Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CUCU1907

kaptan41, master_evil ve tecrübeli diğer arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum bu son değişikliklerden sonra rep ve cash az veriyorya bunun için hangi turları önerirsiniz levelim 34 ve WATERFRONT a kasmaya çalışıyorum en az 979 falan rep veriyor bu turda oda sonuncu olursan burası gayet iyi ve kısa. Eğer hem sprint hemde kısa bununn gibi bir tur varsa önerirmisiniz ona göre orda oynıyım. Birde 35 levelde lotusun performansını artırcam. Değişikliklerden ömnce bir kez arttırdım bu sonuncu arttırışım olcak ve bu yeni değişikliklerde artırmadım hiç. Ne yapmamı önerirsiniz ? BU arada eklerseniz oyunda beni sevinirim kullanıcı adım oyundada CUCU1907 saygılar...

yeni sistemi pek oynamadım, dediğin yarış 32 lvl olan galiba en kalabalık yer orası şimdilik orada devam et bende oynasam o yarışa girerim, lotus virajlı yollarda iyi ama o dümdüz yarışta geçilecektir, 35 lvlsin sanırım tier3e geçmek daha iyi tier2ye dönmek istemezsin zaten, bende hep mavi paket alıyorum ama ince ayar olan perf. upgradeleri denemedim

• master_evil t3den aracım var lambor ama t2deki lotus çok iyidi benim dün mavi olanı aldım 35de bir daha artıyordu ama çok kötü oldu o ince ayarları beceremedim onları ne yapcam bilmiyorum çok kötü oldu araba:(
  • Bende 20 level de LEXUS aldım çok pişman oldum. Aracın toplam hız ve hızlanma değerleri süper ama önceki aracım 350 Z den çok daha yavaş. Nasıl oluyor bu iş anlamadım
  • Kimse yokmu arkadaşlar bu ince perfoırmans ayaraları nasıl olcak ne yapcaz
  • arkadaşlar RAMmer nasıl olunuyor ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: CUCU1907

KAPTAN41 DÜN 35 LEVEL OLDUM LOTUSUN PERFORMANSINI ARTTIRAYIM DEDİM AMA BECEREMEDİM ÇOK HANTAL OLDU MAVİ OLAN PERFORMANS PAKETİNİ SEÇTİM AMA ÇOK YAVAŞLADI NASIL DÜZELTCEM HIZINI NASIL ARTTIRCAM KALDIM ÖYLECE ÇOK KÖTÜ OLDU ARABA. ACİL YARDIM PLEAS.

Yeni update ile oyunu düzeltecegine aracların dengelerını bozuyorlar bazen oluyor zamanla düzelir artık performanslı olan kırmızı mavi yesil motor paketleri yok

Need For Speed : World Online
    yeni performans var
    Engine
    - Forced Induction
    - Transmission
    - Suspension
    - Brakes
    - Tires

Need For Speed : World Online,

http://world.needforspeed.com/guide/customization = google chrome tarayıcısıyla türkçe bakın

quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

arkadaşlar RAMmer nasıl olunuyor ???

her level atladıgında pursuit kısımda rem skıll al toplam 5 skıll var

• Gece modu eklendi. Yorumları burdan alalım. http://forum.donanimhaber.com/m_45251070/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acdesign55 -- 16 Aralık 2010; 4:00:33 >
  • Oyunda oyuncu kalmadı ne modu yaparsa yapsınlar gec kaldılar kimse oynamıyor oyunu artık
  • K@ptan41 eklesene beni dostum oyunda cucu1907. Birde şu lotusa en güzel ayarı nasıl yapcam neyi arttırem ne yapim ne diyon
  • orjinal almadan oynayabiliyormuyuz acaba oyun hakkında fazla bilgim yok.
  • bende bugun indirdim. oynuyorum. 6 levele geldim. bedava olması çok iyi.
  • 2. çarı aldım bugün 3 lvl oldum hatta porshe hediye geldi 3 günlük ama şuan girilmio hata verio çözümü varmı
    there has been an undefined error, please try again later.if the problem persists please contact customer supports dio arkadaş anladıığım kadarıyla tekrardene dio problem devam ederse irtibata geç gibisinden bi yazı inglizce bilmioz nsl irtibata geçcez
  • İlk ücretsiz olduğu zamanlarda denemiştim ama insanlamı oynuyoruz sistemlemi çözememiştim, arkadaş ekleme vs. varsa tekrar denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 18 Aralık 2010; 18:07:31 >
  • war arkadaş eklme oyuna gir yazışma bölümüne /join 10 yaz türkler orda zaten eklemek istediin kişiye sağtıkla add friend e tıkla single olarak gir diin yarışlarda bilgisayar la oynuosun multide online olarak prive diye bişeydaa war ondada arklarını oyuna çaırıosun beraber oynuosun arklarınla 10 lvl a kadar araba değişme arabana para harçama sabır et sonra evo veya rx7 alırsın devam edersin ...
  • rx-7 her turlu level 21 max hiz 172mph gordum
  • Team speak3 oyun ici sesli konusma
    http://ftp.4players.de/pub/hosted/ts3/releases/beta-22/TeamSpeak3-Client-win32-3.0.0-beta22.exe 312 bit
    http://ftp.4players.de/pub/hosted/ts3/releases/beta-22/TeamSpeak3-Client-win64-3.0.0-beta22.exe 64 bit

Tıkla insin TR yama team speak translations icine kopyala programı kapat ac

TEam speak server ve kanala girme video

Benim arac bu kapısmak istiyen need forspeed cheat kısımına /join 10 yazsın herkez 10 kanalda

42 level olanlar bristol sprintte iyi para rep kazanmak istiyenler bulusma adresi team speak3
    46 level iyi rep para veriyor

Porsche 911 turbo 5500 bosstta satista cep telofonu ile bosst satın alınıyor yanlız kontürlü olanlar bakiyenin tamamını telefon kontörün karsilaması gerekir yoksa sorun yasarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 22 Aralık 2010; 19:06:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Sarı olarak cerceve icine aldıgım sey nedir? ve onu nasıl yukseltebiliriz?

polislerden kaçarak elde ettigin bişey o en azından ben onu farkettim. sonra bazen 1'e düşüyor nedense

o gördugun 5 yazan polislerin lw leri dir 5 lw de jip ler gelmektedir

• quote:

Orijinalden alıntı: 06gerger

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Sarı olarak cerceve icine aldıgım sey nedir? ve onu nasıl yukseltebiliriz?

polislerden kaçarak elde ettigin bişey o en azından ben onu farkettim. sonra bazen 1'e düşüyor nedense

o gördugun 5 yazan polislerin lw leri dir 5 lw de jip ler gelmektedir

hocam ona kısaca aranma seviyesi denir nasıl gtada yıldızlar varsa bundada 1-5 arası rakam var polislere yakalandığında 1 e düşer polisleri peşine taktığında 1 de normal polisler glir 2 de dodge ler 3 de jipler 4 de corvette 5 te bunlara çivili bariyerler eklenir ama aranma seviyen 5 olduğunda alacağın rep ve para oranıda artar ama kazanamazsan yakalanırsan hiç bişey alamıcaın gibi ufak bi miktar paranıda alır aranma seviyen 1 e iner carbon gibi ama onda araban elinden alınıodu

• Selam arkadaslar oyuna 4 gun once basdım şuan 13lw im arabam evo t2 performans ekli.Yarıslarda daha cok exp kazanmak icin ne yapmalıyım bide yarıslarda adamlar duvara vuruyor ama hıc yavaslamıyor bunun sebebi ne arkadaslar hıle diyor eger hıle ise bu hıle nerdne bula bılırız

• selam oyunu direksiyon seti ile oynayan varmı ? konuyu araştırıyorum kısa bir süre içerisinde çözüm bulma durumum var yanlız burada daha önceden bulmuş olup oynayan varmı sorayım dedim yoksa eğer geliştirmek için birlikte sorunu çözebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.