Şimdi Ara

Nerede yaşıyorsunuz? Nerede yaşamak istiyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: General Tao

Türk olup avusturyada yaşayıp pp de isveç bayrağı ile ispanya da yaşamayı istemek biraz tuhaf değil mi ?
    aynı zamanda bide bulgar asıllıyım onu söylemeyi unutmuşum , isveçi severim hoşuma gidiyor bi ara yaşamayı düşünüyordum ama iklimi kötü bide bu aralar çok mülteci aldılar , biraz suyu çıkmıştı . bende tercih yaparken polonyamı avusturyamı derken avusturyayı seçtim öyle kaldı geldik yaşıyoruz 1 seneyi aşkın süredir ispanyolca biliyorum biraz geliştirip daha sıcak iklimli bi yere gitmek isterim

• Dünyada muhabbetini kim çıkardı ya Antalya ile Üsküdar marsta sanırsın
  • Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    Neden valencia
  • gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Ne alaka derken eski nicki gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychedelic Reflection

Neden valencia
    deniz kıyısında , çocukluğumdan beri deniz kenarındayım artık denize çok uzaktayım .. .hasret kaldım o yüzden
  • Öyle yazanlar vardı bende öyle yazdım hocam neden kızıyorsunuz Allah Allah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kastamonuda yaşıyorum samsunda yaşamak isterdim ğerçi sevdiğim yanımda olsa mağarada bile yaşardım da neyse
  • İstanbul-barcelona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sana değil ilk öyle yazana kızdım
    Hadi ya, üzücü neyse ben bir 10 dk yürüyüp denize gideyim
  • Peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda yaşıyorum. anadolu ortamı tadında, denize kıyısı olan bir yerde yaşamak isterdim
  • quote:

Hadi ya, üzücü neyse ben bir 10 dk yürüyüp denize gideyim
    burdada tuna nehri var istediğim zaman yüzebiliyorum zaten , denizin kokusu dalgarların sesi bi farklı oluyor be hocam şansınız varken gidin bencede
  • Niye hocam?
    Evet hocam güzeldir, sen valenciaya gidersin bir kere çıkmışsın zaten, ne iş yapıyorsun
  • Denizliyi sevemedim çukurda sıcak bir güzelliği de yok.
  • quote:

Evet hocam güzeldir, sen valenciaya gidersin bir kere çıkmışsın zaten, ne iş yapıyorsun
    öğrenciyim hocam :)
    Ee sen gitmişsin valenciaya
  • Dağın eteğine yakın yerler yazın bile serin oluyor baya,tabi oradan bir ev almak lazım ilk önce.Ben seviyorum ya akşam çıkıp gezebileceğin bir sürü yer var.Belki de benim arkadaşlarım akrabalarım ailem hepsi burada olduğu için öyle geliyodur ama güzellik bakımından Türkiye'deki bir çok şehirden daha güzel bence biraz bencilce ama :DD.Ne bileyim yani çok boş olan şehirler de var
  • Evet aile arkadaş faktörü önemlidir etkiliyordur. Aynen serin yerleri de var. Denizli dediğin gibi bir çok şehirden güzeldir orta sıralardadır ama bana göre çokta güzel değil en güzel yeri denizli girişindeki virajlı yol (cankurtaran mıydı?) ordan denizliye bakmak ama girmeyeceksin içine
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.