Şimdi Ara

NEO İLE MTV ÖDEMELERINDE 25 TL CHİP PARA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
19
Favori
5.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobil uygulama ile giriş yapamıyorum, internetten ödeme hatası veriyor adam akıllı çalışan hiç bir uygulama yok
  • arkadaslar gib den odeyemedim.kart listesinde neo yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat50

arkadaslar gib den odeyemedim.kart listesinde neo yok

okumayı neden sevmiyonuz arkadaş, önceki mesajlarda 50 kere yazıldı. kart numaranı gir sen. ille neo yazacak diye bişey yok. her bankanın 50 kart çeşidi var.oraya hepsini yazsa sayfaya sığmaz.
  • Neo kartım var. Kredi kartım yok. Ödeme yapmak için sadece para yukleyecegim değil mi? Chip para yüklenmesinde sorun olmaz değil mi? Okudum konuyu ama emin olmak için soruyorum. Çok ayrıntı göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Neo kartım var. Kredi kartım yok. Ödeme yapmak için sadece para yukleyecegim değil mi? Chip para yüklenmesinde sorun olmaz değil mi? Okudum konuyu ama emin olmak için soruyorum. Çok ayrıntı göremedim.

neo kartın bağlı olduğu hesaba en az vergi miktarı kadar para yüklemelisin.
  • BİR SIKINTI VAR SANIRIM ÖDE DİYORUM ÖDEMİYOR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

İos uygulamadan sorunsuz ödedim 25 tl chip para geldi. Webden tanımsız kart diye uyarı çıkıyor

gib in uygulamasını indirerek mi ödediniz tam anlamadım?

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Evet gib uygulamasindan

• arkadaşlar ödeme yapamıyorum hata veriyor hata alan arkadaşlar ödeyebildimi?

• hata alanlar sorunu çözebildimi?

• Arkadaslar gib uygulamasini indirdim oradan odedim neo ile sıkinti cikmadi mesaj geldi 25 tl chip para kazandiniz diye.kac kere denedim gib internet sitesinden odeyememistim

• Bu hediye edilecek 25TL chip parayı nerelerde ve nasıl kullanabiliyoruz? Kartı yeni aldım da...

• quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Bu hediye edilecek 25TL chip parayı nerelerde ve nasıl kullanabiliyoruz? Kartı yeni aldım da...

Opet shell gibi yakıt istasyonlarında önce sor al.
    Carrefoursa şok kipa lcw koctas tekzen...
    Benim aklıma gelenler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    gitti gidiyorda geçiyor puan benimde motosiketin vergisi 21 tl hediye puan 25 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: gneu1989

2001 oncesi 100-250 cc arasi motosikleti olani ucretsiz odeyebilirim

Büyük mezarcı

• Bugün kartyma mtv tutary kadar para yatyrdym. Sonrasynda gib.gov.tr üzerinden mtv ödedim. Ama ilk ba?ta sms geldi?i sayfa ad.block eklentisi yüzünden gelmedi. Bir daha denemek için 20 dakika falan bekledim. Sonrasynda eklentiyi devre dy?y byrakyp sorunsuzca ödedim. Hemen sms geldi 25 chip para kazandynyz diye. Hatta 50TL ye 10TL kampanyasy da gelmi?ti bana. Toplam 35TL kazanmy? oldum
  • 1 sefermi hakkımız var . Ertesi gün başka bir aracın mtvsini ödesem bi daha 25 chip gelirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 27 Temmuz 2016; 0:44:02 >
  • Arkadaşlar bu chipparaları nerede ve nasıl kullanabılırım? Yardımcı olur musunuz?
  • Hesabıma para yatırıp hemen ödedim, üyelik kesintisi olmadı, soranlar olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

Arkadaşlar bu chipparaları nerede ve nasıl kullanabılırım? Yardımcı olur musunuz?

3~4 mesaj yukarı bakıver bu kadar hazırcı olmayın...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.