Şimdi Ara

Nekron Vs Odin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz araştırdım ama Odin'in kazanacağını söyleyen de çok Nekron'un kazanacağını söyleyende çok.

Size sorayım dedim sonuç nasıl olur ?

Nekron Vs Odin  Nekron Vs Odin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReXXon -- 20 Mart 2016; 20:45:39 >

• Nekron alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben odin diyorum
  • Sebeplerini açıklarsanız daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

Sebeplerini açıklarsanız daha iyi olur

Evren düzeyinde bir gücü vardı yanılmıyorsam. @SenJi hocamızı çağıralım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sadece Blackest Night serisinde gördüm fazla bir bilgi sahibi değilim.En sonunda White Lanternler durduruyordu sanırım

Tüm Fenerler saldırarak bir zarar veremiyordu falan..
  • ReXXon kullanıcısına yanıt
    Odin gök yüzünün en güçlü varlıklarından biri, gerektiğinde thor dahil tüm asgardlıların gücünü emebiliyor ve sonsuz bir enerji gücü bulunmakta bu kadar güçlü bir karakterin karşında nekron'un çok fazla bir şansının olacağını düşünmüyorum.
  • Abi bu Comicvine ne dengesiz forumdur ya Odin Vs Nekron için neredeyse %40 lık bir kısım Odin derken

Nekron Vs Odin & Zeus için herkes Nekron demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReXXon -- 20 Mart 2016; 21:19:41 >
  • quote:

Abi bu Comicvine ne dengesiz forumdur ya Odin Vs Nekron için neredeyse %40 lık bir kısım Odin derken

O yüzden aynı karakterin 3-4 farklı versus konusuna baktığımı biliyorum zamanında
    SenJi hocamız yarına kadar yazmazsa, geçmiş konuşmaları arayıp atarım buraya, detayları hatırlamıyorum çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 20 Mart 2016; 21:22:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Abi bu Comicvine ne dengesiz forumdur ya Odin Vs Nekron için neredeyse %40 lık bir kısım Odin derken

O yüzden aynı karakterin 3-4 farklı versus konusuna baktığımı biliyorum zamanında
    SenJi hocamız yarına kadar yazmazsa, geçmiş konuşmaları arayıp atarım buraya, detayları hatırlamıyorum çünkü

Nekron DC multiverseün Azrail'i rolünde.Marvel'ın death inden daha güçlü.Marvelda death universe seviyede etkiye sahipken ve güçlü denirken multiverse bir karaktere karşı odin hiçbirşey yapamaz.Nekron'u durduran şeyde Life force.Beyaz fenerler life forcun source unden saf life forceu alıyorlardı öylece def ediyorlardı.
  • SenJi kullanıcısına yanıt
    Death den güçlü ise iş bitmiştir zaten

Teşşekürler Hocam
  • Nekron daha üstün Spectre'ye atar yaparak huzurundan kovmuş birisi
  • Nekron multiversal bu bile çok çok çok kolay yenmesinin nedeni ayrıca Odin universal bir karakter bile değil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.