Şimdi Ara

neo finance (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
12.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En mantıkı yol savcılığa suç duyurusunda bulunmak kardeşim bu arada melih uzerin ismi sahte vede şu anda kaçak bir hayat yaşıyor kaçıyor bildiğin benim arkadaşım mert savcılığa suç dıyurusunda bulundu ve bekliyor bence sende öyle yapabilirsin. Bu arada özelden yazanlar var 250 bin basan 100 bin basan varmış inanın kanım dondu çok üzüldüm:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 9 Temmuz 2019; 9:19:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada site panamada açılmış oraya kayıtlı ve updatleride oradan yapılıyordu sanırım who is den bakmıştım bir kaç kez bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 9 Temmuz 2019; 9:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elsalwadore

Bu arada site panamada açılmış oraya kayıtlı ve updatleride oradan yapılıyordu sanırım who is den bakmıştım bir kaç kez bilginize.
    Hocam magdurlardan biri de benim, 2400 Tl gibi bir mebla; digerlerinin yaninda elbette az kaliyor lakin 19 yasinda bir gencim o yuzden yuksek. Bana da ulasabilir misiniz rica etsem herhangi bir gelisme oldugunda?
  • Ben biraz araştırdım geçen senede btc fırlayınce 2 ay kapamışlar siteyi sonra açıp parça parça geri vermişler ana paraları. Resmen faizlerinden kazanıp anaparaları veriyolar yani burdan kar edilmez bekleyelimde açılınca anaprayı alalım dahada yatırmam

• Arkadaşlar bu olayla ilgili herhangi bir gelişme öğrenen herkes buraya yazarsa çok seviniriz. Zira bilgiye ulaşmanın dahi zor olduğu bu konuda buraya yazdığımız bilgiler gelişmeler çok önemli. Elimiz kolumuz bağlı oturmaktansa burdan gelişmeleri takip etmiş oluruz.
    Benim yatirdigim tutarda bin tl civarıydı. Denemek için girmistim. Iyiki daha fazla yatırmamışız. Tutar az olduğu için şimdilik savcılığa gitmeyi düşünmüyorum.

• slinence S kullanıcısına yanıt
    Galiba bu kez geri gelmicek. Mail adreslerini de kapamislar iletilmiyor artik mailler

• Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama benim size en büyük tavsiyem bulunduğunuz ilde savcılığa gidin siber suçlarla ilgelenen savcılar size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Btctalk denilen forum sitesinde bu neo financenin nasıl sahte ve düzenbaz bir site olduğu çok evvelden beri yazıyordu bayağı bayağı. Ama dediğim gibi bu MELİH denilen şahıs hakkında elinizde delil yada tanık varsa 1 dakika durmadan savcılığa başvurun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 10 Temmuz 2019; 0:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elsalwadore

Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama benim size en büyük tavsiyem bulunduğunuz ilde savcılığa gidin siber suçlarla ilgelenen savcılar size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Btctalk denilen forum sitesinde bu neo financenin nasıl sahte ve düzenbaz bir site olduğu çok evvelden beri yazıyordu bayağı bayağı. Ama dediğim gibi bu MELİH denilen şahıs hakkında elinizde delil yada tanık varsa 1 dakika durmadan savcılığa başvurun derim.
    yatirdigimiz para her turlu yalan mi oldu simdi
  • Öyle görünüyor:/

• qarkuba Q kullanıcısına yanıt
    bu sefer melih adlı arkadaş sayesinde güzel vurgun yaptılar ben de geri geleceklerini sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elsalwadore E kullanıcısına yanıt
    geçen sene yine yurtdışı menşeili KİNGWAYS adında bi proje vardı, Türkiye’den de cok katılımcı olmustu. İlk zamanlar kazanan kazandı, sonunda her zaman olduğu gibi kapandı. Çok kisi zarar etti. Yakınlarımdan da cok yatırım yapanlar olmustu. Kimisi kazandı kimisi büyük kaybetti.

Referans geliri icin bu işi yapan Network camiasından tanınan bir cok kisi vardı, maalesef herkes kendi istegi ile yatırdığı icin herhangi bir yaptırım uygulanmıyor.
    Bu sebeple her zaman derim ki, bu tarz sistemlere mümkün olduğu kadar yatırım yapmamak lazım. Ne zaman patlayacağı bilinmez.

• Bu Melih denilen adam, altında lüks bir araba, her gün Nusret'te snapler atan, kızları para ile kekleyip +18 paylaşım yapan bir adam.

Instagram adresi : melihuzerr
    Mail : melihuzer08@gmail.com
    Snapchat : melihuzer , parabey

Instagram olsun Snapchat olsun yer farketmeksizin her yerde açık açık yatırım tavsiyesi vermektedir.

Dolandırılan arkadaşlar miktar küçük veya büyük demeden acilen savcılığa suç duyurusunda bulunmalı.

Kendisine ulaşma konusunda ise yine snapchat üzerinden adını Seçil olarak tanıtan bir arkadaşı mevcut kendisi ile çokca snap atmış birisi. Bu kız yardımcı olursa bunun vasıtası ile kendisine ulaşılabilir.
  • meyfi kullanıcısına yanıt
    hocam ama şöyle bir durum var ki; adam bizi zorlayarak bu işe sokmadı ki. onun açısından bir sorun yaratacağını sanmıyorum ben bu durumun

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmamgerekiyortm

hocam ama şöyle bir durum var ki; adam bizi zorlayarak bu işe sokmadı ki. onun açısından bir sorun yaratacağını sanmıyorum ben bu durumun
    Doğru fakat yatırım tavsiyesi yapmak suçtur, bunun üzerine dahi savcılığa başvurulabilir.
    Dolandırıcı bir sitenin tanıtımını yapmakta suçtur diye düşünüyorum, kaldı ki kendisi sürekli olarak bu site üzerinde ki referans linki dağıtarak yatırım yapan kişilerden belli bir komisyon alarak, yatırım yapan kişiler üzerinden para kazanmıştır, dolayısıyla suça ortaktır diye düşünüyorum.
    bir bilgim yok hocam ama benim gibi az miktarda yatırım yapan arkadaşlar savcılıkla falan uğraşmaz diye düşünüyorum, giden gitti. daha fazla başımı ağrıtmak istemem şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmamgerekiyortm

bir bilgim yok hocam ama benim gibi az miktarda yatırım yapan arkadaşlar savcılıkla falan uğraşmaz diye düşünüyorum, giden gitti. daha fazla başımı ağrıtmak istemem şahsen
    Uğraşmak isteyen arkadaşlar için yararlı olabilecek bilgileri paylaşmak istedim, uğraşıp uğraşmamak tabi ki sizin elinizde.
    keşke boş umutlara sürüklediği yüzlerce insanın maddi cezasını maddi manevi olarak çekse hocam, bundan emin olsam bir dakika durmam, haklısınız.

• bir gelişme yaşayan varmı acaba
  • Melih uzer hala story atiyo yatirim ve btc diyo. Agzim o kadar dolu ki

• Arkadaşlar merhaba. suç duyurusunda bulunmak için İzmir Adliyesi'ne gittim. Dilekçe doldurdum savcının yanına girdim. Dilekçeye de hepsini yazdım, elimde bütün mesajlaşma ekran görüntüleri, hikayeler vs olduğunu da yazdım. Okudu ve "siz burada kimden şikayetçisiniz? dedi. instagramdaki melihuzer isimli kişiden dedim. Bu bir suç değildir ki dedi. Bir sürü site var dövize yatırım tavsiyesi veren dedi. Dedim ki bu tarz sitelerde bu tavsiyeleri verenler sonuna mutlaka "yatırım tavsiyesi değildir" yazıyor ama bu şahıs yatırın, paranızı katlayın diyor dedim. Suç duyurunda bulunanlar da olmuş dedim. Ben bunu alırım inceler takipsizlik veririz , bundan bişey olmaz dedi. Sonuçta sizden almamış parayı biyere yatırın demiş dedi. Baktım olacak gibi değil dedim ki hala ara ara paylaşımlar yapıyor, bari başka insanlar mağdur olmasın hesabı kapatılır falan dedim. Onu biz kapatamayız instagrama şikayet edin dedi... Elim boş çıktım adliyeden. Sonradan aklıma geldi, nedense aklıma gelmedi orda. Saadet zinciri olan bir siteyi tavsiye etmek ve kendisini referans gösterme olayını söylemeyi unuttum. Ama söylesem de savcı pek oralı olmayacaktı gibi :) Adalet... Başka var mı suç duyurunda bulunan?

Bu arada en son melihe yazdığımda btc düşünce site açılır diyor...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.