Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
12
Favori
49.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi için teşekkürler. 3 tanesini tamamlamıştım hepsini bitireyim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forward 1905 kullanıcısına yanıt
    kazandığın paraya göre modifiye yapıyosun. bazı parçalar için görev tamamlayıp 1 kereye mahsus açman gerekli kilidi
  • oyunun karakterleri çok itici bu yüzden ısınamadım oyuna

• modifiye ettiğimiz araçların resmini atsak şuraya bakalım neler doğmuş :)
  • Beyler bunda arkadaşinla multiplayerdan 1v1 atabiliyor musun acaba

• Beyler oyun nasıl? İncelemelerde genel olarak olumsuz bahsediliyor otomobil severler için iyi bir seçenek olur mu?

• Source kullanıcısına yanıt
    Hayret sen bu çöpü nasıl almadın? Biz çok kötü oyun desek bile yine alacağın için cvp yazmaya gerek yok bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler oyun nasıl? İncelemelerde genel olarak olumsuz bahsediliyor otomobil severler için iyi bir seçenek olur mu?

Çerezlik indirimde al oyna geç

• Yeni M5 harika ya. Oyunu sadece bunun için bile alırım :) oyun kötü berbat iğrenç diyenleri dinlemeyin abi alın en kotu beğenmez geri satarsaniz, oyun güzel zevk veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtaran_ali -- 16 Ocak 2018; 20:10:00 >
  • Arkadaslar cok ilginc bir sey soyleyecegim. Oyun çöp

Valla hic sudur budura gerek yok. Bu oyun yuzunden Burnout gelmiyorsa agzima geleni soylerim bu oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Ocak 2018; 20:11:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Arkadaslar cok ilginc bir sey soyleyecegim. Oyun çöp

Valla hic sudur budura gerek yok. Bu oyun yuzunden Burnout gelmiyorsa agzima geleni soylerim bu oyuna.

Burnout'u saymazsak nasıl oyun hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Hayret sen bu çöpü nasıl almadın? Biz çok kötü oyun desek bile yine alacağın için cvp yazmaya gerek yok bence.

Ne alakası var ya

Gerçi senin sözlerine şüpheyle yaklaşıyorum yalan değil

• Platinum a az kaldi ama online trophyler plus uyeligi olmadan alinabiliyor mu yoksa platinum hayaller de mi kalacak?

• yeni içerik gelecek mi oyuna indirimde alabilirim
  • son zamanalarda sadece kutulu oyun alıyordum ama bu oyunun kutulu sürümünü bir türlü uygun fiyata denk getiremedim. Herhalde bu indirimlerden yararlanıp digital alacağım. Yakın zamanda daha büyük bir indirime girme ihtimali var mı bilgisi olan varsa yazabilirse sevinirim .
  • Martta storedaki oyunlara zam gelicek haberlerinden sonra dayanamadım 89 tlye bende aldım.2015i sevmiştim bu oyununda güzel vakit geçirteceğini düşünüyorum.crew 2 çıkıp bu fiyatlara düşene kadar nfsyle takılırım artık ;)

• Payback hakkinda olumlu olumsuz goruslerini yazarsan seviniriz

• Analogla yön vermeyi hiç sevmiyorum ve spinler falan soğuyorum oyundan. Benim gibi biri kaldımı bilmem ama hep yön tuşlarını kullanıyorum. Rivals ıda aldım yön için sadece analog seçilebiliyor ve oyun benim için çöp oldu. İndirimden payback alasım var ama yön tuşları özelleştirmeyle kullanılabiliyormu?
    Birde arkadaşlar online başkaları ile yarış yapılabiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centaur3535 -- 11 Şubat 2018; 18:22:23 >
  • Oyun, nfs 2015 deki gibi career modunda internet istiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: centaur3535

Analogla yön vermeyi hiç sevmiyorum ve spinler falan soğuyorum oyundan. Benim gibi biri kaldımı bilmem ama hep yön tuşlarını kullanıyorum. Rivals ıda aldım yön için sadece analog seçilebiliyor ve oyun benim için çöp oldu. İndirimden payback alasım var ama yön tuşları özelleştirmeyle kullanılabiliyormu?
    Birde arkadaşlar online başkaları ile yarış yapılabiliyormu?

yardımcı olabilecek yokmu oyunu ona göre sipariş vereceğim indirim bitmeden
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.