Şimdi Ara

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
6
Favori
27.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çöpünde çöpü. Rezalet sürüş dinamiği, fizik desen 0 ın altında - lerde seyir ediyor, grafikler olsa olsa en fazla 2013 yılına ait..

Madem beceremıyorsunuz yada iyi birşey yapmak istemiyorsunuz hiç yapmayın kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denuedo -- 15 Kasım 2017; 22:38:26 >
  • EA inceleme yapan paralı köpeklerine yeteri kadar para dökmemiş anlaşılan.

Oyun arcade, gidip project cars, GT , Forza horizon, drive club gibi oyunlar ile mukayese etmeniz sizin hatanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynayacağınıza gidin horizon 3 oynayın daha iyi arcade sürüş ordada var açık dünya istemediğin kadar araç böyle rezil oyunlara prim vermeyin siz böyle çöpleri överseniz ea tabikide gerçek need for speedi çıkarmaz

• Valla oyun cicek gibi. Su zamana kadar cikan nfs'ler fazla ilgimi cekmezdi ama bu baya cekti.

Similasyon isteseydim gider project cars oynardim.

Oyun gayet eglenceli ve surukleyici, fast and furious tarzindan da esinlenmeleri cok iyi olmus.

Arabalar guzel, farkli karakterler ile farkli turlerde yarismak guzel.

Modifiye olayi gayet guzel.

Drift olayi cok eglenceli.

Oyun bana yillar once most wanteddan aldigim tadi aldirdi.

Onemli olan bir oyunu oynarken eglenmek ve guzel bakit gecirmek, bu oyunda da onu fazlasiyla yasiyorsun. Kasmayin bu kadar gencler.

• Çöl yarışları ilgimi çekti.Geri kalanı the run.
  • Yabancı videolarda kart sistemi yüzünden " fuck Ea" diyor millet "dont buy" diyor. Bizimkiler "inanılmaz, çok beğendim." Daha çok sövüşleyecek Ea, durun bakalım.
  • oyunun ilk duyrulduğunda ve ilk videolar geldiğinde hiç beğenmemiştim. eski nfs oyunlarının (most wanted, carbon) gibi hiçbir tat alamadım. üniversiteden bir arkadaş droyundan almış dün merak edip yanına gittim nasıl biraz takılalım şu oyunda diye 15-20 dk oynadım sonra kapattık dışarı çıktık. kısacası yine olmamış anlaşılan yarış oyunları benim için most wanted ve carbon ile bitti gibi remastered gibi bir şey yapıp tekrar çıkarsalar şu oyunu hemen alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum yerlere düşeydi.
  • Oyunu en uygun nerden alabilirim?
  • Oynadığım en kötü NFS oyunlarından biri sakın para verip almayın Origin’e nasıl olsa bedava gelecek.

• Vm protect yaktı bizi oynayamadık oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEED FOR SPEED PAYBACK REVIEW - PCGAMER

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]

The latest NFS sadly stalls.
    http://www.pcgamer.com/need-for-speed-payback-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 17 Kasım 2017; 21:11:55 >
  • Bu oyuna iyi diyenlerin, forza horizon 3 oynamadığını varsayıyorum.
  • Oyun gayet eğlenceli...

• Eğlenceli filan değil beş para etmez çöp bir oyun. Şehir o kadar ruhsuz ve boş ki arabayı sürerken daraldım resmen. Bir önceki oyunun üstüne 2 yıl sonra yapılmasına rağmen zerre bir şey katmayıp çıkartılan bom boş bir yapım uzak durunuz 10/3

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Eğlenceli filan değil beş para etmez çöp bir oyun. Şehir o kadar ruhsuz ve boş ki arabayı sürerken daraldım resmen. Bir önceki oyunun üstüne 2 yıl sonra yapılmasına rağmen zerre bir şey katmayıp çıkartılan bom boş bir yapım uzak durunuz 10/3

Hatta ben ilk oyunun fiziklerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.O da çok iyi değildi ama bu oyundan çok daha iyiydi en azından.
  • Ea ve b.k gibi bir oyun. Star wars battlefront ii ye de çok fazla tepki var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Most wantedın sürüş ve fiziklerini öven adam bu oyuna sallıyor ya . Hey yavrum hey

• Yaklaşık 4 gündür oynuyorum beğendim diyebilirim, parasını şuan hak etmesede seriyi çok seviyorsanız mevcut fiyata alsanız da üzmez(260 lira civarı)
    Genel olarak sesler güzel gerçekten, turbo yada eksoz değişimlerinde sese yansıyor ve çok fazla bozulma olmuyor(misal forza da çok saçma iğrenç arabayla alakası olmayan standart lamborghini ye dönmüyor)
    Grafikler gene güzel ama bir forza değil :) The crew 2 den bu konuda ümitliyim.
    sürüş beklendiği gibi arcade bir oyun asfalt benzetilmesi biraz ağır olsada arcade oranı biraz fazla.Özellikle drift yaparken bu kolaylık sizi eğlendirirken 250kmh ile gidip cart diye bir L çekip hız kaybetmemesi bir o kadar üzebiliyor.
    oyunda gözüme batan modifiye kısmında özellikle yeni bir araba aldıysanız sizi yokuşa sürmesi, şansa dayalı olduğu için(bakınız forza) uğraşma istersen buradan gerçek para ile alabilirsin olayı biraz üzücü.Yok almıyorum dersende bir dünya yarış yapıp şansını denemek zorundasın,oyun içi parayla bak alabileceğinin en iyisi bu al daha karşıma çıkmadı mevcut seviyen ne ise upg oranı hep o yönde.
    Beni en çok üzen toyota supra neden yok arkadaş ? Lisans mı alamadın ? cupra yazsalardı keşke ama olsaydı :)
    Oyundaki eksilere gelirsek bir optimizasyon sıkıntısı bariz mevcut, sanırım denovu korumasından kaynaklanıyor ki forumlarda bu konu tartışılıyor, aynısı uzun süre forzada da olmuştu patch ile düzelltiler, sanırım buda bir süre sonra düzeltilicektir, 1080ti de olsa anlık droplar özellikle şehir içinede ve polis kovalamacasında can sıkıyor.
    işlemci kullanımı %65/70 oranında geziyor ryzen 1700@3,9ghz var. multi tasking den yararlanabiliyor diyebiliriz.
    Şikayet edilen kaplamaların geç yüklenme sorunu bende hiç olmadı ssd ye kurulu ondan kaynaklı olabilir.
    Sonuç olarak ben beğendim tavsiye ederim ama şu an biraz pahalı. indirimde yakalarsanız kaçırmayın derim.
  • gidin gta 5 oynayın, bin kat daha iyi, daha kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.