Şimdi Ara

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
42
Favori
38.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burhan arkadaşımız teşekkür ederiz 2nci 6700k aldık hayırlısıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burhan abiden 1 adet 6700k tarafımca alınmıştır ilgi alaka ve güzel muhabbeti için teşekkür ediyorum.
    Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1stanbul34 -- 10 Kasım 2016; 12:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1stanbul34

burhan abiden 1 adet 6700k tarafımca alınmıştır ilgi alaka ve güzel muhabbeti için teşekkür ediyorum.
    Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

Hayirlisi olsun.

• Burhan beye uygun fiyat ve hızlı teslimat için teşekkür ediyorum. Dün ödemeyi yaptım bugün elime taptaze sıfır kutusunda 6700k ulaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rageaholic

Burhan beye uygun fiyat ve hızlı teslimat için teşekkür ediyorum. Dün ödemeyi yaptım bugün elime taptaze sıfır kutusunda 6700k ulaştı

Gule gule kullan hocam

• sıfır kutusunda 2 yıl garantili Neo cpu shop>>> i7 6700k sifir kutulu icerik tam sadece === satildi tskler yogun ilgiye sinirli stok alan herkes çok memnun ve tşklerini iletti...ürünler son revizyon taiwan üretimdir
    1adet xdeliruzgar musa abimize nikli satildi gule gule kullanmasi dilegimle son cpuydu bu

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler Burhan.

900d kasada guzel durdu bu ikili.
    Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimliNeo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Tesekkurler Burhan.

900d kasada guzel durdu bu ikili.
    Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimliNeo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

Kasli guclu bir kart idtiyor o kasa gtx 1080 sekil bir kartim daha gelirse ariyorum
    Gpu hizini 2200mhzleri gormen dilegimle

• Ben önce para yollamam kardeşim. Kabul ediyorsan konuşalım. Özelden numaramı yolladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Ben önce para yollamam kardeşim. Kabul ediyorsan konuşalım. Özelden numaramı yolladım.

Once siz gelirsiniz ozaman
    Hattin temizse biz arariz pesine ajanlari takma

• sıfır kutusunda guvenlik etiketi acilmamis magazadaki urunlerden tek farki fiyatimiz... 2 yıl turkiye ithalatci garantili Neo cpu shop>>> i7 6700k son nesil 14nm sifir kutulu 24ay turkiye garantili ===1060tl tskler yogun ilgiye sinirli adet stok son 1adet!!!
    alan herkes çok memnun ve tşklerini iletti...ilanin son sayfalarindaki yorumlara ve urun alanlarin attigi fotolara bakabilirsiniz.ürünler son revizyon taiwan üretimdir yogun ilgiye tskler.

1adet 1adet caglaratilgan arkadasa satildi
    1adet 1adet Fastboy arkadasa satildi

• Burhan beye cook tesekkur ediyorum. Cok ilgilendi sordugum sorulara of demeden cevap verdi. Forumdaki nadir kisilerden biridir. Ben gozu kapali parayi gonderdim ve yanilmamisim. Hem uygun fiyatli aliyorsunuz hem guvenerek aliyorsunuz daha ne olsun :)) Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumbiGumbi -- 30 Kasım 2016; 17:41:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    bende almak istiyorum hocam i7 6700k işlemci kaldımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bende almak istiyorum hocam i7 6700k işlemci kaldımı.

Ekran kartını aldınız mı sıra işlemciye mi geldi?:)
  • mesaj yazdım whatsapp den işlemci ne zaman gelecek diye para hazır mı diye sordu evet dedim yanlız nasıl emin olacam senin olduğuna dedim sonuçta 1100 lira para vericem insan kanıt istiyor durduk yere kim kime 1100 lira gönderir sadece basit bir soru sordum forumdan mesaj gönder dedim tatildeymiş konuştugum numara ona aitmiş tamamda arkadaşım ben sana 1100 lira para vericem insan bi foruma girip evet benimle konusuyorsun doğrudur kardeşim falan der bizde emin oluruz 1100 lira paranı yollarız alışverişimizi yaparız ben sana kötü birşey demedim yapman gereken cok zor birşey değil birde bana diyorsun yok sana işlemci böyle laflara ne gerek var karşında cocuk mu var 25 yaşında adamım ben sanki bedava vericeksin bana ürünü insanlar bir tuhaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 9 Aralık 2016; 22:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

mesaj yazdım whatsapp den işlemci ne zaman gelecek diye para hazır mı diye sordu evet dedim yanlız nasıl emin olacam senin olduğuna dedim sonuçta 1100 lira para vericem insan kanıt istiyor durduk yere kim kime 1100 lira gönderir sadece basit bir soru sordum forumdan mesaj gönder dedim tatildeymiş konuştugum numara ona aitmiş tamamda arkadaşım ben sana 1100 lira para vericem insan bi foruma girip evet benimle konusuyorsun doğrudur kardeşim falan der bizde emin oluruz 1100 lira paranı yollarız alışverişimizi yaparız ben sana kötü birşey demedim yapman gereken cok zor birşey değil birde bana diyorsun yok sana işlemci böyle laflara ne gerek var karşında cocuk mu var 25 yaşında adamım ben sanki bedava vericeksin bana ürünü insanlar bir tuhaf

1- forumdaki ilandaki nomu alıp whatsapdan yazı yazıyorsun bu no tüm ilanlarımda ve 7yıldır hep aynı
    2-guven sorunu yaşıyorsan önce refaranslara bakıcaksınhttps://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=43500
    yıne tatmin olmuyorsan forumdan alışveriş yapıp ilana yorum atanları bi göz ucuyla okucaksın..

gelelim diger kriterlere benim oturdugum yer 24yıldır aynı
    forumdaki çoğu kişi yuz yuze alışveriş yapmışdır pm atarakda bi fikir edinebilirsin
    3-bankam 12yıldır aynı adıma hesabım
    4 bukadar dolandırılan varken sorgusuz sualsiz yeni üyeliğe para gonderirken böyle saçma sapan suallar sormuyorsunuz ama?
    benim takıntılı sıkıntılı adamlarla ugraşcak ne vaktim var nede ürünüm istediğin yerden al ama benden alma bukadar net sen 1400versen sana bu cpuyu vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 11 Aralık 2016; 0:47:18 >

• Elinizde 6700k işlemci var mı şu an?

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Elinizde 6700k işlemci var mı şu an?

Carsambaya gelcek ins k serileride suan 6700ler var..

• Intel Core i7 6700 Soket 1151 3.4GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci 3adet stoktan hizli gonderim beklemek cart curt yok..
    Tr ithalatci 24ay garantili intelden 36ay..
    Fiyat 975tl olup sondur takas yok.. son 1adet kaldi yogun ilgiye tskler.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Gelicek yolda
    alan herkes çok memnun ve tşklerini iletti...ilanin son sayfalarindaki yorumlara ve urun alanlarin attigi fotolara bakabilirsiniz.ürünler son revizyon taiwan üretimdir

1adet kadir ugurlu arkadasa satildi
    1adet tolga demir arkadasa satildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 12 Aralık 2016; 21:33:32 >

• Tolga arkadasimin cektigi foto

Kadir arkadasimizin urunu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.