DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Nemesis SÜrekli error diyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
3.948
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> Nemesis SÜrekli error diyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      943 Mesaj
      11 Ağustos 2009 21:18:43 Konu Sahibi
      SELAM
      telefonum n95-1 güncelliyecem ama yurtdışından gelme nemesis sürekli error hatası veriyor telefonu görmüyor kablo ile herşeyi yapabiliyorum müzik atıyorum felan pc suite de görüyo kablom yan sanayi 3 liraya aldım acaba kablodanmı bikaç farklı versiyonunuda denedim nemesis in ama durum bu

▓ 4.0.4 Ics ▓ 1GB RAM ▓ 1.2 GHz Dual Core A9 ▓ TI OMAP 4460 ▓ PowerVR SGX540 Gpu ▓ 16GB ▓ NFC ▓ 1080P hd Kayıt ▓ 1280x720 Samoled Hd ▓
    • Yüzbaşı
      943 Mesaj
      11 Ağustos 2009 21:23:58 Konu Sahibi
      okadar araştırdım forumlarda her nedileni yaptım olmadı ve sonunda buldum tnemesis programını açdım açtıktan sonra usb i bağladım bişeler oldu telefonla ilgili bilgiler çıktı hala daha inanamıyorum hiç olucagını sanmıyordum kablo sorunludur diye şu an telefon güncelleniyor kodunuda girdim

▓ 4.0.4 Ics ▓ 1GB RAM ▓ 1.2 GHz Dual Core A9 ▓ TI OMAP 4460 ▓ PowerVR SGX540 Gpu ▓ 16GB ▓ NFC ▓ 1080P hd Kayıt ▓ 1280x720 Samoled Hd ▓
    • Teğmen
      107 Mesaj
      07 Eylül 2009 23:17:09
      aynı sorunu bende yaşıyorum n73 ümde. heryeri araştırdım. nokiayla ilgili herşeyi silin bilgisayardan sonra yapın falan diyolar. hepsini yaptım. yine error, yine error. yok mu kolay bi çözümü????

KIVANÇ DEMİRTAŞ
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.