Şimdi Ara

NEMLENDİRİCİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
6
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    299 Mesaj
    Öncelikle herkese iyi forumlar.Benim bir sorum var sizlere,aranızda kuru cilt yapısına sahip olanlar banyodan sonra yüzün kurumasından ve nemini kaybetmesinden sonra hangi nemlendiricileri kullanıyorsunuz?hangilerini tavsiye edersiniz?benim sizlerden isteğim, tavsiye edeceğiniz nemlendirici yüzde parlaklık ve yağlı bir görüntü bırakmasın ve mümkünse krem şeklinde olmasın.Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

|
    |
    Edit : 5 dk sonra emiliyo parlaklık yağlılık hissi falan yok organik bi krem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küflükondom -- 21 Mayıs 2013; 1:11:10 >
    |
    |

Bepanthol kremi daha çok yara ve yanık kremi diye biliyorum.bana nemlendirici ve gerilen yüzü yumuşatıcı olması lazım...
    |
    |
    Bahsedilenler: küflükondom
    evde agiva soft diye bir krem buldum (kim aldı bilmiyorum, kullananda yoktu) çok güzel bir elma kokusu var ve sürdükten sonra parlaklık falan yapmıyor. daha çok el ve dirsekteki sertleşmelere karşı kullanılıyormuş.
    |
    |

gerçek işini kolaylaştırır

düşenin dostu ol
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CROSSFİT

Bepanthol kremi daha çok yara ve yanık kremi diye biliyorum.bana nemlendirici ve gerilen yüzü yumuşatıcı olması lazım...

Nivea For Men. En son gördüğümde, Migros'ta %50 indirimdeydi ürünler.
    |
    |

EHONOMİ ÇOH EYİ...
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    ben roaccutane isimli ilaç kullandığım için yüzüm o kadar kuru ki dudaklarım dahi çatlıyor , onun için sürekli bepanthol krem kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim öyle sürdüğünde cıvık durmuyor ama itiraf etmeliyim ki bir 30 dk 45dk filan parlaklık kalıyor
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.