Şimdi Ara

Neon lambalı Otomobiller

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Neon lambalı Otomobiller
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3113 Mesaj
    Beyler neden artık caddelerde neon lambalı araçlar yok? Yasaklandı mı yoksa modası mı geçti?

Bakın ne kadar güzelmiş:

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BDFB2BE8F -- 17 Ağustos 2018; 21:51:29 >

Orijinalden alıntı: Guest-BDFB2BE8F

Neresi güzel hocam? Bazen görüyorum içi neonlu dolmuşları, gece gece 4 tekerli pavyon gibi. İnsan binmeye korkuyor.
    Onlar değilde hani bir ara araçların altına takarlardı gördünüz mü hiç öyle?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Omisis046

GTA V mi kardeşim burası.
    Ama hocam eskiden vardı

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Ama hocam eskiden vardı

GTA IV'de de vardı, doğru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bazı kültürleri yasaklar öldürüyor. Eskiden otomobiller daha abartılı modifiyeliydi mesela. Şu an daha sade modifiye oluyor. 2000 senesinde bende aracımın altına kırmızı neon dosemistim. Geceleri gezmesi acaip keyifli oluyordu. Millet dönüp dönüp bakıyordu. Çoğu tuningci tayfada vardı. Hayvan gibi on tampon arka tampon marspiyel ekleri. Hayvan gibi spoilerler meşhurdu. Tuningciler daha çok bu kafadaydi. Sonradan polis denetimleri artınca bu tarz araçlara cezalar kesilmeye başlayınca toplum ister istemez bu tarz modifiyelerde daha göze batmayan ama kendince şık görünecek değişikliklere gitti. 2 sene önce aracımın altına 7 farklı renkte yanan LED döşetmistim. Polis kenara çektirdi ceza yazicam dedi. Ceza yazicana sökerim şimdi diyince, hadi geç git bu seferlik diyip yolladı. Giderken pavyon gibi Işıl Işıl yapmış diyordu arkamdan. Ondan sonra söküp attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Bazı kültürleri yasaklar öldürüyor. Eskiden otomobiller daha abartılı modifiyeliydi mesela. Şu an daha sade modifiye oluyor. 2000 senesinde bende aracımın altına kırmızı neon dosemistim. Geceleri gezmesi acaip keyifli oluyordu. Millet dönüp dönüp bakıyordu. Çoğu tuningci tayfada vardı. Hayvan gibi on tampon arka tampon marspiyel ekleri. Hayvan gibi spoilerler meşhurdu. Tuningciler daha çok bu kafadaydi. Sonradan polis denetimleri artınca bu tarz araçlara cezalar kesilmeye başlayınca toplum ister istemez bu tarz modifiyelerde daha göze batmayan ama kendince şık görünecek değişikliklere gitti. 2 sene önce aracımın altına 7 farklı renkte yanan LED döşetmistim. Polis kenara çektirdi ceza yazicam dedi. Ceza yazicana sökerim şimdi diyince, hadi geç git bu seferlik diyip yolladı. Giderken pavyon gibi Işıl Işıl yapmış diyordu arkamdan. Ondan sonra söküp attım.
    Yasak olmasına üzüldüm. Keşke günün birinde tekrar izin verilsede o ışıl ışıl araçları görsek.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.