Şimdi Ara

NEO artan chipparalı harcama kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NEO'nun kişiye özel 50 TL ye 5 TL harcama kampanyası var(sadece mesajla bilgilendirilenler olabilir) aynı zamanda ŞUBAT ayı 100 TL harcamaya 10 TL chippara kampanyası var. İkisi birleşiyor ve asıl olay kişiye özel kampanya artarak gidiyor. Artış ise şu şekilde

5,5,10,10,15....

devamında nasıl olacak bilmiyorum, 15 e kadar geldim. Aynı gün farklı işyeri harcamaları geçerli. Kampanyayla ilgili herhangi bir açıklama bulamadım, sadece kendi kazandıklarıma dayanarak yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l.a.c.i.w.e.r.t -- 26 Şubat 2015; 22:44:24 >

• Bendede oldu, kişiye özel herhalde, 5. 100 le beraber 15 verdi ve bitti. 5 tane 100 e toplam 95 tl chip para geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya sadece maaş müşterilerine geçerli. ben de 5X100'den 75 puan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresin00

Bendede oldu, kişiye özel herhalde, 5. 100 le beraber 15 verdi ve bitti. 5 tane 100 e toplam 95 tl chip para geldi.

6.yı denemediniz mi? Şubat kampanyası bitiyor o 5 seferle sınırlı ama diğeride bitiyormu? Son kazandığınızda gelen mesajda ne yazıyordu?
  • Hocam her seferinde 50 tl daha harca, şu kadar kazan mesajı geliyordu, sonuncuda öyle bir mesaj gelmedi.

• macnair kullanıcısına yanıt
    Hocam ben maaş müşterisi değilim de kampanya neyin nesi bilemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.