Şimdi Ara

Need for Speed: Undercover (2008) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.568
Cevap
4
Favori
280.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro Street

Most Wanted >> 8.4

Carbon >> 7.6

Pro Street >> 6.5

gamespot

son 3 oyundan en kotusu PRO STREET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 20 Nisan 2008; 17:50:11 >
  • Pro Street faciası sonrası adam akıllı oyun çıkartırlarsa iyidir yoksa oyuncuların gözünde NFS diye bir yarış seri olmaycaktır.
  • valla most wanted gibi çıkarsınlar az önce yükledim most wantedi nForecer sağolsun tr yamayıda kurdum oynuyorum :D özlemişim
  • NFS serisinde en sevdiğim Most Wated tir 2 si çıkarsa ailecek severek oynarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: The MasteR

valla most wanted gibi çıkarsınlar az önce yükledim most wantedi nForecer sağolsun tr yamayıda kurdum oynuyorum :D özlemişim

TR yamasinin linkini verebilirmisin
  • Pro street güzeli,millet neden beğenmedi anlamadım.Neyse orta yolu bulunmuş bir oyun tabii ki daha güzel olacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Pro street güzeli,millet neden beğenmedi anlamadım.
    Valla bence PS harikaydı ama çoğu kişi PS'i NFSU tarzı olacak sandı ve bundan dolayı beğenmedi.
  • yav şöyle nfs porsche gibi birşey yapsalar zalım olur.direksiyonla mükemmel oluyordu.alayı porsche modelleri vardı.Deli oyundu valla.
  • kontroller düzgün olsun çamurdan nfs olsun oynarım (prostreet i kurup ardından kaldıran, cdyi fırlatan vatandaş)
  • Pro Street'te yaptıkları hatayı anlamışlar.Aynı facianın tekrar yaşanmaması adına ellerinden geleni yapacaklardır.Son şansları olduğundan,oyundan beklentilerim yüksek
  • ya pro street bile istense iyi bir oyun olabilirdi...topu topu 6 tane pist etrafında dönüp durdu koca oyun,onlarında çevre modellemeleri o kadar sadeydiki...daha yeni dirt aldım oynuyorum,pro street o kadar basit kaçıyorki dirt in pistlerine göre..yuh dedim nfs neyine güvenip bu oyunu çıkarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: at_anger

ya pro street bile istense iyi bir oyun olabilirdi...topu topu 6 tane pist etrafında dönüp durdu koca oyun,onlarında çevre modellemeleri o kadar sadeydiki...daha yeni dirt aldım oynuyorum,pro street o kadar basit kaçıyorki dirt in pistlerine göre..yuh dedim nfs neyine güvenip bu oyunu çıkarmış

6 pist mi? Sen ne kadar oynadın Pro street i bakayım
    Bence Pro Street ile öze dönüş olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorceress

quote:

ya pro street bile istense iyi bir oyun olabilirdi...topu topu 6 tane pist etrafında dönüp durdu koca oyun,onlarında çevre modellemeleri o kadar sadeydiki...daha yeni dirt aldım oynuyorum,pro street o kadar basit kaçıyorki dirt in pistlerine göre..yuh dedim nfs neyine güvenip bu oyunu çıkarmış

Öze dönüş olmuş mu bilmemem de,arabaların sürüş fiziği aksaray minibüsü gibi sallanıyor araçlar

• quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: semxx

Kısaca şöyle anlatayım ;

Sıradaki oyunun Prostreet tarzında olmayacağı ve eski tarzda olacağı söylenmiş.Başkan Gibernau da satışlarının beklenen düzeyde olmadığını (Prostreet adına) ve bunun sebebininde serinin oyuncuların beklentilerinden sapması olduğunu yeni oyunun eskisi gibi ve üstüne bir kaç yenilik eklenmiş halde olacaığının sözünü vermiş (Bunlarda world racing ve otoban savaş modları )
    Böyle olacaksa bir daha NFS oynamam. NFS benim için bitmiştir.

Katılıyorum. Şimdi NFS 4 yaması buldum. Career modunu bitirmeye çalışıyorum. Motor güçlendirmek için paket konabilir ama tuning, modifiye işleri oyuna ters. Ben daha çok Gran Tourismo gibi araç çeşidi geniş bir oyun olmasını isterim.

Modifiye olacaksa da Doğan görünümlü Şahin şart.

• yapma dostum ilk oyunundan beri oynarım nfs yi böyle vasat halini hiç görmedim..aynı yollarda dönüp duruluyor,bide dünya turu diye gaza getirdiler bizi,japonyada apartman arası yarışları,teksas ta çöl yarışı,iki kaktüs atmış kenara,bizde yedik...

quote:

quote:

• Orjinalden alıntı: at_anger

yapma dostum ilk oyunundan beri oynarım nfs yi böyle vasat halini hiç görmedim..aynı yollarda dönüp duruluyor,bide dünya turu diye gaza getirdiler bizi,japonyada apartman arası yarışları,teksas ta çöl yarışı,iki kaktüs atmış kenara,bizde yedik...

Need For Speed II se yi ne kadar beğenmiştin hatırla
    Dikkat edersen bu oyunda o hava var biraz.

• bencede most wanted 2
    :razor hapisten çıksa bizde carbondan dönsek felan gene kapışsak
  • Evet şu an en iyisi Most Wanted
    Prostreet çok düşürdü oynanabilirliği
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

kesinlikle NFS Most Wanted 2 cikmali !

Tam ben dicektim ha...

Bence yaptıkları hatayı anladılar ve Most Wanted 2 üzerinde düşünmeye başladılar...

Ya da Gran Turismo'ya rakip olmaya çalışacaklar ve sadece konsollara yönelik yüksek grafikli bir oyun üzerinde çalışacaklar...

gran turismo 4-5 senede geliştirilen bir oyun nfs gibi her sene çıkmıyor.
    ama most wanted 2 görüşüne tam destek veriyorum.keşke böyle bir oyun çıksa

• MW ve Underground 2 türü bişey olsa yani oyunda Gece ve gündüz yarısabilsek NEON olsa eskisi gibi istedigimiz gibi modifiye edebilsek ( simdi sadece bodykit yapabiliyoruz) ve PROSTREET'den uzak bi oyun olsa müthiş olur ve satıs rekoru kırar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.