Şimdi Ara

Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL (3 Mart 2012) <hortlatıldı>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
7.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL'ye düştü arkadaşlar...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Tv-anten/NEOTION/CONAX-MODUL-p-59957-c-5.htm

Neotion Conax Modül Darty'de 79,00 TL (3 Mart 2012) <hortlatıldı>

Neotion Conax Modül

KABLO TV / TELEDÜNYA Kullanıcılarına Büyük Kolaylık; Yayınları HD ve SD İzleme İmkanı
    DVB-C mpeg4 Tuner özellikli LCD, LED ve PLAZMA TV’sinde Modül girişi ( CI yuvası ) olan tüm Türksat Teledünya aboneleri FRANSIZ Malı NETION CONAX Modül ile
    - 2. kumandaya ihtiyaç kalmadan
    - Sehpanizda başka bir cihazın yer paklamasına gerek kalmadan
    - Scart ve / veya HDMI kabloya ihtiyaç duymadan
    - Daha az elektrik sarfiyatı ile

Abone olduğunuz paketin Teledünya HD ve SD yayınlarını izleyebileceksiniz.
    Neotion Conax Modül Türksat Teledünya kablo TV MPEG2 SD ve MPEG4 HD tüm yayınları ile uyumludur.

Daha ucuzunu hiç görmedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 27 Nisan 2014; 9:07:44 >

• Bu ne işe yarar?

Teledünya kullanıyorsanız, ya da binanızda kablo tv şebekesi varsa, bir de evinizde dahili uydu alıcısı (Kablo TV yayını için DVB-C uyumu olmalı) ve CI slotu olan Plazma, Led veya LCD TV varsa, Teledünya alıcı kutusuna gerek kalmadan, Teledünya Smart kartını bu modüle, modülü de tv'ye takarak Teledünya yayınlarını izleyebilirsiniz, cihazınızdaki uydu alıcı HD uyumluysa HD kanalları da ücret farkı vermeden izleyebilirsiniz.

Yani HD kutuya bir ton para vermek yerine dahili hd uydu alıcınızı kullanabileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 3 Mart 2012; 13:22:32 >
  • İhtiyacı olanlar için güzel fiyat ben baya bir araştırdıktan sonra ithalatçısının sitesinden 91 liraya almıştım. Philips 46PFL6606 televizyonla 4 aydır kulllanıyorum bir sorun çıkmadı. Teledünya kullanacaklar bu kart sayesinde ekstra kumanda, kablo karmaşası ve 24 ay taahüt vermekten kurtulabilirler.
  • arkadaşım çok sağolasın bende tam alacaktım başka bir yerden... sayende indirimli almış oldum.
  • neotion kullanıyorum tavsiye ederim, kanal geçişleri hızlı
  • 47lw570s kullanıyorum uyumlu mudur çözemedim dostlar, oluyorsa ben de almak isterim esasen
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

47lw570s kullanıyorum uyumlu mudur çözemedim dostlar, oluyorsa ben de almak isterim esasen

http://www.lg.com/tr/tv-ses-video/televizyon/LG-3d-tv-47LW570S.jsp adresinde spesifikasyonlar sekmesindeki bağlantı bölümünde CI yuvası var olarak gösteriyor yani teledünya kullanacaksanız kartı alabilirsiniz. Bu televizyonda olmasaydı şaşardım zaten :)

• quote:

47lw570s kullanıyorum uyumlu mudur çözemedim dostlar, oluyorsa ben de almak isterim esasen

bende de aynı tv var ve %100 uyumlu bende sipariş verdim bugün...
  • Kanal degiştirme hızı nasıldır ben Technisat CX kullanıyorum bu modulden daha mı hızlı kanal degiştiriyor? ( Samsung 40C6000 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

bende de aynı tv var ve %100 uyumlu bende sipariş verdim bugün...

dostum cahilliğimi mağdur görürsen bir şey daha soracağım, şimdi diyelim bu modülü aldık, başka ne yapmak lazım, üye vs mi olacağız, yoksa sadece turksattan bir kereye mahsus kart mı alacağız

• dostum cahillik ne demek bilgi paylaştıkça anlamlıdır..
    bu cihaz şifreleri çözen yasal bir modüldür. bu cihazı türkiyede teledünyada kullanabiliyoruz. bunun için abonelik alacaksınız şu anda temel paket teledünyada aylık 12,5tl.. teledünyadan kartı alıp modüle takacaksınız gerekli bağlantıyı yapacaksınız o kadar.
  • peki arkadaşlar digitürk için boyle bi modül kullanabilir miyiz ?? yani kutu işyerimde olsa bunuda evde tv ye taksam maç için faydalı olur mu ? ikide bi evden kutuyu söküp işyerine götürüyom
  • konusu acılmısken sorayım,

aylık pacal maliyeti 3 asagi 5 yukarı aynı gelse kablotv mi yoksa dsmart mı dersiniz yada digiturk mu?
    en son dsmart 160 tl 12 aylık bi paket satmıstı teknosada kacırdık ama yine olursa alayım diyorum.

evde birden fazla tv olacagını da hesap etsek kablotv daha mı avantajlıdır sizce?
  • Bilgilendirme için çok teşekkürler. Aldım 1 tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 3 Mart 2012; 21:35:16 >
  • digiturk kullananlar için değil zannedersem bu cihaz.
    çünki üzerinde conax yazıyor. bildiğim kadarıyla digiturk irdeto, d-smart ise nds kullanıyor.
    bu farklı bir ürün. ayrıca normal lcd tv lerin üzerinde dvb-t alıcısı vardır.
    digiturk ve d-smart için dvb-s yani uydu alıcısı lazım.
    tamamen farklı.
  • bu ürün dvb-c (cable) yayın yapan teledünya için arkadaşlar. Bir çok yeni lcd'de dvb-c tuner ve modül girişi vardır. teledünya kullananlar veya kullanmak isteyenler için bir fırsat
  • benim TV'de de CI kart girişinden var. Ancak bizim apartmanda-bölgede Kablolu yayın yok.. Bu cihazı alırsam kullanabilir miyim?
    bir de bu cihazla hangi kanalları izleyebiliyoruz? mesela HD hangi kanallar var veya belgesel kanalları var mı?

sitesinden şu bilgileri buldum:

CONAX MODÜL

Eğer televizyonunuzda DVB-C tuner bulunmakta ise SET TOP BOX almadan da abone olabilirsiniz.

Televizyonunuzun DVB-C tuneri Mpeg-2 destekliyor ise SD yayınları, Mpeg-4 ü de destekliyor ise HD yayınları da SET TOP BOX olmadan izleme olanağına sahipsiniz demektir.

Eğer televizyonunuzun dahili DVB-C tuneri bulunuyorsa Conax modül almanız Teledünya yayınlarını izlemeniz için yeterlidir.

yalnız anlayamadım, temel paketi 12,5 TL.ye alınca bu listedeki kanallardan hangilerini izleyebiliyoruz? ayrıca sanırım bir de 35 TL. ilk kurulum bedeli varmış.
    http://www.kablotv.net/teledunya-kanal-listesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 4 Mart 2012; 0:03:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

benim TV'de de CI kart girişinden var. Ancak bizim apartmanda-bölgede Kablolu yayın yok.. Bu cihazı alırsam kullanabilir miyim?

kullanamazsın, kablolu yayın olmalı ilk başta
  • arkadaşlar bende samsung 40c650 ve hiremco fx turbo hd uydu alıcı var osmaniyede ikamet ediyorum teledünya felan yok burada peki bu modülü alırsam ne işime yarar yani şifreli kanalları çözebilirmi yani discovery gibi???
    cevaplayabilirseniz ben ve benim gibi durumda olan kişiler için iyi bir bilgilendirme olacağından şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stornado

arkadaşlar bende samsung 40c650 ve hiremco fx turbo hd uydu alıcı var osmaniyede ikamet ediyorum teledünya felan yok burada peki bu modülü alırsam ne işime yarar yani şifreli kanalları çözebilirmi yani discovery gibi???
    cevaplayabilirseniz ben ve benim gibi durumda olan kişiler için iyi bir bilgilendirme olacağından şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar bu alet sadece aylık para ödeyerek aldığınız teledünya'yı eksra kutu ve kumanda olmadan kullanmanızı sağlar. korsan olarak yayın kırma veya kablo tv olmayan yerde kablo tv izleme gibi özellikler getirmiyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.