Şimdi Ara

Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
9
Favori
11.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece çipin yüklü olduğu kart numarası değişiyor, geri kalan bilgiler aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi neo ile ödeyince 20 tl. veriyor bu güzel ama bu defa da taksitlendirme olmuyor değil mi ?
    gerçi ben 3 aylık maaş alıyorum , bu durumda en fazla 1 ay taksitlenmiş gibi olacak
    yok vazgeçtim neo ile ödemek daha karlı :)

281.50 tl. yanında 20 tl. komik oluyor ama daha iyisini veren yok

geçen sene 225 tl. ödemişim şu güzelliğe bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Neo kart maaş kartıdır arkadaşlar. 3 şahısların eline geçerse canınız çok yanar. 20 lira para için bu kartı internete vermek ne kadar mantıklı sizce? İnternete sanal kart dışında kart vermek en büyük aptallıktır açıkçası.

öyle antin Kuntin sitelerden bişi almıyoruz.. Devletin resmi sitesi gib.gov.tr den işlem yapıyoruz..

Devlete de güvenemiceksek, karttan önce daha büyük sorunlarımız var demek..

Ayrıca böyle takıntılı arkadaşlar kartlarınını işlem sonrası mobilden hızlıca kullanıma kapatabilirler..

Lazım olunca da açıp kullanabilirler

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    öyle demeyin artık çok sayıda olay duyduğumuz için korkar olduk ,şahsen bende o arkadaş gibi biraz çekiniyorum doğrusu
    dediğiniz gibi kullanıp hemen internete kapatmak uygun olacaktır
    güvensizlik devlete değil zaten ,bir şekilde kart bilgilerinin ele geçirilmesinden korkuyoruz

gerçi bizim bütün kimlik bilgilerimiz de bir şekilde sızdırılmıştı (tabi kimse çıkıp da biz sızdırdık demedi)
  • quote:

Neo kart maaş kartıdır arkadaşlar. 3 şahısların eline geçerse canınız çok yanar. 20 lira para için bu kartı internete vermek ne kadar mantıklı sizce? İnternete sanal kart dışında kart vermek en büyük aptallıktır açıkçası.

Amma saçmalamışsın

• quote:

Bence sen kullanma millete boyle sacma sacma akillar verme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam devlet diyorsunuz ama hergün bir devlet sitesi hackleniyor. Ne olursa olsun isterse apple olsun ben asla bir siteye kredi kartı bilgilerimi vermem.Güvenlik işinde oldugumdan neyin ne oldugunu sizlerden neler saklandıgını çok iyi biliyorum. Kartı 1 kapatırsın 2 kapatırsın 3. de para alıyorlar yeni gönderim için yani kalıcı bir çözüm değil.

Sizin dışınızda 2 kişi daha yorum yapmış. Onların inş başına gelir de o zaman anlarlar.

seneledir kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.. sanal kartta var ama kampanya olumca mecbur farklı karttan işlem yapıyorum..

• akbank kişiye özel sms göndermiş neo ile 75/5 chip totalde 25 chip.kombo olur gibi sms i kontrol edin..

• condemned890 kullanıcısına yanıt
    Millete beddua edeceğinize kendinize bir bakın nerede hatalıyım diye.

Aptallıktır sözü hem gereksiz hem de haddi aşan bi sözcük, milletten helallik almanız lazım

• Neo ile ödedim neoya geldi puan, mh arayıp axess karta aktardım puanı, ordan n11de harcarım puan+para olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Kazandığın chip parayı axesse aktartabilyosun mh ile görüşünce yapıyolar

Böyle bir uygulama olduğunu bilmiyordum. Aradım hemen aktardılar çok sağolasın.
    Bir defa, neo maaş kartı diye birşey yok, ben maaş filan almıyorum akbanktan.

İkincisi, sözde iyilik yapıp uyanıyorsun, üstüne, insanlara bela okuyorsun. Kötü laf,döner, döner, sahibine ulaşır. Üçüncüsü, insanları internette kart bilgisi paylaştığı için aptallıkla suçluyorsun. Bu lafın, ülkedeki internet alışverişi yapan her insana hakaret, boyundan büyük laf etme, boğazına takılır, daha açık yazmayayım.

Maaş deme hesap kartı de, herkes Akbank tan maaş almıyor. 20 lira yoldan geçene veriyor musun her gün 20 lira için aptallık diyorsun. Mtv yi ödeyecek kadar para atarım puanı da harcar keyfime bakarım. 200 lira da %10 yapar. Kredi kartlarında yok böyle puan. Madem güvenlik işindesin akıl ver daha iyi.

• neo kartım kayıp üzerindeki numaraları nasıl öğrenebilirim bi yolu varmı gib gov tr den ödeme yapmak için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük apttallık; kendisini akıllı görüp başkalarının eylemlerini aptallık olarak görmektir. Akbankın maaş müşterisi değilim kmh hesabımda yok kampanyayı görünce attım hesaba mtv tutarı kadar para ödemeyi yaptım chip parayı da axess kartıma atıp bir güzel harcadım. Bir siz akıllısınız zaten, sizin yaptığınızı yapmayan herkes aptal!
  • 38 TL ilk taksiti ödedim 20 chippara geldi çok iyi ya
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Araç nedir çok merak ettim?

• quote:

Orijinalden alıntı: N920C

neo kartım kayıp üzerindeki numaraları nasıl öğrenebilirim bi yolu varmı gib gov tr den ödeme yapmak için

Arkasindaki 3 haneli kodu bilmiyorsaniz kimse soyleyemez. On taraftaki bilgiler var akbank ta veriyorlar. 3 haneli kod sifresiz alisveris yapmanizi saglar sitelerden bu sebeple kimse depolamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Araç nedir çok merak ettim?

39 TL imiş hocam. Toyota 97 model 1.3.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.