENTS.ME, ZOOQLE
  • İşkolik. kullanıcısına yanıt
    Bir çok film in altyazisini kolayca bulabiliyoruz belgesllerde de varmıdir popüler olanlar vardır da diğerleri için

Hocam ben genelde bs playerdan alt yazıyı çevrimiçi ara diyip bulduruyorum sonra K-lite 'den izliyorum.

Çoğu belgeselin tr altyazısı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İşkolik.

Hocam ben genelde bs playerdan alt yazıyı çevrimiçi ara diyip bulduruyorum sonra K-lite 'den izliyorum.

Çoğu belgeselin tr altyazısı çıkıyor.
    Çok mantıklı dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya anjio olacak biraz yine de yazim :D trt belgeselin de birkaç güzel programı vardı, göz atarsınız
  • 32. Gün Arşivi

• Son dönemde izlediğim belgeseller içinde kesinlikle önerdiğim : Minimalizm belgeseli

Bu belgeseli ve diğer önerilerimi paylaştığım Youtube kanal listesinden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL47ABoLAR6yapAnWs970ihpb-BQ2chlCl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerakin34 -- 30 Mayıs 2020; 18:52:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.