Şimdi Ara

neonumuzu da kendimiz yapalım da herşey elimizden çıkmış olsun.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
34.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asıl sen saol benim istediğim de buydu zati birileri yararlansın bişiler ortaya çıkarsın.. hatta benden daha iyisini yapsın ki ben de daha da iyisi için uğraşayım..
  • necoinside çok güzel bilgiler vermişsin yalnız izalasyona dikkat ucuza getirelim derken sistem kül olmasın
  • çok güzel olmuş, üst konuya link verdim
  • bide buna elektronik ateşleyici yaptımmı tamamdır neon lambalarım tamamlanacak inşallah

Elektronik ateşleyici >>http://www.aaroncake.net/circuits/flampdrv.asp

mosfetlerin fetlerin yüksek voltaj işleri olarak kullanılmasını hiç sevmiyorum çok kötü çarpıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westcolera -- 5 Eylül 2007; 20:04:33 >
  • arkadaşım öyle bi devre yaparken maliyetle zati yine neon fiyatını geçecez bence bu haliyle gayet ii..
  • bu devremi pahalı olacak ??? gerçi bende bu parçaların hepsi var ondan sorunum yok ama trafo hariç 1-2 ytl tutar
  • e zaten trafo para ve herkes bu tarz bi devre yapamayabilir ancak bu normal sistem(benim yaptığım) gayet kolay ve zaten bu tarz bi devre de hem yüksek voltaj barındırır hem de psu ya yüklenme olur..
    benim yaptığım sistemde herşey dahil max 5 ytl..
  • yuh tebrikler .... siz yakında kendi işlemcinizi falan da yapmaya başlarsınız
  • gerçekten süper olmus , tebrik ederim walla
  • Buda son aşamalarım artık bitti bitecek ileriki günlerde yeni konu açıp kasayı görürsünüz

neonumuzu da kendimiz yapalım da herşey elimizden çıkmış olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westcolera -- 8 Eylül 2007; 0:39:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demolog

yuh tebrikler .... siz yakında kendi işlemcinizi falan da yapmaya başlarsınız

modla uğraşanlara bakıyorum ordan bunu almış şurdan onu almış tıkmış kasaya bence gerçek mod herşeyi el ile yapmaktır..
    ben kasama çok makul fiyatlarla birçok şey ekledim aynısını hazır yollarla yapan birisi benden en az 3 kat daha fazla para ödemiş olur..
    en güzel el emeği göz nuru olanı.. amacım da bu zati bu kadar yüksek maliyetler harcamadan aynı görselliği yakalamak..
  • neco kardeş öncelikle eline sağlık

yalnız ben bu 220 wattan çok fena tırstım ben bu malzemelerle gitsem bi elektrikçiye gitsem bana böle böle yapabilirmisiniz desem olabilirmi ne dersin abi
  • tabiiki yapar 8-10ytl felan tutması gerekir..
    ama böyle kendin alınca max 5ytl..
  • abi yapmasına yaparımda elektrikten tırsıyorum bizzat 1 sene elektrikci yanında çaılıştım neyin ne olduğunu biliyorumda tırsıyorum
  • eh bu işler biraz da cesaret meselesi..
  • haklısın abi en iisi ben malzemelri pazartesi alıp gideyim tanıdık bi elektrikçiye yapsın

peki abi gerçek neon gibi oluomu yada ondan daha düşükmü

bide şeffaf borular içine yapıolar o nasıl oluo bi bilgin varsa sevinirim

yardımların için tşk bilgim olmadığı için yardım istedim saolun
  • normal neondan daha fazla ışık veriyor ancak senin şeffaf boru dediğin kısmı tam çözemedim biras açarsan yardımcı olmaya çalışırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

neonumuzu da kendimiz yapalım da herşey elimizden çıkmış olsun..

yatagımın nesi var ya
    />

abi burdaki boruları diyorum

bunlada neon fln oluomu

• hee o borular neonla alakalı değil ama benim gibi mor florasan yaparsan onun içinden geçen sıvıya uv duyarlı bi madde kattığında, florasanın yanında parlar..
  • hımmmmm yani gereksiz ztn kasamda hiç bişi yok ölee duro bi neon bu yaptıracağımı takayımda bari ışıldasın biraz başka ne olur kasanın resmini kaoyabilrim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.