Şimdi Ara

Neoplan Starliner'mi Mercedes Travego'mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
13.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce Travego'mu daha iyi yoksa Starliner'mi konfor olarak hangisi daha iyi bide hep aklıma takılmıştır Starliner'de arkada 2 teker var Travego'da normal 1 teker var farkı varmıdır sizce konfor olarak mesela turizm şirketlerinde hangisi seçilmeli tabi hepsinde son model araçlarda genelde tv falan o konforlar sunuluyor ama sizce konfor olarak hangisi önde ?

• Neoplan starliner bildiğiniz üzere bir uzay mekiği önde oturan önünü göremiyor kesinlikle çünkü üst kısım cam filmli ve fazla bozmuş işi önünü görebilmen için eğilmen gerekiyorsi görebilirsin oda yolculuğıun zevkini bozmakla kalmayıp ses yapmasıda çabası.
    Ama araç otomatik vitesli ve çok çabuk hızlanan bir araç olduğunu biliyorum ama sağlamlılık vs o konularda aracı öneremeyeceğim sadece tek yönü konforu ve seri bir araç olmasıdır ama uzun ömürlü değildirler travego vs tarzı araçlara göre.
    Mercedes travego iki seri olarak üretiliyor T15-17 Olarak iki serisi vardır ama şu anlık firmalarda sıfır son üretim T15 ler görüyorum zamanla onlarda çoğalır ama kullanım,rahatlık ve sağlamlılık vs her türlü işte travego çıkar ilk başa.

Yani bence Travego.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 27 Temmuz 2011; 14:23:30 >
  • Tabikide Travego , starline görünüş olarak hoş duruyor ama önemli olan sağlamlık ,konfor ve yolcu güvenliğidir bunların hepside travego da mevcut
  • Yeni starliner uzun ömürlümüdür değilmidir bilemiyorum ama Neoplan genel olarak uzun ömürlüdür. Bugün 403 ler bile beğenilmiyoken Ulusoy 91 model megaliner kullanıyor ve hiçte sırıtmıyolar hatta gayette konforlular.
  • starliner,bakım isteyen,malzeme kalitesi vasatın altında bir otobüs.otobüsçü terimiyle otoban arabası.

travego,tamamen türkiye şartları için tasarlanmış,sağlam,uzun ömürlü bir otobüs...
  • travego türkiye için üretilmiş yedek parçası bol vs.
    neoplan müşterinin ilgisini çeker ancak sahibinin parasını da çeker.
  • motor yedek parça olarak bilmem ama starliner müthiş konforlu ses yalıtımı süspansiyonlar süper çok keyif almıştım. travegolardan o tadı alamadım...
  • Travego

• travego kaç yıllık otobüs.neoplan ise ilk deneyim. :D
  • neoplanda güzel ama travego daha rahat ve uzun yol otobüsü.neoplan biraz sarsıyor çünkü türkiyenin yollarına göre yapılmamış.
  • Her türlü travego. O bir kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabi ki Neoplan Starliner
  • konuyu hortlatıyorum ama neoplan starliner tam bir enkaz. ben bu kadar tangur tungur otobüs görmedim. 2+1 vip şeklinde sıfır döşelisine de bindim, normaline de bindim. tangur tungur canım cıktı yolda. diferansiyeli virajlarda acaip sesler çıkarıyor. koltuklar çok rahatsız. görsel olarak bi diyeceğim yok.. ama konfor olarak travego'nun yanına yaklaşamaz. uzun yol gidecekseniz sakın binmeyin starliner'a canınız çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Vendetta- -- 25 Ocak 2016; 20:53:38 >
  • Hangisi daha iyi bilmiyorum ama şu an starliner dan yazıyorum. Bu otobüs acaip derecede sallanıyor. Çok kötü bir tecrübe oldu açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _yusufaydin_ kullanıcısına yanıt
    Ben 16 saat yolculuk yapmıştım, hayatımda yaptığım en rahat otobüs yolculuğuydu, çok keyif almıştım.

En önde oturuyordum, belki arkalarda sarsıntı oluyordur, ama motor sesi fazladır arkada, gür bi sesi vardı çünkü aracın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Bozuk yolda fena sallanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alayına sığmadığım için hepsinden nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.