Şimdi Ara

Nefes verirken ıslık sesi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
27.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar lise son sınıfım üniversiteye hazırlanıyorum. Vaktimin çoğunu ders çalışmaya ayırmam gerekiyor malum ygs ye yaklaşık bir ay kaldı fakat çalışmaya odaklanamıyorum.

Çünkü burnumdan nefes alırken sorun yok da verirken ıslık sesi geliyor. İster sert nefes alayım ister en sakini fark etmiyor hep çıkıyor o ses çok sinir bozucu bir şey. Arada geçiyor gibi oluyor ama genellikle geçmiyor. Daha önce de burnumun içi yara olmuştu 2 ay geçmedi. Bu arada yatılıyım işte tatilde eve geldiğimde yara merhemi kullandım da geçti. Yoksa ygs ye kadar böyle giderdi.

Hastane randevuya baktım en erken 1-2 hafta sonra o vakit zaten yurtta olucağım o yüzden hastaneye de gidemiyorum internetten araştırdım dişe dokunur bir şey bulamadım son çareyi sizde aradım yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi kötü tavsiyelerinizi bekliyorum

• Nefesi ağzından ver. Doktora gidene kadar burundan al, ağızdan ver böylece ses gelmez.
  • Ona hırıltı da deniyor bronşit olabilirsin bende öyle olmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Bronşit olabilirsiniz bence bir doktora gidin
  • astım-bronşit olabilir.Doktora görünün hocam toz, battaniye, akar vs. etkenler etkileyebilir.
  • Hocam şimdi baktım öksürük de yazıyor her ikisinde de bende ise öksürük yok ama cidden denemede falan nefes almakta zorluk çektiğim oluyor. yani astıma benzettim ben.

çok teşekkürler cevap verenlere içimi rahatlattınız cidden çok rahatsız ediyordu bu düşünce beni en azından ne olduğunu bileyim çok teşekkürler dh
  • Çizgi film karakterleri uyurken öyle uyur ya hani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onedead

Hocam şimdi baktım öksürük de yazıyor her ikisinde de bende ise öksürük yok ama cidden denemede falan nefes almakta zorluk çektiğim oluyor. yani astıma benzettim ben.

çok teşekkürler cevap verenlere içimi rahatlattınız cidden çok rahatsız ediyordu bu düşünce beni en azından ne olduğunu bileyim çok teşekkürler dh

Bendede daralma oluyor bir burun deliğim tıkalı olduğu için galiba.Doktora gideyim ne sorun çıkacak acaba.
  • Öksürük nefes daralması oluyorsa doktora gidin ancak bunlar yoksa sınav senesinin verdiği gerginlik takıntılı durum halidir ya da gerçektende burnunuzda koca bir sümük vardır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.