Şimdi Ara

NEOPLAN STARLINER İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
94.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RDOGAN

quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_ahmet

bınmek ıcın pamukkale ıle ıstanbul-antalya izmir antalya seyahatı yaparak bınebılırsın

Kamil Koç İstanbul-Antalya, İstanbul-Ankara seyahati yaparak da binebilirsin..

kamıl koçta 1 tane var abı yanı denk gelmez ancak bızde bır duzune var gunde 4tane gırıyor perona
  • quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_hüseyin

benim star 2leri unutunuz benimkiler isteğe bağlı heryere çalışıyo gümüş turizm bide özçakarlardada var starlar ikiside bizim firma ortak mustafa ramazan abi

Tabi ya bak ben bizim firmayı unutmuşum.. Hüseyin'in de belirttiği gibi bizim str2 ler ve bütün filo isteğe bağlı heryere çalışıyor...

• pamukkale halt etmiş bizim firmanın yanında bizim finansman ulusoıydan varandan kamilden daha büyük ya ramazan abi aktırma kimse duymasında 10 star aldık money (para) yok

• quote:

Orjinalden alıntı: sauron86

quote:

Orjinalden alıntı: nika48

şu an TÜRKİYE de bu otubüsü kullanan firma varmı??

evet var;

metroda 28
    kamil koç'da 8
    ulusoyda 8
    seç turizmde 7
    anadoluda 4
    süha turizmde 5
    bafra aydoğanlarda 3
    bartın özemniyette 2 tane var.Ama bunlar dışında pamukkale,volkan turizm,ağrı doğu turizm,asya tur,sivas tur ve güney akdeniz de de var.

ha maşallah en çok da metro da varmış..
  • BUNLAR ESKI SAYIM KAMIL KOÇTA 8TANE YOK YANI
  • kamil koçun 2 star2 sini biz aldık

Ramazan abi senin filoyu görelim hadi kat senn arabalarıda:)
  • quote:

BUNLAR ESKI SAYIM KAMIL KOÇTA 8TANE YOK YANI

Ahmetçim Kamil Koç'ta benim bildiğim 2 Adet Antalya yazanesinin (1 tanesi kaza yaptı), 2 Adet Ispartalıların, 2 Adet 16 KK plakalı, 1 adet de 22 plakalı (Ben resmini de çekmiştim) olmak üzere 7 tane var....

Pamukkale'de Kamil Koç tan gelen 2 adet (istanbul-Alanya) Fantom un , 2 adet (İstanbul-Denizli 20 PK 944 ve karşılığı), 2 Adet de (İzmir -Alanya bir tanesi hepimizin bildiği gibi Melih'e ait olan) olmak üzere 6 tane var...Yani başa baş sayılır Ahmetçim üzülme..
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

kamil koçun 2 star2 sini biz aldık

Ramazan abi senin filoyu görelim hadi kat senn arabalarıda:)

İnşallah Mustafa kardeş 7-8 Ay sonra benim filoyu da göreceksiniz hayırlısı bakalım...Yalnız 1 otobüse filo denir mi bak orasını bilemicem...
  • abı fantomdan 2tane gellmedı sanırım sen sadece 009-266 gormussun kazalı arac satıldı 260.000ytl ıstedıler o araca yanı kamıl koçtan fazla yanlış saymıssın abı sen sayıma devam abı bız evde anahtarları sayıyoruz
  • E heralde anahtar sayarsınız kardeş bissürü otobüsünüz var...E biz napalım yolda, otogarda denk gelenleri bi de sağda solda okuduklarımızı sayıyoruz....
    Kazalı satıldıysa 6 ya 6....(Fantomdan 2 tane geldiyse..) Daha fazla geldiyse evet Pamukkale lehine sayı değişmiştir....
  • fantomdan 4 adet geldi ayrıca pk plakalarda var
  • fantomdan fazla geldı abı sen sanırım 266-009 bılıyorsun 033de var aracı fazla goremezsınız yanı
  • Evet Ahmetcim haklısın ben sadece İstanbul_alanya çalışanları biliyorum...İlkercim PK plakalar İstanbul-Denizli çalışıyor onları da biliyorum.....O zaman bu hesaba göre Pamukkale 8, Kamil Koç 6....Neyse ben zaten setra seviyorum...Olmazsa olmasın starliner2...
  • pk 005 antalya izmir calısıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !KO -- 16 Şubat 2008; 23:40:35 >
  • setrada daha cok abı pamukkalede ancak kamıll koçta en cok 403 var bak 403 modellınde bızı gectıller bızden fazla var
  • Ahmetçim hala O 403 çalıştıran firmaları ben şahsen takdirle karşılıyorum zaten.... İşte esnaf dostu, şahısçı dostu firma be...Adam heralde O 403 ü son döneme yakın aldı...Hala senetlerini bitiremedi ve travegoya geçemedi demekki...Bu durumda hemen kapıyı göstermektense, biraz zaman tanıyıp şahısçıya, esnafa yardımcı olmak çok süper bişey...Helal olsun şahısçı dostu Kamil Koç'a da Pamukkale ye de....(Sabah İstanbul-Ankara bi O 403 var Pamukkale de saatini hatırlayamıyorum 09:00 arabası heralde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RDOGAN -- 16 Şubat 2008; 23:54:26 >
  • kaç pllaka abı 34 plakalı 403mu
  • Bizim şantiyemiz Alibeyköyde..Ve ben her sabah Pamukkale, Metro, Kamil Koç Alibeyköy tesislerinin önünden geçerek şantiyeye gidiyorum..Her sabah bu araçla karşılaşıyorum..Saat 9:30 civarlarında..Ama plakasını hatırlamıyorum da dediğim gibi hoşuma gidiyor 403 çalışması...
  • 10 cıvarı calıstırıyoruz abıde cok yakın zamanda model degıstırıcekler onlarda
  • quote:

10 cıvarı calıstırıyoruz abıde cok yakın zamanda model degıstırıcekler onlarda

Kardeşim zorlamasaydınız adamları yaa..Yani ben ihbar etmiş olmiyim......(Lafa bak sanki firmadan habersiz korsan çalışıyo..)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.