Şimdi Ara

NEO 4 IYI BIR KARTMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI NEO 4 PLATINUM İYİMİ SIZCE YOKSA DAHA BEKLEMELIMI NF4 LER ICIN

• tavsiye ederim amd işlemciler için msi ideal
  • MSI 1.Numara, söylentilere boşverin
  • MSI stabil bir sistem için bence en iyi marka..
  • ben abitleri bekle derim. adamlar 3-4 model çıkarmış nf4'ler için.
  • farklı markalarında nf4 leri gelirse fiyatlar düşebilir,o bakımdan bekleyebilirisn ama ne zaman gelecek nasıl olacak bakalım gerçekten uygun fiyatlı olacakmı kesin bişey söylenemez.
    paran hazırsa alabiliyosan neo4 platinum gayet iyi bi anakart,incelemeler ve testler onu diyo en azından...
  • abit derseniz bence özellik bakımında kesinlikle abit markası önerilir lakin msı da iyidir.
  • tabıkı abır ı?yıdır ama an 8 ın fıyatı geldıgınde 200 doların altında olmayacak alayımmı neo 4ü???
  • neo4
  • NF4 için daha erken derim şu an değişik markaların Nf4 beklersen fiyatlarıda düşecektir.Ama MSI ın NEO4 kartı iyi
  • MSI neo 4 platinum aldım. Gayet performanslı bir kart tavsiye ederim. Benim için birkaç pürüz var tabi ama bu benim ilk bil. toplamam
  • mukemmel bir anakart.hersey var üstünde.
  • aldım super cıktı
  • bende alacam hayırlısıyla. bu arada @arathorn :) abi avatar ı amd 64 yap ozmn :)
  • HAAA DOGRU YA SISTMEI SATTIK GECTIK AMDYE
  • acele ediyosan almak icin Msi alıcan , beklerim diyosan Abit Fatal1ty ler cıkacak dehset bi kart
  • evet ama parasıda dehset olacak
  • Bence bilgisayarın varsa bi iki ay beklenir...
    Yurt dışında cok iyi anakartlar var...
    Enazından abit ve gigabyt ne getirecek onlara bakmak lazım... Ama ben genede MSI alırdım gibi geliyor...
  • arkadaşlar ben de bu karttan aldim,henüz daha test edemedim...özellikle o/c gücünü merak ediyorum...ama üzerindekilerle herşeyiyle fazlasiyla yeterli bir board...ve 1.5-2 sene bilgisayarin ana parçalarindan olacak gibi duruyor...
  • anlatın özelliklerinide dinleyelim uykumuz gelri belki..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.