Şimdi Ara

Neo’dan Market Alışverişlerinize 50 TL’ye Varan Chip-para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
19
Favori
2.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta Sonu Harcamalarınız Chip-para Kazandırıyor!

Cumartesi ve Pazar günleri Neo ile yapacağınız 50 TL ve üzeri market alışverişlerinize %10, toplamda 50 TL chip-para hediye!

Kampanya 12 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Mart 2016 saat 23:59'dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
    Kampanya kapsamında; Neo ile Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak 50 TL ve üzeri market harcamalarına %10 chip-para hediye edilecektir.
    Bir müşteri tüm kartlarıyla toplamda en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
    Kampanyadan faydalanmak için "MARKET" yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kayıt olduktan sonraki işlemlerden ödül kazanılacaktır.
    Kampanyada kazanılan chip-paralar kazanım anından itibaren 15 gün sonra geri alınacaktır.
    Ödül yükleme anında kartın ve kartın bağlı olduğu hesabın açık statülü olması gerekmektedir.
    Ödül kazanımı gerçekleşen işlem iptal veya iade edilirse verilen chip-para tutarı geri alınacaktır.
    Kampanyaya chip-para kullanımları, iadeler ve nakit çekim işlemleri dahil değildir.
    Kampanyaya Neo Businesslar dahil değildir.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell, Vodafone, Avea müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.
    Aynı gün aynı üye işyerinde yapılan alışverişlerin ilki kampanyaya dahil edilecektir.

• Süpersin akbank. Diger kampanya ile birleşir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100e 10la birleşir mi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik takip edemiyorum akbank kampanyalarini bu ne hiz :)

• 100 neo alışverişine 20tl chip para kazanabiliriz. (birleşir diye düşünüyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekayak -- 11 Mart 2016; 21:43:28 >
  • 100 neo alışverişine 20tl chip para kazanabiliriz. (birleşir diye düşünüyorum.)
  • migros-po kampanyasi ile de birlesir. 100 liralik migros alisverisine 20 chip para +10 money gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slickman -- 11 Mart 2016; 21:47:33 >
  • Market ile birleşir 100 eder

• axess bir yandan neo bir yandan.. Akbank çıldırmış olmalı.. Tahminim 2 kartimla bana özel chip puanlarla birlikte son 2 ayda 300/350 tl chip kazanmisimdir..

• yardır akbank
  • muhtemel kombolari yazalim beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slickman -- 11 Mart 2016; 22:11:57 >
  • Neo nun farki nedir axess ten?

• Akbank ücretsiz msj numarası var mı (uzun olan )

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    axess kredi karti hocam, neo atm karti bankamatik karti yani
  • Hesap işletim ücreti kesiyor mu akbank? Bende neo var ama hesaba para atmaya çekiniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Neo nun farki nedir axess ten?

Neo mevduata bağlı, Axess kredi kartı.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Neo vadesiz hesap kartı(banka kartı yani)
    Axess kredi kartı

Akbank'ı chippara kustururkene
  • Migros ile anlaşması varmı bu akbankın. karfurla var biliyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Akbank ücretsiz msj numarası var mı (uzun olan )

0532 752 45 66

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.