Şimdi Ara

NELERİ YANLIŞ YAPIYORUM? (YOUTUBE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Youtube üzerinden para kazanmayı amaçlıyorum. Bir kanal açmıştım oraya son zamanda videolar ekledim size neyi yanlış yapıyorum. Sizlerden gelecek fikirler benim için önemli. Videoları iphone 6s ile çekiyorum mikrofonum yok.
    https://www.youtube.com/user/ynsmrclk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• konuların çok dağınık olması kanalın belli bir kitleye hitap etmemesi ile alakalı olabilir.
  • Açıkçası her konudan gidiyorum hangisi tutarsa diye ama pek faydasını göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanalda en çok fark ettiğim eksiklik, kanalda herhangi bir yönelmenin olmayışı. Bazı videolar uzun bazıları kısa, bazıları hem uzunken hem içerik bakımından iyi fakat bazıları kısa ve izlenir durumda değil. Veya tam tersi. Yerinizde olsam bir karar verir ya videoları uzun tutup içerikler üzerinde uğraşmayı yada her gün sürekli video atıp içerik üzerinde pek durmamayı tercih ederdim.

Benden size bir öneri, videoları kısa tutun ve içeriği konusunda az da olsa uğraşın ama atacağınız videolar trendlere göre yönelmemeli. Belli bir ivme kazandıktan sonra uzun videolara geçin ve sık sık video atmaktansa arada bir kaliteli içerik yüklemeyi tercih edin.

Kim ne izler diye değil kime ne izletebilirim diye uğraşın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.