Şimdi Ara

Negredonun Sıkıntısı Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllarca Valencia ve M.city de oynayan bir adam Beşiktaşta bu kadar kötü oynayamaz.

Aboubakar gibi sonradan mı açılacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beşiktaş yönteminin yaptığı en vizyonsuz transfer, yönetiminiz gayet güzel işler yapıyor ama negredo transferi bence saçma

32 yaşında ve aldığı para çok yüksek van persie v2. Sonradan açılırmı bilemeyiz. rakip taraftar olarak umarım böyle devam eder diyorum :D
  • Negredeo'nun sikintisi yok, bizim sistemde Negredo is yapmaz.

Negredo arkasi donuk FW, biz ise kanattan orta ile ataga cikiyoruz. Talisca'nin sapkadan tavsan cikardigi goller haric, baska alternatifimiz yok cunku.

Oguzhan ve Tolgay gercek 8 numara gibi oynamadigi surece hicbir arkasi donuk FW kolay kolay skor yazamaz.
  • Lens daha fiyasko bir transfer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo' nun nasıl oynadığı önemli değil, daha önce oynadığı takımlar ve ödenen bonservisler ortada değil mi?

• Beşiktaş'a transfer olması.

• Sıkıntısı yok bence taraftarın beklentisi çok
  • Negredo gs de olsa bence bizdekinden daha fazla iş yapar.

• Negredo'nun sıkıntısı yok ama taraftarın çok. Adam gayet başarılı. Farkındamısınız bilmiyorum Talisca harici orta sahanın 1 golü 1 kaç asisti var. O beklentiye girdiğiniz kıyasladığınız forvetler zamanında sadece sosa ve oğuzhan 20 gol 25 asistle oynadı. şuan 1 gole 2-3 asist oynuyoruz.
  • Adamda birşey yok siz cr7 performansı bekliyorsunuz hepsi bu . Forvette başka kim iş yapıyor

• maçı izlemeyip özete bakan taraftarlar için sıkıntısı var adam 90 dakikayı tamamladığı maçlarda gayet iyi oynadı bursa maçı belkide en iyi maçlarından birini çıkardı ama hiçbir oyuncu ona uyum sağlayamadı.Vagner love a girdiği andan itibaren kaç tane top çıkardı.Bursa maçından tek sevincim negredonun pozitif oyunuydu ama bu adam bize fazla,bizim sisteme göre değil daha doğrusu bizim sistemin ne olduğunu anlayamıyorum düzgün bir orta saha yok 2 senedir,sadece bireysel yetenek ve pres oyununa bağlıyız.İyi bir takım olacaksak negredoya göre oynarsak oluruz,ya da vagner love'u koyarsın 1.70'lik adama paso orta açarsın :D sıkıntımız orta sahada oğuzhan istikrarsız atiba ölmüş, medel yaratıcı bir oyuncu değil.Tolgayı koyuyorsun o da bal yapmayan arı,hal böyle olunca negredodan bir şey beklemek hata bireysel bir takımdaki tek takım oyuncusu belkide adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 4 Şubat 2018; 18:57:8 >
  • türk izleyicisi forvet dedi mi "vurduğu gol olacak" bitiricilik 100000 olması lazım
    gol atsın yeter yani.

fakat negredo bu tip bir forvet değil
    bu taraftarı memnun etmiyor
  • Negredo 4-4-2 nin adamıdır.

• Tam bir çöp

• Yukarda arkadaşın yazdığı gibi negredo 4-4-2 adamı. Yanındakini besler, top tutar, servis yapar.. eskisine oranla yavaslamis ve topu alip ilerlemede gucluk yasiyor. Ben negredoyu caliskan olarak goruyorum, oyuncuya cop diyecegimize biraz daha kazanmaya calisalim. Sezon sonunu bekleyeim

• Demba ba dahil son yıllardaki en kotu forvetimiz taraftarin mutsuz olması çok normal

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Senolun elinde iş yapamayan forvet hiçbir takımda yapamaz .

• İspanyol topçular bizim lig de pek iş yapamıyorlar futbolumuz ters geliyor onlara yoksa bakmayın iyi topçu aslında.
  • Negredodan umutluydum ama adam futbolu resmen unutmuş. Bir forvette en önemli olması gereken özgüven bu adamda yok ve camiaya özgüvensizliği negatif enerji veriyor.

Takımın en golcü oyuncusunun bu kadar özgüvensiz olması kabul edilebilir bir şey değil.
  • City de oynarken Tottenhama attigi golhttps://store.donanimhaber.com/86/18/00/8618002f16f549da7b9d38b59e00393f.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Şubat 2018; 3:27:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.