Şimdi Ara

Negatif Varlıkla Röportaj - (Anlamak epeyce altyapı bilgisi gerektirir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • ilhan yilmamyoutube
  Hangi türden olduğu bilinmeyen dünya dışı varlık insanlık tarihi hakkında çok önemli bilgiler veriyor. Sizleri gerçek bir uzaylı röportajı ile başbaşa bırakıyorum. Söz konusu negatif varlık yaşamak için yüzyıllarca kadın bedenlerine girmiş. Herkese iyi seyirler. Herkese merhabalar aşağıdaki linklere tıklayarak bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. ************************* Katıl butonu ile bana destek olmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız. https://www.youtube.com/channel/UCZ3y2i-3gI10V0b3x5d3GAw/join ********************************* Hazırlamış olduğum NFT lere ilgili bilgi almak için www.ilhanberatyilmam.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Nft satın almak için ise lütfen linki tıklayınız. https://bit.ly/3gnkOyX **************************** Hazırlamış olduğum videoları beğeniyorsanız aşağıdaki linkten kanalıma abone olabilirsiniz. https://bit.ly/30Jtuf4 **************************** Kullanmış olduğum tek sosyal medya olan Instagramdan beni takip etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayınız. https://bit.ly/3pa7Nyf ***************************** Hazırlamış olduğum ancak bazı nedenlerle youtube kanalarım da yayınlayamadığım videoları izlemek için lütfen aşağıda bulunan linki tıklayınız. https://bit.ly/34D5hZa ****************************** Bana destek olmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz. https://bit.ly/3exA8Ip https://bit.ly/3sjaG1F *********************************** İlhan X kanalına ulaşmak gizemli ilginç videoları izlemek istiyorsanız İlhan X kanalıma sizleri davet ediyorum. https://bit.ly/3GUcToa ****************************** Canlı yayınlara katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. https://bit.ly/3yGnaBw ************************* ilhan berat yılmam kanalı yenileniyor ikinci kanalıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://bit.ly/3GZt7N0 ****************************** Discord için aşağıdaki linki tıklayınız https://discord.gg/rfGrBHJtfc ******************************** Web sitem www.ilhanberatyilmam.com #boyut #enkarne #uzaylı
  https://www.youtube.com/watch?v=r81XJSIbF0A&feature=youtu.be • Yaş kaç kardeşim?

 • Bu video cidden gerçek mi ?

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • themann41 t kullanıcısına yanıt

  Görünüşe göre gerçek.


  Adamın kanalını, videolarını ve gelen yorumları okudum da ciddi ciddi tarikat gibi bir şey olmuşlar 

 • Forum ortamları çok enteresan oluyor. 47 mesajlı birisi gelip, kendi sorunu olan konuyu ön planda tutan bir soru soruyor mesela.


  Dünyanın ve varoluşun kendine göre bilinmeyen ya da az bilinen gerçekleri var maalesef ve ilk defa duyanların yadırgaması ve hatta kafasında yok sayması normal.


  Her şey öyle toz pembe değil ve arka planda neler neler dönüyor ama insanlar böyle şeyler olabileceğine inanamıyorlar bile.


  Önemli olan tüm bunlardan haberdar olarak pozitif ve yüksek moralli kalabilmek.

 • Çocuk musunuz :DDD


  Şeytanla konuşmuş.


  Şeytan demiş ki ingilizler çok güçlü değil. Kendinizi ezdirmeyin :DDDDDD


  Günlük fal burca inanan insanlar bunlar

 • Ayrıca müslümanlar bu insanlara inanıyorsa dinden çıkmış demektir

 • Anlamak epeyce altyapı bilgisi gerektirir şeklinde bilgilendirme zaten başlıkta var. Bu uyarıyı dikkate almak gerekiyor. Video'da "şeytan diye bir şey yoktur, insanın hayali üretimidir" anlamına gelecek bir ifade zaten bir yerlerde vardı.


  Herkesin kendi altyapı bilgisine göre ve altyapı bilgisine göre video'dan anlam çıkarabilmesi oldukça normal. Ben kendi anladığım kadarıyla biraz konunun altyapı bilgisinden ele alarak anlatım yapayım.


  Aydınlıkla karanlığın savaşı ya da iyilerle kötülerin zıt düşmesi, pozitif yönelim ile negatif yöneli,m kutuplaşması zaten bir çok konuda geçer. Bir Felsefesi'nde bunu başkalarına hizmet ve kendine hizmet ifadeleriyle açıklamışlar. Bu açıklamalardan yola çıkınca, tüm varoluşun düzenini iskelet yapısından ele alarak anlamak daha mümkün. Kuran'da bu denli derin bilgilere girilmemiştir. Mesela islamiyette de sağ tarafımızda iyiliklerimizi not eden melek ve sol tarafımızda da günahlarımızı not eden melek anlatımı vardır. Kavramsal olarak aynı şeyi ifade eder. Yani bilgiler İslamiyetle çelişmiyor.


  Ancak çoğu negatif kaynaklı bilgide maksatlı olarak araya hatalar sıkıştırılır ve böylece doğruların verdiği güvenle, yanlışlar doğru olarak kabul ettirilmeye çalışılır. Nitekim video'daki negatif varlık da Ra Bilgileri'nin %90 doğru olduğunu söylerken, arada kafaya şüphe sokmaya çalışmıştır. Bir başka yerde de %85-90 doğdu demiştir. Yani en az %10 yanlıştır demeye getirmiştir. Halbuki tuttuğu yol ve görünen bilinç seviyesi Ra Bilgileri kadar güven verici ve derinlikli görünmüyor.


  Ben Ra Bilgileri'nin Türkçe dört cildini okudum ve onlar da temeli olmayana ağır gelecektir. Dünya üzerinde bilinen en doğru pozitif kaynaklı bilgiler olarak kabul edilir. Bu sebeple video'daki negatif varlık da Ra'nın isimlendirmelerini kullanıyor. Mesela 'Sonsuz Zeka' ya da 'Akıllı Sonsuzluk' gibi 'Sonsuz Yaratan' da Ra'nın ifadeleridir ve Ra pozitif yoldan Sonsuz Yaratan'a ulaşmayı yol olarak kabul etmiş bir bellekler (varlıklar) bileşimi olarak bilinir. Altıncı yoğunluk varlıklarıdır. Dünya insanları ise üçüncü yoğunluk varlıklarıdır. Yani arada dağlar kere dağlar defa bilinç farkı vardır.


  Video'da negatif varlık, dünyanın %95'ini kendi yollarına çekmek amacında olduklarından bahsediyor. Diğer yolu pozitif yol olarak o da doğru açıklıyor. İşte bu yollardan birinde ilerleme katedenlere ya da katetmeye ruhsal eğilimi olanlara bu bilgiler daha anlaşılır ve çekici gelecektir. Diğerleri de görmezden gelme, reddetme, inkar etme yoluna gideceklerdir. Video'daki negatif varlık bunları da 'ılıklar' olarak nitelemiş.


  Dünyanın bir seçim gezegeni olarak anılması da bundandır. Bu sebeple özgür irade yasası vardır. Herkes kendi özgür iradesi ile aydınlığı ya da karanlığı yani diğer bri deyişle başkalarına hizmeti ya da kendine hizmeti seçecektir. Ra Bilgileri'nde anlatımı yapılan Bir Felsefesi, en sonunda tüm varlıkların yine dönüp O'na ulaşacağını ifade eder. Kuran'da böyledir en azından. (İstisnaları var mıdır bilmem. Mesela Orion'luların böyle bir amacı olmayan negatif varlıklar olduğundan bahsetmiş negatif varlık. Belki de sonradan belli bir aşamada kendilerine bu şekilde bir amaç edinmeyi başarırlar.)


  - - -


  Bilmemiz gerekir ki, koskoca evrenin kendine göre gerçeklikleri var ve bizim dünyamız da öyle iki tane gazete manşetiyle algıların yönetildiği basit bir gerçekliğe tabi değil. Dünya yönetimlerinde söz sahibi olanlar da sanıldığı kadar başına buyruk değiller. Sanıldığı kadar basit bir gerçeklikte yaşamıyoruz. Kutuplaşmak için yeterli altyapısı olanlar bu bilgilere kapalı kalmamalı ve bununla birlikte doğrular içindeki yanlışları da sezmeyi başarabilmeli.


  Daha anlatılabilecek çok şey var ama kitaplar dolusu yazsan yetmez.

 • şeytan yoktur diyenler zır cahildir

 • Şeytan, tüm kendine hizmet varlıklarını hiyerarşik düzen içinde emrinde toplamış, en tepedeki varlığın adıdır diye tanımlanabilir. Daha iyi tanımlamalara açığım.


  Cehalet ise göreceli. Esasen hepimiz büyük ölçüde cahiliz. Ama kimilerimiz daha iyi kendinden bilme hali içinde.


  Mesela şeytan'ı gerçekten bilen, benden daha iyi tanımlayabilir diye düşünüyorum.

 • Arkadaşlar merhaba. İlhan Berat YILMAM bu videoyu özellikle altını çizerek söylüyorum başka bir videodan, kaynaktan alıntılayarak yaptı. (yani işkembeden atarak yapmadı.) Ayrıca videoda karşıdaki varlığın her söylediğine kesin kez inanmak zaten ayrı bir şuursuzluktur. (Videoda kısmen bahsedilen din İslamiyet değil diğer dinlerden birisi.)Bu dünyada iyinin kötünün (pozitifle negatifin) savaşı mevcut bu bir gerçek buna karşı bir düşünceniz illaki vardır. İyinin yanında yer almak için uğraşan ve emek veren bir insana kimisi deli gözüyle bakmış kimisi kafa açmaktan bahsetmiş. Aklınızın almayıp idrak edemediğiniz her şey yalan ve yanlış mıdır sizlerin gözünde ? Yalanı, yanlışı kim belirliyor bu dünya üzerinde ? Manipülasyonlara ve gözünüzün gördüğünü bile inkar edecek bir dünyada yaşamanın zorluğu size yardım etme çabası olan insanlara bile çamur atmayı gerektiriyorsa biraz düşünmekte yarar var. Ya bu abimizin youtube kanalında yer alan videolar gerçekse ve dünya dediğimiz bu bozuk düzenin devam etmesi için negatiflerin kurulu düzeninin devam etmesi için negatifi pompalayıp insanların titreşimini, frekansını aşağı çekerek iyiliğin, güzelliğin yayılmasını engellemek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlarsa ? Uyanışınızın bir an önce başlaması dileği ile.

  Not: Kimseye zorla bir şeyleri dikte edemezsin o kafa yapısı bunu kabul etmez zorla bakacak değilsiniz bakmak, inanmak istemeyen inanmasın.

  Allah herkesin gönlüne, ruhuna göre versin.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyt51 -- 4 Ocak 2023; 15:20:8 >
 • Evrenin sonsuza genişlediği bir durumda Trilyonlarca ışık yılından bahsedilirken daha Samanyolu galaksisinden dışarı yeni adım atabilmiş yada adım atmak üzere olan (Voyager 1)sondanın kaç yıl önce yollandığını düşünecek olursak ki evrende tek değiliz bunu kafanıza sokun. Nasa ve Abd ilerleyen zamanda dünya dışı varlıklarla olan iletişimi ve temasları gizlemeyi bırakacak, bırakıyor internetten araştırırsanız farkına varırsınız. Dikte edileni değil aklıma yatanı kabul etmek bana daha mantıklı geliyor.

 • musetea kullanıcısına yanıt

  Hocam bu insan dinsiz yada ateist değil. Senin benim gibi Müslüman ve inanan birisi. Videolarında bunu açıkça söylüyor ayrıca tek yaradan olduğunu altına basa basa söylüyor. Allah, Tanrı, Tengri, Kaynak insanları ve cinleri yarattığı gibi bu varlıkları da yaratma gücüne sahip olamaz mı ? Yarın bir gün dünya dışı temaslar geleceği zaman yine bu şekilde düşünür müsün yada fikrin değişir mi zaman gösterir. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Allah herkesin gönlüne, ruhuna göre versin iyilerle karşılaştırsın yeterince kötü var zaten dünyada.

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.