Şimdi Ara

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
4
Favori
9.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu karamsarlık neden ? İnsanlar yıllarca EA games'e NFS Underground ve türevi oyunlar istediklerini söylüyorlar çeşitli forumlar üzerinden. Belki yeni bir başlangıçla tüketicilere istedikleri şeyleri verip itibarlarını tekrar kazanmaya çalışıyorlardır.
  • Nfs yi bırakalı kaç sene oldu hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon 2 varken, one kullanıcıları için alınacak bir oyun olacağını sanmıyorum. Yok gerçekten o efsane underground oyunlarının seviyesini yakalarsa, koşa koşa alırım o ayrı Beklentiyi düşük tutmakta fayda var.

• Oyunun Underground 3 olmayacagini duyurdu yapimcilar, sadece NFS olarak gececek fakat underground serisini animsatacak gibi biraz.
  • İnşallah Rivals'la uzaktan yakından alakası olmayan bir yapım olur . Her anlamda diyorum. Arkadaş tamam arcade oyunda. Arcade oyun demek komple fizik yoksunu demek mi anlamıyorum ki. Arcade'se FH2'de arcade. 200'len keskin viraj alabildiğin bir oyun Rivals. LT'ye bir basıyorsun araba direkt yanlanıyor. Oynayan herkes kendinin drift uzmanı olduğunu düşünür. Turbo koymuşlar basınca uçuyor araba. Amaç gerçekçilik değil eğlence desen ben o şekilde eğlenememiştim valla.
    Ta 2 jenerasyon öncesinin Underground'unun fiziği bile yeni nesil diye çıkan Rivals'tan iyidir. İnşallah yeni oyun motoruyla beraber daha iyi fizikle karşılaşırız. Şurayada bir iki video koyayım da demek istediğim daha net anlaşılsın.

• Rivals en berbat nfs'lerden bir tanesiydi.Artık arabaların arabalıktan çıkıp, insana dönüşüp savaştığı fps oyunundan farkı kalmamıştı.
  • NFS serisinin ölüsü yeter tüm seriyi zevkle oynayıp bitirdim sırf gaza getiren o süper arabaların motor sesleri için bile oynanmayı hak ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Underground 2 ve ilk Most Wanted'taki mekanikler gelsin yeter

• Customisationı Underground'dan dedi.
  • Dönüşleri inşallah düzeltirler veya bize bırakırlar o seçeneği ben arabayı süremem öyle.

• Donuşler berbat gerı kalan herşey müthiş olmuş.

• Donusteki kamera sacmalik sahiden

• Video silinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 22 Eylül 2015; 23:45:05 >
  • Grafikler efsane bayıldım ben, dönüşlerdeki açıyı değiştirebiliyormuşuz sanırım isteğe bağlı olarak, efsane bir nfs geliyor bu sefer, sabırsızlıkla bekliyorum
  • Oyun olmuş bu sefer.Undergraund ruhunu yansıtıyor.Işıklandırmalara bayıldım.EA Access ile önceden deneme sansımızda olucak.Daha ne olsun.

• Oynanisa ilk girdiginde daha underground 3 bu dedim cok guzel gozukuyor

• Beta kayıtları başladı, 25 Eylül'e kadar kayıt olabilirsiniz.
  • Yeni görseller geldi !

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100  NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100

• Berbat yarıs oyunları nı ea yapr

• Türkçesi bozuk kardeş yaş kaç 14-15?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.