Şimdi Ara

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU] (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.511
Cevap
2
Favori
422.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çevreyle etkileşim yani arabanın ve ekranın tiremesi fazla güzel olmamış
  • 2.60 GHz işlemci 1 gb ram ve x1650 pro ile nasıl performans alırım?
  • arkadaşlar demoda yüksek fps verirken oyun takılıyodu ya.. full dede bu sorun devam ediyomu.. yada bune benzer şeyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barzo1905

quote:

Orjinalden alıntı: zebeedy

Mavi ekran hatası veriyor,oynayamıyorum.Kafayı yiyecem!!!

oc var mı makinanda?

Evet var hatta sorun ondan kaynaklanıyormuş. Makinedeki oc yi kaldırınca hatadan kurtuldum.
    @evohan
    Bende var öyle bir sorun. Oyun 35 fps nin altına inmiyor ama bariz takılmalar oluyor arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebeedy -- 15 Kasım 2007; 15:24:56 >
  • drift var mı driftt :):)
  • Mavi ekran verenler eğer laptop kullanıyorsanız ses denetimlerinden ayarlanıyor ekşi sözlulükte yazıyordu cevabı.
    Ayrıca gran turismo ile kıyaslayanlar olmuş cevabım kesinlikle gran turismo ayrı bir olay sürüş dinamikleri gerçeğe en yakın oyun gt dir. zaten sürüş simülasyonu olarak geçiyor. Grafik olarak pek bir şey diyemem gt hd oynamadım henüz
  • Oyunu pek beğendiğim söylenemez ama fenada değil. Bir süre oyalar beni.
  • 8600m gt core 2 duo 2.20 2 gb ram ile full oynayabilirmiyim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinG_OkaN

8600m gt core 2 duo 2.20 2 gb ram ile full oynayabilirmiyim ?

rahat bi şekilde oynarsın ekran ayarları hiç yoktan fulle ramak kala olur... benim de 8600GT var ama oyunu daha oynayamadım demo da gayet rahat oynuyordum...
  • Valla madem özüne dönecekti, Hot pursuitteki gibi Ferrari araçlarını ekleselerdi keşke. F50 sürmeyi özledim. Fakat NFS ne zaman Ferrari lisansını almayı bıraktı, benimde içimde NFS e karşı bir burukluk başladı. Ama pek alternatifi olmadığı için sürekli oynadık, Hot Pursuit 2, Porche Unleashed ve Most Wanted serinin en kaliteli yapımları arasında. Hele ki HP 2 nin giriş videosu hâlâ aklımdadır. TDU da Enzo kullandım ama ne sesini ne de yol tutuşunu beğenmedim.

EA sanırım cadde yarışları konusunda oldukça tepki almış olsa gerek serbest dolaşımı kaldırmış. Zaten demonun girişinde de "artık caddelerde yarışmayı bırakma zamanı geldi" gibi bir ibare yazıyordu. Bundan olsa gerek diye düşünüyorum. Yoksa herkesin beğendiği bir özelliği durup dururken kaldıracak ve müşteri kaybedecek bir firma değil EA.
  • hasar olayı nasıl arkadaşlar ss koyarmısınız ?
  • Yaw Oyun Manyak!!!!!!
    Drift Var....Her Class'a Göre Araba Alıyorsunuz....
    Mesela awd arabalar'ı Hayatta Driftte Kullanamıyorsunuz...
    O Manyak...
    Drag Arabaları İtişin Olduğu Lastik Kocaman Diğer Lastik Küçük
    King Modunda Oynayın da Görün Hiç Carbona Benziyormu?
    Hasar Manyak Hasar İçin Para da Ödüyruz....
    En İstediğim 8 tane Ekzotik Araba Dışında Diğerlerinin Güçleri Birbirine Eşit
    (MW'Deki gibi Murci'yle Tam Gaz Düz Yolda Giderken Punto Sizin Yanınızdan Geçmicek)
    Performans Modifiyesi Acaip İyi Olmuş (nfs porcshe gibi) Rüzgar Tüneli Var Orada arbayı Drag İçin Uygun Prformansa Ayalıyoruz....
    Ve Son Olarak Oyunda Çok Hoş ARabalar Var.....

• quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Orjinalden alıntı: takeru

Serbest dolaşım olmamasından şikayet eden arkadaşlar, Underground, Most wanted ve carbon NFS çizgisinde oyunlar değildi. Onların normalde NFS adıyla piyasaya sürülmemesi gerekirdi oyun yapısına bakılırsa, tamamen ticari kaygı yüzünden bence bu ismi kullandılar. Hakiki NFS serbest dolaşım olmayanlardır, Porsche ve öncesi yani. Bence EA oyunu özüne döndürmüş. Bu da kötü bişey değil.

Yanlışın var dostum günümüz koşullarında bu tür bir araba yarışı yapıyorsan serbest gezmeyi de koymak durumudasın yoksa rakiplerinle başa çıkamassın. Özüne dönme olayı serbest gezme olayını iptal etmek ile olmaz eskiden neden yoktu serbest gezme çünkü o zamanlar pistlerde yarışmak veya şehirin belli kısımlarında yarışmak makbul idi. Yapımcılar da o kadar büyük alanı her makina kaldıramaz mantığı ile yapmıyorlardı. Test Drive'a bakın o zamanlar da onda da serbest gezme yoktu aynı Nfs gibi bir şehrin belli kısımlarında yarışılabiliyordu. Bu oyunlar tam simülasyon oyunları olsa o zaman tamam diyeceğim serbest gezme gerekli değil pistte yarışalım ama öyle değil ki durum. Bakınız Test Drive hiçbir serisinde yapmadığı serbest gezmeyi TDU ile en iyi şekilde yaptı ve serinin en iyi oyunu olmayı başardı. Ama Nfs ne yaptı tuttu belki de undergraund 2 ve mw oyunlarında olan en güzel özelliklerden biri olan şehir içinde serbest gezmeyi pro street te çıkardı. Buna özüne dönmek denmez seriyi daha kötü hale getirmeye çalışmak denir. Özüne dönmek istiyorsa aynı Nfs III Hot Pursuit teki gibi egzotik arabaları, polisleri ve kokpit kamerasını koyar oyuna grafikleri de günümüz teknolojisine uygun bir şekilde yeniden yapıp kontrolleri de elden geçirdilermi işte o zaman NFS özüne dönmüş olur aksi halde bu oyun sizin bahsettiğiniz gibi Nfs nin özüne dönmüş hali değildir.

Bu arada oyunu aldım ama problem çıkardı birazdan değiştirip yüklerim bakalım nasıl olmuş.

abi sen nası yazı yazıyon öle yaw edebiyatçımıs hayatımda hiç bi forumda bu kdr uzun yazı görmedim

• Orjinalden alıntı: tigger_agc

Arkadaşlar pek yeri değil de ford focus otomobili hangi nfs serisinde var acaba? Bulamadım da ben
    [/qneed for speed underground 2 de var
  • quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

@pir sende de demo da araçlar saga dogru kayıyor dimi bende full sürümde gene aynı bunun bir yolunu bulamazsak oyunu silicem

aynı olay bende test drive unlimited da oluyordu. sola dönme tuşuna bastıımda 2 3 sn geç algılıodu. araba sağa sola çekiyordu sürekli

ben test drive oynanmayan makine makine deildir felsefesiyle format attım düzeldi. seninkide düzelirmi garanti veremem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbr

quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

@pir sende de demo da araçlar saga dogru kayıyor dimi bende full sürümde gene aynı bunun bir yolunu bulamazsak oyunu silicem

aynı olay bende test drive unlimited da oluyordu. sola dönme tuşuna bastıımda 2 3 sn geç algılıodu. araba sağa sola çekiyordu sürekli

ben test drive oynanmayan makine makine deildir felsefesiyle format attım düzeldi. seninkide düzelirmi garanti veremem.

Valla ben demoyu iki klavye ve bir gamepad ile oynadım, hepsinde aynı sorun çıktı. Araba düzmdüz giderken sağa doğru yatmaya başlıyo, sola basıp tekrar yola sokuyodum.

• Oyunu az önce oynadım.Oyun gayet güzel olmuş menüsü falan çok hoş uzun zamandır beklediğim hasar modellemesi var ayna falan kopuyor çok güzel olmuş.Arcade havasından biraz uzaklaşılmış.Optimize fena değil.Grafiklerde pek bir değişiklik yok.Son olarak alınması gereken bir oyun.

Benim Notum:100/78
  • Oyunda en cok saran yarış türü hangisi ? Drift ? Drag ? Grip ?
  • Arkadaşlar oyunda profil nasıl oluşturuyoruz ev arkadaşımla ayrı profil olsa iyi olacak ya..
  • serinin eski oyunlarının konuları forumdan silinmiş galiba. Underground 2 ve most wanted ı aratayım dedim silinmiş konular.

Bilgi: Eski bilgisayarım 2000 yılından kalmaydı yeni yeniledim. Direkt pro street e geçmeyeyim diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.