Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
12
Favori
49.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • crew kurma işi basitleştirilsin, aynı oyuna girerken 3-5 deneme yanılma ile arkadaşla anca girebildik her seferinde.

adamların komik muhabbetlerini kaçırıyoruz orayada 2-3 türkçe altyazı alalım

araba çeşitleri artırılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu durdurabileceğiz işte yeni nesil oyun deneyimi işte gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 11 Mayıs 2017; 12:3:3 >
  • Yayinlanan ekran goruntusunden ve bilgilerden herkes yeni most wanted cikarimi yapmis bunu anlamadim. Goruntude Nissan 350z var ve Need for Speed'in attigi tweette a Rhino to a street race? Gibi bir ifade var Underground 2'deki ilk aracimiz Nissan 350z idi ve ustunde ejderha vardi. Instagramdaki aciklamada future is bright yazmislar bu da bence oyun sicak iklimi olan bir yerde gececek son oyun Californiada gecti geriye Florida secenegi kaliyor. Need for Speed'in twitter profil fotografini ve kapak fotografini renkli yapmasi bunu destekler nitelikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilCeketli -- 14 Mayıs 2017; 1:52:25 >
  • gelsinde ne gelirse gelsin her şeyine razıyım hastasıyım
  • Yapın şunu artık,sizde rahatlayın bizde!
    NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!"
  • Drive Club grafikleri ile gelsin yok satsın.
  • Bu oyunun grafikleri zaten harika yok satması için Driveclub grafiklerine değil adam gibi NFS içeriğine ihtiyacı var.

NFS 2015' üzerine;

-Amerikalıların tabiriyle "cheesy" ara videolar yerine CGI ama adam gibi tasarlanmış bir senaryo.

-Bomboş bir dünya yerine yaşayan,keşfetmeyi ödüllendiren,gizli yarışlar,gizli parçalar gibi oynamaya teşvik edecek içerik bulunduran yaşayan bir dünya.

-İlk oyundaki sürekli yağmur yağan haritanın bir ucu aydınlık diğer ucu karanlık saçma sapan bir ışıklandırma yerine adam gibi gece/gündüz döngüsü ve hava şartları.

-İlk oyundaki modifiye sisteminin üzerine koyarak daha fazla süper araç yerine daha "erişilebilir" araçların oyuna eklenmesi.

-Adam gibi bir yapay zekaya sahip polisler.

Başta aklıma gelenler,ben umutluyum ilk oyun güzel bir "altyapı" oyunuydu özellikle modifiye sistemini çok iyi oturttular aradan geçen 2 senede düzgün içerik düzgün senaryo ile efsane bir NFS yapabilirler.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Ben oyunun fizik motorunun da sikintili oldugunu dusunuyorum hocam drift yapmadan viraj alamiyordum ben normal yavaslayip genisten dara dogru almak istiyorum virajlari. Ya da tekerlekler o kadar yavas donuyordu ki oyunda makas atma diye bir olay yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: YesilCeketli

Ben oyunun fizik motorunun da sikintili oldugunu dusunuyorum hocam drift yapmadan viraj alamiyordum ben normal yavaslayip genisten dara dogru almak istiyorum virajlari. Ya da tekerlekler o kadar yavas donuyordu ki oyunda makas atma diye bir olay yoktu.

Evet haklısın araçlar lastiğin tutunma gücüyle değilde yere bir çeşit rayla bağlılarmış ve sadece o rayda gidiyorlarmış gibi bir his mevcuttu,her aracın daha farklı hissettirmesi ve sürüşün daha serbest olması lazım.
  • son oyundaki sürüş fizikleriyle gelecekse hiç gelmesin.
    araba mı sürüyorum kutu mu sürüyorum belli değildi.
  • YesilCeketli kullanıcısına yanıt
    Aynen makas olayı yok oyunda. Ayrıca her aracın kendine has sürüş ağırlığı olması lazım. Bu sefer ders alacaklarını umuyorum.

• Oyun yarın tanıtılıyor

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!"

Electronic Arts ve geliştirici stüdyo Ghost Games yeni Need for Speed oyununu 2 Haziran 6:00 a.m. PT / 9:00 a.m. ET / 2:00 p.m. UK / TSİ 16:00'da tanıtacak, resmi Need for Speed twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Yeni Need For Speed oyunu 2017 sonlarında çıkış yapacak.
  • Dünden beri atılan resimleri foruma koyucam hala umudum yok ama insan bekliyor yine de

• -Açık dünya

-Online içerik

-Zırt pırt polislerin çıktığı yarışlar

Bu ve Assassin's creed hiç heyecanlandırmıyor artık,Burnout çıksa daha güzel olurdu..

• 2 saat kaldı, her ne kadar benim de pek beklentim olmasa da her sene nfsyi alır suyunu çıkarana kadar oynarım seviyorum nedense bu seriyi, pro streetleri, shiftleri bile baya oynadım.
  • İlk oyunun altyapısını iyi kullanıp harika bir oyunda yapabilirler yine grafikleri ve modifiye sistemi harika ancak içi boş bir oyunda gelebilir ben yinede umutluyum.
  • nfs mw (2005) in devamını yapsalar yok satar. yine aynı aracımız ve karakterimizle oynasak ve blaclist 15 tadında senaryo ile gelirse efsane olur
  • Şöyle bol trafikte makas attığımız kenarda yayalarında olduğu Midnight Club gibi oyun ne zaman yapacaklar artık? Bom boş sokaklarda sürmek gram zevk vermıyor action lazım biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Şöyle bol trafikte makas attığımız kenarda yayalarında olduğu Midnight Club gibi oyun ne zaman yapacaklar artık? Bom boş sokaklarda sürmek gram zevk vermıyor action lazım biraz.

Midnight Club LA gibi bir oyun gelmedi zaten, müzikleri, oynanışı, şehir canlılığı olsun inanılmaz güzeldi.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Rockstarın uzmanlık alanı yarış oyunları olmamasına rağmen adamlar zamanında öyle bir oyun yapmış ki hala yanına yaklaşabilen yok!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.