Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

neo finance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
57
Cevap
1
Favori
3.542
Tıklama
Giriş
    12 Mesaj

En mantıkı yol savcılığa suç duyurusunda bulunmak kardeşim bu arada melih uzerin ismi sahte vede şu anda kaçak bir hayat yaşıyor kaçıyor bildiğin benim arkadaşım mert savcılığa suç dıyurusunda bulundu ve bekliyor bence sende öyle yapabilirsin. Bu arada özelden yazanlar var 250 bin basan 100 bin basan varmış inanın kanım dondu çok üzüldüm:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 9 Temmuz 2019; 9:19:0 >
    |
    |
    by MuSTy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 9 Temmuz 2019; 9:18:19 >

Orijinalden alıntı: elsalwadore

Bu arada site panamada açılmış oraya kayıtlı ve updatleride oradan yapılıyordu sanırım who is den bakmıştım bir kaç kez bilginize.
    Hocam magdurlardan biri de benim, 2400 Tl gibi bir mebla; digerlerinin yaninda elbette az kaliyor lakin 19 yasinda bir gencim o yuzden yuksek. Bana da ulasabilir misiniz rica etsem herhangi bir gelisme oldugunda?
    |
    |
    Ben biraz araştırdım geçen senede btc fırlayınce 2 ay kapamışlar siteyi sonra açıp parça parça geri vermişler ana paraları. Resmen faizlerinden kazanıp anaparaları veriyolar yani burdan kar edilmez bekleyelimde açılınca anaprayı alalım dahada yatırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar bu olayla ilgili herhangi bir gelişme öğrenen herkes buraya yazarsa çok seviniriz. Zira bilgiye ulaşmanın dahi zor olduğu bu konuda buraya yazdığımız bilgiler gelişmeler çok önemli. Elimiz kolumuz bağlı oturmaktansa burdan gelişmeleri takip etmiş oluruz.

Benim yatirdigim tutarda bin tl civarıydı. Denemek için girmistim. Iyiki daha fazla yatırmamışız. Tutar az olduğu için şimdilik savcılığa gitmeyi düşünmüyorum.

|
    |

Galiba bu kez geri gelmicek. Mail adreslerini de kapamislar iletilmiyor artik mailler

|
    |
    slinence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama benim size en büyük tavsiyem bulunduğunuz ilde savcılığa gidin siber suçlarla ilgelenen savcılar size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Btctalk denilen forum sitesinde bu neo financenin nasıl sahte ve düzenbaz bir site olduğu çok evvelden beri yazıyordu bayağı bayağı. Ama dediğim gibi bu MELİH denilen şahıs hakkında elinizde delil yada tanık varsa 1 dakika durmadan savcılığa başvurun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elsalwadore -- 10 Temmuz 2019; 0:6:44 >

Orijinalden alıntı: elsalwadore

Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama benim size en büyük tavsiyem bulunduğunuz ilde savcılığa gidin siber suçlarla ilgelenen savcılar size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Btctalk denilen forum sitesinde bu neo financenin nasıl sahte ve düzenbaz bir site olduğu çok evvelden beri yazıyordu bayağı bayağı. Ama dediğim gibi bu MELİH denilen şahıs hakkında elinizde delil yada tanık varsa 1 dakika durmadan savcılığa başvurun derim.
    yatirdigimiz para her turlu yalan mi oldu simdi
    |
    |

|
    |

bu sefer melih adlı arkadaş sayesinde güzel vurgun yaptılar ben de geri geleceklerini sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    qarkuba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2392 Mesaj

geçen sene yine yurtdışı menşeili KİNGWAYS adında bi proje vardı, Türkiye’den de cok katılımcı olmustu. İlk zamanlar kazanan kazandı, sonunda her zaman olduğu gibi kapandı. Çok kisi zarar etti. Yakınlarımdan da cok yatırım yapanlar olmustu. Kimisi kazandı kimisi büyük kaybetti.

Referans geliri icin bu işi yapan Network camiasından tanınan bir cok kisi vardı, maalesef herkes kendi istegi ile yatırdığı icin herhangi bir yaptırım uygulanmıyor.

Bu sebeple her zaman derim ki, bu tarz sistemlere mümkün olduğu kadar yatırım yapmamak lazım. Ne zaman patlayacağı bilinmez.

|
    |
    elsalwadore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Instagram adresi : melihuzerr
    Mail : melihuzer08@gmail.com
    Snapchat : melihuzer , parabey

Instagram olsun Snapchat olsun yer farketmeksizin her yerde açık açık yatırım tavsiyesi vermektedir.

Dolandırılan arkadaşlar miktar küçük veya büyük demeden acilen savcılığa suç duyurusunda bulunmalı.

Kendisine ulaşma konusunda ise yine snapchat üzerinden adını Seçil olarak tanıtan bir arkadaşı mevcut kendisi ile çokca snap atmış birisi. Bu kız yardımcı olursa bunun vasıtası ile kendisine ulaşılabilir.

Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Trabzon Koyuncu
  • Onbaşı
    17 Mesaj

hocam ama şöyle bir durum var ki; adam bizi zorlayarak bu işe sokmadı ki. onun açısından bir sorun yaratacağını sanmıyorum ben bu durumun

|
    |
    meyfi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yapmamgerekiyortm

hocam ama şöyle bir durum var ki; adam bizi zorlayarak bu işe sokmadı ki. onun açısından bir sorun yaratacağını sanmıyorum ben bu durumun

Alıntıları Göster
    Doğru fakat yatırım tavsiyesi yapmak suçtur, bunun üzerine dahi savcılığa başvurulabilir.
    Dolandırıcı bir sitenin tanıtımını yapmakta suçtur diye düşünüyorum, kaldı ki kendisi sürekli olarak bu site üzerinde ki referans linki dağıtarak yatırım yapan kişilerden belli bir komisyon alarak, yatırım yapan kişiler üzerinden para kazanmıştır, dolayısıyla suça ortaktır diye düşünüyorum.

Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Trabzon Koyuncu

• Onbaşı
    17 Mesaj

bir bilgim yok hocam ama benim gibi az miktarda yatırım yapan arkadaşlar savcılıkla falan uğraşmaz diye düşünüyorum, giden gitti. daha fazla başımı ağrıtmak istemem şahsen

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yapmamgerekiyortm

bir bilgim yok hocam ama benim gibi az miktarda yatırım yapan arkadaşlar savcılıkla falan uğraşmaz diye düşünüyorum, giden gitti. daha fazla başımı ağrıtmak istemem şahsen

Alıntıları Göster
    Uğraşmak isteyen arkadaşlar için yararlı olabilecek bilgileri paylaşmak istedim, uğraşıp uğraşmamak tabi ki sizin elinizde.

Trabzon Koyuncu
  • Onbaşı
    17 Mesaj

keşke boş umutlara sürüklediği yüzlerce insanın maddi cezasını maddi manevi olarak çekse hocam, bundan emin olsam bir dakika durmam, haklısınız.

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    bir gelişme yaşayan varmı acaba
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Lastik Fiyatları
üniversite
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,220
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.