Şimdi Ara

Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL (3 Mart 2012) <hortlatıldı> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
7.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler.Kaptım bi tane.İlerde lazım olur...
  • Bu modülü kimler alabilir?

Teledünya temel paket kullanmak isteyenler
    Panelinde CI Modülü girişli ve dahili HD ya da SD uydu alıcısı olanlar (SD olanlar SD yayınlar izler, HD olanlar HD'leri ve SD olanları izler)

Teledünya kullanmak için apartmanınızda kablo tv tesisatı olmalıdır, başvurursanız gelip evinizin içine hat çekerler, aynı hat üzerinden uydunet internet de kullanabilirsiniz.

Şimdi evinde CI Modülü girişli ve dahili HD ya da SD uydu alıcısı olan birisi Teledünya SD kutu ile teledünya izliyorsa, bunu alması halinde ücret farkı olmadan HD yayınları da izleyebilir;

Evinde kablo tv olup da LCD&LED&Plazma almayı düşünenler, bunu alırlarsa, kablo tv'ye az bir fark vererek Smart kart alıp, bu kartı modüle, modülü ve kablo tv kablosunu tv'nin uydu kablosu girişine takmaları halinde harici bir alıcı&kumanda olmadan hd ve sd yayınları izleyebilirler.

Digiturk ve D-Smart için veya Normal uydu yayınları için işe yaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL'ye düştü arkadaşlar...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Tv-anten/NEOTION/CONAX-MODUL-p-59957-c-5.htm

Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL (3 Mart 2012) <hortlatıldı>

Neotion Conax Modül

KABLO TV / TELEDÜNYA Kullanıcılarına Büyük Kolaylık; Yayınları HD ve SD İzleme İmkanı
    DVB-C mpeg4 Tuner özellikli LCD, LED ve PLAZMA TV’sinde Modül girişi ( CI yuvası ) olan tüm Türksat Teledünya aboneleri FRANSIZ Malı NETION CONAX Modül ile
    - 2. kumandaya ihtiyaç kalmadan
    - Sehpanizda başka bir cihazın yer paklamasına gerek kalmadan
    - Scart ve / veya HDMI kabloya ihtiyaç duymadan
    - Daha az elektrik sarfiyatı ile

Abone olduğunuz paketin Teledünya HD ve SD yayınlarını izleyebileceksiniz.
    Neotion Conax Modül Türksat Teledünya kablo TV MPEG2 SD ve MPEG4 HD tüm yayınları ile uyumludur.

Daha ucuzunu hiç görmedim...

Bilgi için sağolasın arkadaşım bende aldım 1 adet

• Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum 40D5500 sahibiyim.

Conax modül olarak en hızlısı bu ürün mü ? daha iyisi var mı?

Normalde pozitek hd kutu kulanıyorum.Diğer tv için conax modül aldıktan sonra ekstra kart ihtiyacım doğacak.

Ekstra kart için teledünya ya para ödeyecekmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onedix

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum 40D5500 sahibiyim.

Normalde pozitek hd kutu kulanıyorum.Diğer tv için conax modül aldıktan sonra ekstra kart ihtiyacım doğacak.

Kanal geçişlerinde diğer modüllerde hissedilir bir fark yoktur emin olabilirsiniz. Ayrıca modül içinde yeni bir abonelik başlatmanız lazım diye biliyorum sanırım aynı evdeki 2.abonelik indirimli oluyordu. Arayıp sormanızda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

quote:

Kanal geçişlerinde diğer modüllerde hissedilir bir fark yoktur emin olabilirsiniz. Ayrıca modül içinde yeni bir abonelik başlatmanız lazım diye biliyorum sanırım aynı evdeki 2.abonelik indirimli oluyordu. Arayıp sormanızda fayda var.

indirim kalkmış maalesef, ekstra 12 TL daha ödenmesi gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

quote:

Alıntıları Göster
    hiç gerek yok ozaman
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onedix -- 4 Mart 2012; 11:55:51 >

• arkadaşlar peki bizim oturma odasında hd set top box içerisinde kartlı şekilde var, ancak odamdaki TVdede modül girişi var, bu modülü alırsam odamda ki tvdende teledünya izleyebilirmiyim yoksa 1 adet kart daha mı almamız gerekecek??
  • quote:

Orijinalden alıntı: rEaDy_for_aCtion

arkadaşlar peki bizim oturma odasında hd set top box içerisinde kartlı şekilde var, ancak odamdaki TVdede modül girişi var, bu modülü alırsam odamda ki tvdende teledünya izleyebilirmiyim yoksa 1 adet kart daha mı almamız gerekecek??

Conax modülünün içine kartı takıyorsunuz.Yani 1 kart daha almanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

daha uygun fiyatlısı da çıktı..
    http://www.hizlial.com/elektronik/uydu-aksesuarlari/dark-smit-conax-ci-hd-modul-teledunya-uyumlu-_05.015.5137.0102.htm

ama neotion daha hızlı ve sorunsuz olarak biliyorum.. yoksa boşunamı pahalıya aldık?

• neotion hizlialdakinden daha iyi kanal geçişleri daha hızlı öbür modül daha ucuzdu zaten http://www.hepsidvb.com/ sitesinde ikiside satılıyor sanırım ithalatçısı.
  • Arkadaşlar bu cihaz benim lcd ye olurmu acaba LG 37 Lk 430 modeli ?
  • quote:

quote:

arkadaşlar peki bizim oturma odasında hd set top box içerisinde kartlı şekilde var, ancak odamdaki TVdede modül girişi var, bu modülü alırsam odamda ki tvdende teledünya izleyebilirmiyim yoksa 1 adet kart daha mı almamız gerekecek??

2. TV için kart almamız gerektiğini söylediler ve bunun için 35TL aktivasyon ücreti ve aylık 12TL daha ödemem gerektiğini söylediler.
    Zaten 12TL ücret ödüyoruz üzerine 12 daha istemeleri saçmalık turksata

• Arkadaşlar bu konudaki cahilliğimi bağışlayın. Evde Teledünyanın SD receiverını kullanıyorum ve HD ye geçmek istiyorum. Bu modülü alınca, elimdeki Receiverın içinde bir kart var onu mu bu modüle takmak gerekiyor. HD ye geçmek istediğimde bu kartın HD olanını mı verecekler bana. Bir de, bu modülü takınca direk TV den mi kontrol ediyoruz kanalları. Kusura bakmayın bu konuda hiç bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim

Edit: Arkadaşlar şu an Turksat ile görüştüm de bana söylediklerini aktarayım, siz de teyit ederseniz hemen alacağım bu modülü.
    Bende SD receiver üzerinde takılı olan kartı Conax modüle takıp TV ye bağladığımda başka hiçbirşey yapmadan Hd izleyebilirmişim. Doğrumudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 5 Mart 2012; 14:01:18 >

• quote:

quote:

quote:

2. TV için kart almamız gerektiğini söylediler ve bunun için 35TL aktivasyon ücreti ve aylık 12TL daha ödemem gerektiğini söylediler.
    Zaten 12TL ücret ödüyoruz üzerine 12 daha istemeleri saçmalık turksata

digiturkte aynını yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

daha uygun fiyatlısı da çıktı..
    http://www.hizlial.com/elektronik/uydu-aksesuarlari/dark-smit-conax-ci-hd-modul-teledunya-uyumlu-_05.015.5137.0102.htm

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Arkadaşlar bu konudaki cahilliğimi bağışlayın. Evde Teledünyanın SD receiverını kullanıyorum ve HD ye geçmek istiyorum. Bu modülü alınca, elimdeki Receiverın içinde bir kart var onu mu bu modüle takmak gerekiyor. HD ye geçmek istediğimde bu kartın HD olanını mı verecekler bana. Bir de, bu modülü takınca direk TV den mi kontrol ediyoruz kanalları. Kusura bakmayın bu konuda hiç bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim

Edit: Arkadaşlar şu an Turksat ile görüştüm de bana söylediklerini aktarayım, siz de teyit ederseniz hemen alacağım bu modülü.
    Bende SD receiver üzerinde takılı olan kartı Conax modüle takıp TV ye bağladığımda başka hiçbirşey yapmadan Hd izleyebilirmişim. Doğrumudur

Cevap verebilecek yok mu hemen almak istiyorum da.

• hızlıal daki dark modulu hediye çeki ile almayı düşünüyodum bu başlığı görünce arada kaldım :S kullanan arkadaşlar yorum yapabilirmi 2 modul arasında :?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

hızlıal daki dark modulu hediye çeki ile almayı düşünüyodum bu başlığı görünce arada kaldım :S kullanan arkadaşlar yorum yapabilirmi 2 modul arasında :?

ben 3 gun once aldım.. cuma gunu gelmisti...
    65.tl iyi fiyat....
    yalniz ürün kutusuz geliyor... Sadece koruma naylonu war...
    ama fiyat cok iyi.. dahada ucuzu yok zaten :)))
    Test ettim ve standart hızda... Technisaat modul ile ayni hızlari war...
    rahatlıkla alıp kullanablirsiniz.......

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.