Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
8.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ben bu oyunu kesinlikle PC'de oynayacağım. Bu nesilde yaptıklarından dolayı artık EA oyunlarına benden tek kuruş para çalışmaz.

X360 ile XO arasında grafiksel farklılığa göre bir karar vereceğim X360 da oynamak beleş XO da 130 TL.

X360 dururken One versiyonuna 150 lira verirsen benden sıkça duyduğun beddua lara yenisini eklerim.

Sus lan sen parasıyla değil mi

Para sende ne gezer. Açlıktan nefesin kokuyor, fakir.

Sen Bugatti, Pagani ve Koenigsegg'leri NFS de sürerken ben gerçekte sürüyorum koçum (yersen).

• Ya bişey söylicem merak ediyorum çünkü sadece ben mi böyle düşünüyorum diye merak ediyorum:Tamam abi okey, lüks yarış arabaları olsun, Pagani, McLaren, Ferrari, Lamborghini gibi.Ama eski, 1950-1990 yılları arasında yapılan arabalar da bol bir şekilde oyunlara konulsun.Ve sadece oyunlara konulmakla da kalmayıp detaylı bir şekilde customize etmemize olanak sağlansın.Mesela NFS Carbon'da Dodge Charger R/T vardı, çok sevdiğim bir arabadır, o arabanın kaputundan Fast and Furious filmlerindeki Dom'un Charger'ındaki gibi motor çıkartabiliyoduk.
     NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

Ve NFS Underground 2'de ,waow, harika customization'lar vardı.Bagaja neler koyacağımız,motorun neon ışıkları, kaputun nasıl açılacağı...Ama yeni NFS'lerde hiç böyle şeyler göremedim.Hele Most Wanted 2012'de, dış görünüş olarak sadece boyayı değiştirebiliyoduk.
    Yani söyliceğim, yeni bir NFS oyunu yapıyolarsa, eski oyunlarından ilham alsınlar.ProStreet'ten, Shift'ten falan değil.

• oyun eğlenceli görünüyor, oynamalı...
  • 360 a gelcekmi?
    sadece ONE exclusive mi ??
  • Bu nesil ile beraber gelecek nesilede gelecek oyun. Bu nesilde oynayıp devamını gelecek nesilde devam ettirmeyi düşünüyorum.
  • EA'in artık NFS serisine nefes aldırması lazım.
    Her yıl bi oyun çıkıp,kısa ömürlü olacağına,2 yılda bir adam gibi oyun çıksın,(uzun ömürlü,geniş dünyalı).
  • yeni nesilde oyunlar on numara olcak bence
    ama her arabayı ayrı bir dlcile satma ihtimalide olacak...
    yazılımcıları oyun firmalarını doyurmak oldukça güçleşecekk..
    mahfoldukkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 27 Ağustos 2013; 20:49:32 >
  • NextGen için bu oyuna para verilmez, nerde eski NFS oyunları..
  • NFS'nin ölüsünü bile oynarım çok sevdiğim bir seri nedense ha gelecek nesle 150 tl verilir mi, verilmez xbox 360'da devam...
  • yeni konsollara ortalama 2 sene içinde sahip olabileceğimizi varsayarsak
    eğer;
    360a iyi oyunlar çıkmaya devam etmesse
    ms için büyük bir hayran kitlesi kırıklığı oluşacaktır
    belki
    sony
    ps3 için oyun çıkarmayı daha erken bırakabilir
    ama ms için durum böyle değil...
    gerçi her şey bir yana
    ms te sonyde bize oyun çıkarmamayı göze alıp yeni konsollara yönelebilir...
    hmmm......
    kendimi bir anda çiğenen sakız gibi hissetttimm...blablablaa
    yeni nesille beraber durum vahimm
  • Yapımcıların açıklaması var bir konsolda biraz daha iyi grafik olacak diye şayet ps4 ise şimdiden bu tarz farkların olması pek hayra alamet değil.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=657617

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 28 Ağustos 2013; 17:28:14 >
  • Şu oyundaki supercar araç sayısı başka hiçbir oyunda yok adamlar Lamborghini Venono modelini bile koymuş EA sayesinde onuda süreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGN

Yapımcıların açıklaması var bir konsolda biraz daha iyi grafik olacak diye şayet ps4 ise şimdiden bu tarz farkların olması pek hayra alamet değil.

Şöyle bir mantık yapıyorum ve gayet olasılığı yüksek geliyor banada:

PS3 ve X360 arasında da belirli bir güç farkı vardı fakat PS3'e oyun yapmak multiplatform yapımcılar için kör olup halı dokumak gibi birşeydi,PS4 ile XONE arasında çok daha ciddi bir fark var ancak ikisinide oyun yapmak artık çok çok daha kolay yani PS4 artık hiçbir çaba yapmadan (para yedirmek gibi) doğal yollardan fark atacağı MP oyunlar olabilir bu da MS'nin elini özellikle konsolların son senelerinde ciddi olarak zora sokabilir Naugty Dog'daki uzaylılar mesela neler yapacak çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Yapımcıların açıklaması var bir konsolda biraz daha iyi grafik olacak diye şayet ps4 ise şimdiden bu tarz farkların olması pek hayra alamet değil.

Şöyle bir mantık yapıyorum ve gayet olasılığı yüksek geliyor banada:

PS3 ve X360 arasında da belirli bir güç farkı vardı fakat PS3'e oyun yapmak multiplatform yapımcılar için kör olup halı dokumak gibi birşeydi,PS4 ile XONE arasında çok daha ciddi bir fark var ancak ikisinide oyun yapmak artık çok çok daha kolay yani PS4 artık hiçbir çaba yapmadan (para yedirmek gibi) doğal yollardan fark atacağı MP oyunlar olabilir bu da MS'nin elini özellikle konsolların son senelerinde ciddi olarak zora sokabilir Naugty Dog'daki uzaylılar mesela neler yapacak çok merak ediyorum.

Rape

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçen yıldan beri bunun böyle olacağı belli idi, bence çok doğal. Ama konsolun sunacağı oyun ve hizmetler konsolun gücüne bakmaksızın galibi belirler. Son üç nesildir böyle oldu, bu nesilde de böyle olacak. Benim tek kriterim konsola çıkacak exc. oyunlardır, multiplatform oyunları geçiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

NextGen için bu oyuna para verilmez, nerde eski NFS oyunları..

+1
  • NFS yine çöküşe geçiyor, her zaman böyle olmuştur bu seri güzel bir oyunla örneğin Nfs Underground - Underground 2 ve Caebon ile tavan yaptı parayı bulunca fiyasko oyunları yine piyasaya sürdü umarım tarih tekerrürden ibarettir sözünü doğrulardan bu Fail oyunlardan sonra biraz ara verip bir NFS Underground 3 ile gelir.
  • nfs hot pursuit 2010 gayet güzel bi oyundu.

• Kaput kamerası yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.