Şimdi Ara

NEOPLAN MI TRAVEGO MU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
5
Favori
109.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yns 

Ben de merak ettim fotoğrafları.İnternette aradım bulamadım Ankara'da belediye otobüsü olarak kullanılan körüklü Man 'ları biliyorum 80 küsür modeldi onlar sanırım.Konforuna hayran kalmıştım o modelde bir aracın.Bir de İzmir'deki Sanos'ları çok severdim şuan çoğu gitti BMC'ler geldi, bütün yeni araçlar Mercedes Conecto olsa içim cız etmezdi ama bu BMC araçlar 90 küsür model Sanos'ların yaptığı hizmetin yarısını bile yapamayacak.2005-2008 Belde'ler yine iyiydi ama 2010'dan sonraki alçak tabanlar kalite olarak çok kötü, daha 1-2 yaşında dökülmeye başladılar...

eğer yolunuz buca gedize düşerse eshot atelyeye dışardan bi bakınız onlarca conekto arızalı yatıyor,bmc maliyet açısından mercedes le asla kıyaslanmıyacak bi araç.Ancak bi şehir efsanesi varki, izulaştaki volvoların 1000000 km motorlarına anahtar vurulmadığı söylenir,şahsen ben yolda kalmış bir volvo belediye otobüsüne rastlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeSKazaLy

quote:

Ben de merak ettim fotoğrafları.İnternette aradım bulamadım Ankara'da belediye otobüsü olarak kullanılan körüklü Man 'ları biliyorum 80 küsür modeldi onlar sanırım.Konforuna hayran kalmıştım o modelde bir aracın.Bir de İzmir'deki Sanos'ları çok severdim şuan çoğu gitti BMC'ler geldi, bütün yeni araçlar Mercedes Conecto olsa içim cız etmezdi ama bu BMC araçlar 90 küsür model Sanos'ların yaptığı hizmetin yarısını bile yapamayacak.2005-2008 Belde'ler yine iyiydi ama 2010'dan sonraki alçak tabanlar kalite olarak çok kötü, daha 1-2 yaşında dökülmeye başladılar...

eğer yolunuz buca gedize düşerse eshot atelyeye dışardan bi bakınız onlarca conekto arızalı yatıyor,bmc maliyet açısından mercedes le asla kıyaslanmıyacak bi araç.Ancak bi şehir efsanesi varki, izulaştaki volvoların 1000000 km motorlarına anahtar vurulmadığı söylenir,şahsen ben yolda kalmış bir volvo belediye otobüsüne rastlamadım.

BMC maliyet açısından uygun olabilir ama bu uzun ömürlü ve kaliteli olduğu anlamına gelmez ki değil zaten.Yan motor BMC'de ortadan itibaren oturmak işkencedir, hele en arkaya motorun yanına oturursanız o yolculuk bitmez.2005-2008'ler yine iyiydi ama bu yeni tiplerin titreşimi kamyon şase Belde 220-17'lerden farksız.Ben yolda kalan Sanos yada Volvo hiç görmedim, Volvo'nun kalitesi zaten tartışılmaz araçlara hiç bakım yapılmadığı halde.Ama BMC'ler yazık oldu vites geçişleri dahi vuruntulu alçak taban yapacağız diye harcamışlar otobüsü.Yeni Conecto'ları bilmiyorum ama eski 0345 ve 0345K'lerin tek sorunu İzmir sıcağında hararet diyor genelde şoförler.Sanoslar daha uzun yıllar götürürdü bence.BMC kendini geliştirmeli, ihaleye en uygun fiyatı veren alıyor malum ama belediye otobüsü olarak para yabancıya da gitse kalite ve uzun ömürlülük açısından MAN ve Mercedes diyorum, hepsinden de iyisi tartışılmaz Volvo'dur ama onlar da malum araç vermiyorlar...

• Yolcu Olarak Belkı Trevego Surmek kullanmak acısından tabıkıde Neoplan Trevego Neoplanın yanında Scanıayla BMC gıbı kalır.Trevogaların rampası hıc yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerkes26

Yolcu Olarak Belkı Trevego Surmek kullanmak acısından tabıkıde Neoplan Trevego Neoplanın yanında Scanıayla BMC gıbı kalır.Trevogaların rampası hıc yok

Hocam peki 403'ler nasıldı bir bilginiz varmı 403'ler rampada nasıldı?
  • arkadaşlar çinlilerin yapmış olduğu starliner çakmasını görmeyenler varsa çok şey kaçırmışsınız google görsellere yazın hemen "ZONDA A9" diye bakın aynı starliner
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_polat

arkadaşlar çinlilerin yapmış olduğu starliner çakmasını görmeyenler varsa çok şey kaçırmışsınız google görsellere yazın hemen "ZONDA A9" diye bakın aynı starliner

Bu şerefsiz çinliler artık herşeyin çakmasını yapıyorlar soyu sopu tükenesiceler vay anasını satayım yahu.
  • Güzel otobüs Travego mu ?????????????????????????

NEOPLAN MI TRAVEGO MU

NEOPLAN MI TRAVEGO MU

NEOPLAN MI TRAVEGO MU

• Bunu da belediye otobüsü , veya metrobüs olarak kullanalım.

NEOPLAN MI TRAVEGO MU
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamyoncu123

Travego neoplanın yanında belediye otobüsü gibi kalıyo.Travego diyenler hiç neoplan görmemiş olmalı.

inceleyin

http://www.neoplan-bus.com/cms/tr/starliner/starliner_galerie/starliner_galerie.html#

linki inceleyin bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baskan1111

Güzel otobüs Travego mu ?????????????????????????

Hocam bayağı uğraşmış Neoplan'a destek vermek için
  • tam öyle değil aslında iyi olanı söyledim.
  • ya 10 numara yağ koyunca her araç yanabilir. bence hiçbiri en iyisi tren
  • Kısa mesafeler için neoplan,uzun mesafeler için travego

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neoplan daha rahat çok sallamıyor ilk defa neoplana bindim 10 yıdır 4003 daha sonra travegoyla seyahat ettim sonrasında 1 kez neoplana bindim hiç yormadı güzel yapmışlar.
  • Peronlarda yeni yeni boy edinmeye başlayan, yolculukları işkenceye dönüştüren, motoru içeride çalışan, konforsuz, koltuk aralıkları dar, fiyatı Mercedes ve Neoplan'dan yaklaşık 100.000€ ucuz olduğu için tercih edilmeye başlanan belediye otobüsünden bozma Temsa Safir için ne düşünüyorsunuz?

NEOPLAN MI TRAVEGO MU
  • quote:

Peronlarda yeni yeni boy edinmeye başlayan, yolculukları işkenceye dönüştüren, motoru içeride çalışan, konforsuz, koltuk aralıkları dar, fiyatı Mercedes ve Neoplan'dan yaklaşık 100.000€ ucuz olduğu için tercih edilmeye başlanan belediye otobüsünden bozma Temsa Safir için ne düşünüyorsunuz?

NEOPLAN MI TRAVEGO MU

Tasarımı hoşuma gidiyor bir iki kere bindim iyi gibiydi baya ama arka taraflarda motoru duyabilirsin.

• Neoplan lar yeni ise gayet rahat oluyor ve hiç sarsmıyor ama yıprandıysa hiç rahat olmuyor ama travegolar öle değil dayanıklıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peronlarda yeni yeni boy edinmeye başlayan, yolculukları işkenceye dönüştüren, motoru içeride çalışan, konforsuz, koltuk aralıkları dar, fiyatı Mercedes ve Neoplan'dan yaklaşık 100.000€ ucuz olduğu için tercih edilmeye başlanan belediye otobüsünden bozma Temsa Safir için ne düşünüyorsunuz?

NEOPLAN MI TRAVEGO MU

beyler bu otobüsün rahat 37 si binen var mı nasıl acaba bu otobüs kamil koç ile otobüse binmeyi düşünüyorum ama acaba diyorum, rahat mı sessiz mi ön tarafta yolculuk yapıcam

• Şöyle bir durum var. Yolcu isen Neoplan daha albenili ama mal sahibi isen yıldızdan şaşma. Parçasını bakkaldan al sorunsuz ve bakım maliyetleri ucuz. Mercedes Benz tek geçerim. Kafada yıldız olacak
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.