Şimdi Ara

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
42
Favori
38.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son i7 6700k'yı ben aldım. ilgisi, alakası ve ürün için tekrardan teşekkür ediyorum.
  • Bu 2. sefer 6700k alışım oluyor , sorunsuz kullanıyorum teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maiden31

Bu 2. sefer 6700k alışım oluyor , sorunsuz kullanıyorum teşekkürler..

iyi günlerde kullanın yine bekleriz
  • Aldım 1 adet ilgili bir üstad :D Teşekkürler. Sabırsızlıkla kargosunu bekliyorum. :D
  • tebrik etmek lazım alem bakar neo akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

tebrik etmek lazım alem bakar neo akar

Valla helal olsun bu piyasada bu fiyatlarla satış tebrikler valla arkadaşa
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Burhan hızına yetişmek imkansız, Neo akar diyemiyorum,IŞINLANIYOR.
  • Ürün geldi valla sağlam bir şekilde :D Hepsiburada anakartı bugün ulaştırabilseydi elime haftasonu halledecektim ama ne yazık ki becerksiz çıktılar :D Artık pazar günü belki bir ihtimal sistemin montajını yapıp akacam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

Ürün geldi valla sağlam bir şekilde :D Hepsiburada anakartı bugün ulaştırabilseydi elime haftasonu halledecektim ama ne yazık ki becerksiz çıktılar :D Artık pazar günü belki bir ihtimal sistemin montajını yapıp akacam :D

N11den bikere alisveris yaptim ist ici firma ufacik ssdyi tam 4gunde getirdi...

Biz kargo konusunda cok iyiyiz.. ayni gun sast 4de 5de gelen odemede bile 30dkda 1saat icinde kargoyu verip ertesi gun 11gibi adrese teslim ettiriyoruz cpu alanllar vga alanlar bilir bizi

Yurtici yuzde25

Aras yuzde30 indirimli yolluyoruz.
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Hocam.benide listeye ekle alanlara. Bugun kurdum sistemi sagolasin.
  • Olay budur diyorum başka da birşey demiyorum :)

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli
  • quote:

Olay budur diyorum başka da birşey demiyorum :)

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

Msi cpuz arkaplan cok guzel olmus yenimi cikti..

Gule gule kullan.
  • Burhan hocamdan bir tane de i7 6700k ben aldim. Tesekkur ediyorum kendisine. Hos sohbetiyle guzel bir alisveris oldu.

• Hocam bi referans ilan açta referans bırakalım. Acayip memnunum işlemciden. :)
  • quote:

Hocam bi referans ilan açta referans bırakalım. Acayip memnunum işlemciden. :)

Referans almiyom 2012den beri gerek yok suanki referanslar yeterli.

Iyi gunlerde kullan seninle birlikte 23arkadas dahs mutlu vd memnun pmler gflio hala cpu yok arkadaslar gelirse onumuzdeki hafta rezerve listesine yazarim ilk 5dolu suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet 6700K işlemci tarafımca alınmıştır. Lüleburgazdan Ersan abinin vasıtasıyla tanıdığım Burhan abiye bilgisi ve göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RecepDD

1 adet 6700K işlemci tarafımca alınmıştır. Lüleburgazdan Ersan abinin vasıtasıyla tanıdığım Burhan abiye bilgisi ve göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederim.

1adet recep arkadasimiza

1adet Blacksmith16 arkadasimiza

1adet gokalp jonathan arkadasimiza satilmistir cpular kargolanmistir

Son 1adet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 9 Şubat 2017; 11:53:6 >

• Helal valla burhan ucar alem asagidan bakar. :)

• 1adet hoper01 satilmistir.. iyi gunlerde kullansin

1adet guaximo satilmistir

Urunler teslim edilmistir

• Burhan abiden aldığım işlemci 1 günde geldi. Korumak için ekstra paketlenmiş ve Güvenlik bandrolü açılmamış olarak.
    Ayrıca kargoyu da gün içinde kontrol ederek durumu hakkında bilgi bile verdi. Daha ne olsun :)

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimliNeo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.