Şimdi Ara

Need for Speed: Undercover (2008) [ANA KONU] (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.568
Cevap
4
Favori
280.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Canım Araba yarışı Cekti ilk iş olarak Need For Speed Most Wanted dan etkilenmiş biri olarak NFS aklıma geldi. dedim olmusken en son cıkanı yükliyim.
    Forumda oyrumlarınızı okudum. Ulan dedim bukadarmı kötü olur Bence olmas. Ben araba yarışlarından pek anlamam daha doğrusu tarzım deil sadece playstationda GT oynuordum bide PC de Most Wanted oynadım.
    Onun dışında canım cekdikce oynuordum. Yani pc de hiç araba yarışım yokdur. Neyse Gerçekden yorumlarınıza Katılıorum. Oyun kötü ötesi şehirde Free takılma yok polislerden kurtulmak ne kadar zor ya öle düz yolda bana yetişiorlar altımdada Lotus var.

Most Wanted'ın tırnağı olamaz. 3-5 bölüm oynadımda en iisi kaldırmak :(

• ya arkadaşlar bu oyunda araba pro street teki gibi dağılmıyomu dağılıyosa niye benimkini 50 yere vurduğum halde çiziksiz duruyo
  • Arkadaşlar allah Rızası için biri şu 44 Mb'lik dosyayı buraya upload etsin yada PM den atın ama lütfen hemen acil lazım Allah rızası için
  • most wantedi daha önceden biraz oynamıştım ve yeni ekran kartımla full grafikli bitirmek istedi canım ve oyunu bitirdikten sonra mw benzeri olan coverı denemek istedim, sonuç; grafikler mw dan bile kötü- çizgi film gibi-
    kontroller çok basit araba hiçmi hiç savrulmuyor, sanki 7-12 yaş arası çocuklar oynasın diye yapılmış :))
    araba uçuğ asvalta konarken çıkan kıvılcımlar bana 2000 den önceki oyunları hatırlattı

yarım saat oynadım acaba zevk alırmıyım diye ama hiç zevk vermedi. sadece sistemş hiç zorlamaması hoşuma gitti , zaten grafikleri zayıf ondandr
  • ya oyun cok mu kotu ? ben dizustunde oynayacagim ATI RADEONX1200 grafik kartiyla . Sistem gereksinimlerine goz attim
    oynanabilir gorunuyo
  • Yamayı kurmak neleri düzeltiyor arkadaşlar?
  • Arkadaşlar oyunu yeni kurdum 1920 - 1080 çözünürlükte tüm ayarlar en yüksekte oynadığım zaman 40 FPS civarı seyrediyor fakat tuhaf bi şey var anlatamadığım sanki yolda giderken binalar kare kare atlıyomuş gibi geliyor grafik olarak düzgün sadece akıcı gelmiyor.. aynı sistemle grid, dead space, crysis vs bir çok oyunu full detay çok rahat oynayabilirken bu oyun neden böyle yaptı yama bunu düzeltirmi.. (not: oyun ayarlarını düşürüncede aynı durum söz konusuu fps artıyo ama yine bana akıcı gelmiyor görüntü)
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSsPoOL

Arkadaşlar oyunu yeni kurdum 1920 - 1080 çözünürlükte tüm ayarlar en yüksekte oynadığım zaman 40 FPS civarı seyrediyor fakat tuhaf bi şey var anlatamadığım sanki yolda giderken binalar kare kare atlıyomuş gibi geliyor grafik olarak düzgün sadece akıcı gelmiyor.. aynı sistemle grid, dead space, crysis vs bir çok oyunu full detay çok rahat oynayabilirken bu oyun neden böyle yaptı yama bunu düzeltirmi.. (not: oyun ayarlarını düşürüncede aynı durum söz konusuu fps artıyo ama yine bana akıcı gelmiyor görüntü)

Arkadaşım bu dediğin olay bendede var. FPS yüksek ama oyun akıcı değil, saki kare atlıyormuş gibi. Bu yüzden sildim bende oyunu.

Buna benzer bir olayı GTA 4 tede yaşıyorum ben. Çözümünü halen bulamadım.

• Win7 de canavar gibi çalışıyr dün akşam kurdum..
  • Arkadaşlar son yamayı yüklersem bu takılmalar ortadan kalkıyormu deneyen yokmu ? Oyun aslında güzel bir oyun
  • yaw bende nsf hastasıyım bütün nsf serilerini oynadım ve bitirdim sadece most wanted bitiremedim yha en iyi oyun most wanted bence most wanted2 veye buna benzer birşeyler çıkarmaları lazım. benim düşüncem bu most wanted da 2. adam da kaldım hâlâ bitiremedim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockkek

yaw bende nsf hastasıyım bütün nsf serilerini oynadım ve bitirdim sadece most wanted bitiremedim yha en iyi oyun most wanted bence most wanted2 veye buna benzer birşeyler çıkarmaları lazım. benim düşüncem bu most wanted da 2. adam da kaldım hâlâ bitiremedim .

Bu zaten Most Wanted 2 sayılır.

Hatta aynı kodun üzerine işlenmiş...

• Bana kalırsa bu oyun pro streetten iyi.

Eğer bi yarış oyununda sağ tuşa bastığım zaman araba 3 saniye sonra tepki veriyorsa o oyunu silme sebebimdir.
    Bu yüzden prodan nefret ettim ama undercover öyle değil, anı-nda tepki veriyor arabalar. Özellikle virajlarda el freni yardımıyla dönmek oyuna bağladı beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 6 Haziran 2009; 14:29:41 >
  • Arkadaşlar bence bu oyuna BÜYÜK HAKSIZLIK yapıyorsunuz oyun gayet güzel bence NFS'nin şuan için en iyi yapılmış oyunu bu ben sorunsuz oynuyorum ? grafikler süper hız süper aksiyon süper daha ne olacakki ? oynanışa hiç laf yok o manyak zaten...tam istediğim gibi şu gameplaye bir bakarmısınız ? adam 404 KM hız yapmış

Böyle hız aksiyon hangi oyunda varya şuan ya ? hıza bakın izlerken içine çekiyor insanı !http://www.youtube.com/watch?v=-c0wF_CkKyI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealPlayer09 -- 6 Haziran 2009; 17:09:51 >

• Her seferinde farklı bir konu şunları açıklayabilecek birileri varmı? Carbon , ProStreet , Undercover hepsinin konusu aynı mı yoksa kişiler tamamen birbirinden farklımı ?
  • Çıkmaz olaydı çok kötü olmuş
    Nerde bi U2 nerde bi Undercover
  • Yok yok bence siz oyundan anlamıyorsunuz NFS Undercover bana göre süper grafikleride oynanabilirlikte gayet iyi sistemimde düşük ama kasmıyor 80 Puanı hak ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRo-34

quote:

Orjinalden alıntı: CeSsPoOL

Arkadaşlar oyunu yeni kurdum 1920 - 1080 çözünürlükte tüm ayarlar en yüksekte oynadığım zaman 40 FPS civarı seyrediyor fakat tuhaf bi şey var anlatamadığım sanki yolda giderken binalar kare kare atlıyomuş gibi geliyor grafik olarak düzgün sadece akıcı gelmiyor.. aynı sistemle grid, dead space, crysis vs bir çok oyunu full detay çok rahat oynayabilirken bu oyun neden böyle yaptı yama bunu düzeltirmi.. (not: oyun ayarlarını düşürüncede aynı durum söz konusuu fps artıyo ama yine bana akıcı gelmiyor görüntü)

Arkadaşım bu dediğin olay bendede var. FPS yüksek ama oyun akıcı değil, saki kare atlıyormuş gibi. Bu yüzden sildim bende oyunu.

Buna benzer bir olayı GTA 4 tede yaşıyorum ben. Çözümünü halen bulamadım.

evet bende dikkat ettim E8400 vistada iyi değil..arkadaşım pcsinde E8400 vistada hep kare atlıyordu xpye geçti düzeldi
    arkadaşlar 1.0.1.18 de ilaç gereklimi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 8 Haziran 2009; 9:39:39 >

• arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum...
    yarışlar da çok güzel giderken 15-20 yarış sonra arabalarım sola çekmeye başlıyor ve hızlanmıyor. bu neden olabilir ve çözümü nedir yardımcı olucak arkadaşlar olursa çok makbule geçer...
  • undercover kaç gb
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.