Şimdi Ara

Nefret Ettiğim Müsteri Tipleri(Kasiyerlik yapıyorum))

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
152
Cevap
4
Favori
17.337
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Nefret Ettiğim Müsteri Tipleri(Kasiyerlik yapıyorum))
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    315 Mesaj
    Çok boş bir konu çok boş bir tartışma. Sen aynı anda bir kişi ile baş edemiyorsun. O edemediğin kişilerden otuz tanesinin çocuğuna aynı anda 40 dakika boyunca öğretmeye çalışıyoruz. Biz ne yapalım? Tüm kanalları dayakçı öğretmen haberi peşinde. Saygı sıfır sevgi sıfır. Eski tip öğretmenlerin yediği naneler attığı dayaklar biz yeni öğretmenin ayağına taş oluyor. Özel sektöre düşen 11 ay 6 gün çalışıyor. Günde ortalama 7 saat derse giriyoruz. Maaşlar kasiyer maaşı. Özel ders olursa para kazanıyoruz. Otuz tane öğrenci bir derste aynı anda hepsi. Tüm enerjimiz onlara harcıyoruz. Millet de sanıyor ki her öğretmen yatıyor üç ay...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bir keresinde hanım bi kasiyer görmüştüm bi markette. Bi adam vardı terbiyesizin önde gideni. Aldığı ketılın rengini beğenmemiş beyazıyla değişmek istemiş. Kadın paketin açıldığında böyle birşeyin mümkün olmayacağını olsa bile üzerinden 10 gün geçtiğini anlatıyordu. Gücü kadına yetti tabi şerefsizin. Kasadaki makinaya vurdu devirdi. Allahtan benle arkadaşım da ordaydık ta haddini bildirdik o şerefsize. Marketten çıkarken yok sizi öldürcem falan verdik polise 6 ay yedi. Üzerinden 3 yıl geçti ama hala öldürecek bizi. O kadın da çok teşekkür etti falan. Bi nevi kahramandım. Sonuç olarak anlıyorum ruh halinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlköllüTrafikPolisi -- 19 Şubat 2018; 18:59:26 >
    ulen sizin yapacağınız site düzenlemesine.

6 satır yazı yazmıştım mesajın sonuna şunu ekleyip gönderdikten sonra yazdıklarım silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 19 Şubat 2018; 19:15:38 >
    9 tlye bir birsey aliyorum adama 100 tl uzatiyorum. Sanki kufur eder gibi bakiyor. Bozuk yok mu diyor. Bende soylenip cikiyorum. Bozuk olsa zaten veririn. Esnafsan bozuk para sende olacak bende degil. En son birine saglam soylenecegim.

Sirf bu yuzden o esnafciklara gitmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamam peki deki trip -- 19 Şubat 2018; 19:17:59 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Bu isin icindeyim beyler.Karsi tarafi da anliyorum.Kendi acimdan da bakiyorum olaylara.

Kolaylastirin,guclestirmeyin.(Hadis i Serif)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Bir süre Toyzz Shop'ta satış danışmanlığı yaptım mağazacılık kadar rezil bir sektör yok kesinlikle. Fiyatta pazarlık yapmaya çalışanlar, 10 20 kuruş eksik kaldığı için istedik diye söylene söylene mağazadan çıkanlar, aldığı ürünü fişsiz iade etmeye çalışanlar vs.

|
    |
    Bu ülkede insanla yapılan her işten uzak duracaksın. Misal kasiyerlik misal öğretmen pompacı doktor bankacı. İnsanın ilk gördüğü kişi olmayacaksın asla. Çünkü insanımız öküz. Oradan 2 çikolata aldı diye seni satın aldığını sanar. Adam market mi görmüş dağdan gelmiş. Oralarda ufak bakkal olur muhabbet eder takılır aynısını markette göremeyince hürmet göremeyince atar gider yapar. Kimse seni tanımak bilmek muhattap olmak zorunda değil al malını öde parasını defol git beğenmiyorsan alma.

Benim en çok kasiyere üzüldüğüm yer şu kadar alışverişe şu ürün indirimli demeleri. Kasiyer alacak mısınız diyor evde var aynısından ne farkı var diyor adam sana evinde var mı demiyor alacak mısın diyor evet ya da hayır de geç. Evdeki bitmedi daha niye alayım diyor. Sanki kasiyer sizin evin envanterini tutuyor te allam

|
    |
    |

ARİ GOLD
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Bir müşteri olarak marketlerdeki en uyuz olduğum müşteri tipi ihtiyacından çok naylon poşet alanlar. Bir tane poşet işini görecekken iki üç tane de içine atanlar var. Ya da poşete bile gerek olmayan, elinde yada cebinde taşıyabileceğin ürün için poşet alanlar var.

Müşteri de sana bayılmıyor.
    |
    |
    otelde resepsiyoncuyum en sevmediğim 3 müşteri türü

1)yemek yerken gelen müsteri
    2)tuvaletteyken gelen kimse yok mu diye bağırıp duran müsteri tipi
    3)aşırı pazarlıkta ısrar eden müsteri şu yerde şu fiyat diyen müsteri o zaman oraya git kardeşim ne işin var burda

Okumayan çeker ağlamayın hiç.
    |
    |
    Ankabirdu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son verdim kalbimin gereksiz işine Yaşarım hayatı gelişine Aldırmam kaderin çekilişine Neden mi ? bilirsin aldırmaz o benim iç çekişime.
  • Binbaşı
    1821 Mesaj

Büyük şirketlerin eğitimlerde personellerine aşıladığı tutum. Bence de böyle olmalı. İnsanlar oraya bir kaç dakikalığına geliyor belki yolda bir kaza atlattı belki o gün işyerinde kötü bir gün geçirdi geliyor mağazaya markete restorana aradığı bir ürünü bulamıyor yada birşey soracak etrafta personel bulamıyor iyice geriliyor kasada da muhattap bulunca içini döküyor. Bazı insanlar daha sert davranıyor tasvip etmiyorum ama o davranışa karşılık personel de aynı sertlikle cevap verince konu uzuyorda uzuyor. Hizmet sektöründe çalışmak keyifliydi benim için.

|
    |
    s_g_m_s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AlköllüTrafikPolisi

Bir keresinde hanım bi kasiyer görmüştüm bi markette. Bi adam vardı terbiyesizin önde gideni. Aldığı ketılın rengini beğenmemiş beyazıyla değişmek istemiş. Kadın paketin açıldığında böyle birşeyin mümkün olmayacağını olsa bile üzerinden 10 gün geçtiğini anlatıyordu. Gücü kadına yetti tabi şerefsizin. Kasadaki makinaya vurdu devirdi. Allahtan benle arkadaşım da ordaydık ta haddini bildirdik o şerefsize. Marketten çıkarken yok sizi öldürcem falan verdik polise 6 ay yedi. Üzerinden 3 yıl geçti ama hala öldürecek bizi. O kadın da çok teşekkür etti falan. Bi nevi kahramandım. Sonuç olarak anlıyorum ruh halinizi.

6 ay yedi kısmını çok abartmışsın

• Çavuş
    79 Mesaj

Valla hocam arkadaşım ilgilenmişti altı ay dedi bana. Ben kapattım konuyu polise verince.
    |
    |
    nasiledekkinasilola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: AlköllüTrafikPolisi

Valla hocam arkadaşım ilgilenmişti altı ay dedi bana. Ben kapattım konuyu polise verince.

Seni bi güzel yemiş:)) İyi forumlar
    Gülümseyin hocam. Gülümsemek iyidir.Sadakadır.
    |
    |

Valla onu bilmem de kadını korudum ya o bana yeterli

|
    |
    nasiledekkinasilola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.