Şimdi Ara

Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
9
Favori
11.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neo kartim var axess kartim yok. MTV yazıp 4566 ya gonderdim bu mesaj geldi.

Kayıt oldunuz. MTV ödemenizi Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet adresi üzerinden Neo ile yapın 20TL chip-para kazanın. Son gün 31 Ocak.

Teşekkürler bilginiz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo kartı olmayanlarda çıkmıyor sanırım. Benim de neo kartım yok, axess kartım var, taksit kampanyası çıkıyor, bu 20 tl çip para çıkmıyor.
  • Tebrikler! Neo'ya ozel MTV kampanyasindan kazanmis oldugunuz 20 TL chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-para son kullanim tarihi 09.01.2018 B002

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    uygulamadan kayıt olunca , kayıt oldunuz şeklinde msj geldimi ilk önce. yoksa kayıt olup direk ödeme yapınca 20 tl geliyormu

• Axess alınca otomatik vadesiz hesap açtılar. Mobil şubede neo kart yazıyor ama kampanyayı göremiyorum. hangi uygulamada çıkıyor bu?
  • uygulamadan katılmak yeterli mi şimdi ,işte bu kampanyanın en kritik sorusu :)
    katılım mesajı falan gelmiyor
    daha çok zaman olduğu için biraz bekleyeyim bakalım :)

gerçi yüklü verginin yanında 20 tl. komik geliyor ,hiç yoktan iyidir diyelim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

uygulamadan kayıt olunca , kayıt oldunuz şeklinde msj geldimi ilk önce. yoksa kayıt olup direk ödeme yapınca 20 tl geliyormu

Uygulamadan katildim. Kayit oldunuz şeklinde sms gelmedi. Odemeyi yaptim. Puan yuklendigine dair SMS geldi

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    aradığım cvp ti. çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Tebrikler! Neo'ya ozel MTV kampanyasindan kazanmis oldugunuz 20 TL chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-para son kullanim tarihi 09.01.2018 B002

mobıl uygulamada var katılım saglanıyor sms gelmıyor.
    gıb.gov.tr'den neo kart ılemı odeme yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Tebrikler! Neo'ya ozel MTV kampanyasindan kazanmis oldugunuz 20 TL chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-para son kullanim tarihi 09.01.2018 B002

mobıl uygulamada var katılım saglanıyor sms gelmıyor.
    gıb.gov.tr'den neo kart ılemı odeme yaptınız?

Evet

• Tüm borc mu ilk 6 ay odesekte oluyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk taksit yeterli

• Hesap işletim ücreti kesecek diye başvurmadım, 20 lira kazandım derken 80-100 liradan olmak var. İşletim ücreti kaptırmadan nasıl yaparız bunu acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Hesap işletim ücreti kesecek diye başvurmadım, 20 lira kazandım derken 80-100 liradan olmak var. İşletim ücreti kaptırmadan nasıl yaparız bunu acep?

şu an hiç bir banka hesap işletim ücreti alamıyor.mahkeme kararı var.
  • bende aynı şekilde 20tl mi aldım harcadım herkes ne koparırsa koparsın kardır
  • Neo kart var, araç yok :) isteyene yardımcı olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akbank vadesiz hesap var ancak kartım yok. kart gelene kadar ödeme yapamaz mıyım şimdi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 3 Ocak 2018; 9:17:51 >
  • Axess Mobilden kampanyaya katıldım. Bir hışımla Akbank Direkt ile NEO kartı seçerek ödeme yaptım. Tabiiki Chip-Para gelmedi, çünkü ödeme "gib.gov.tr" aracılığıyla yapılması gerekiyormuş. Bu dönem de pas geçti
  • Sms ile ya da hemen katil ile diyor yani mobilden katil dersek sms gelmesi e gerek yok ama mobilde gozukmesine ragmen hemen katil dugmesi cikmadi bu sefer de

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.