Şimdi Ara

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
6
Favori
27.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu en uygun şekilde nasıl alabiliriz?
  • steam üzerinde olmaması çok kötü şu oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Oyunu en uygun şekilde nasıl alabiliriz?

googleye nfs payback origin key yazıp tüm sitelere tek tek bakmak lazim, en düşük 150 civari gördüğümü hatırlıyorum. daha uygunu dersen belki originde indirime girince ülkeyi değiştirip farklı ülke farklı kur ile daha ucuza alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Oyunu en uygun şekilde nasıl alabiliriz?

googleye nfs payback origin key yazıp tüm sitelere tek tek bakmak lazim, en düşük 150 civari gördüğümü hatırlıyorum. daha uygunu dersen belki originde indirime girince ülkeyi değiştirip farklı ülke farklı kur ile daha ucuza alabilirsin

150'den ucuza görmedim hocam, hala kararsızım alıp almamakta, kötü diyen de var seven de.
  • 2 gün önce aldım bende 149 TL gibi bir rakama denk geldi. Oyunu dün oynayabildim 1 saat kadar ben beğendim. Hikayesi güzel. Oyun modifiye menüleri karışık değil gayet kolay ulaşım var. Araç çeşitliliği gayet başarılı. Harita kullanımı basit. Yön okları yönlendiriyor zaten. Haritaya girip gideceğiniz göreve görevi seçip yönlendirme yapabiliyorunuz. Araçların yol tutuşu araca göre değişiyor fakat ben hiç zorlanmadım. Bence olması gerektiği gibi stabil. Yapılan olumsuz yorumlara çok takılmayın derim. NFS underground serisinden gelenler ve araya zaman girip uzun bir süre oynamayanlar için bence eğlenceli ve zevk verici bir oyun olmuş. Tavsiye ederim.

Ben verdiğim paranın tek kuruşuna acımadım şu an. Şahsi yorumumdur. Katılmayanları da saygıyla karşılarım.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Origin indirimli şekilde satıyor. Diğer sitelere pek güvenemedim, **** de bile 2 lira fark vardı daha pahalı. Originden alın derim.

EK: Oyuna free roam geliyor bu sene içerisin de net bir tarih yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradise Lost -- 16 Ocak 2018; 16:44:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

Origin indirimli şekilde satıyor. Diğer sitelere pek güvenemedim, **** de bile 2 lira fark vardı daha pahalı. Originden alın derim.

EK: Oyuna free roam geliyor bu sene içerisin de net bir tarih yok.

Originde 59 euro diyor hocam?
  • Dünya’nın en kötü NFS oyunu olmaya aday bir oyun çöplerin efendisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bugün başlayabildiğim oyun. İlk izlenimlerim güzel carbon ve mostwanted dan sonra bitireceğim diğer NFS oyunu olacak büyük ihtimal. Tabii ki bir carbon ve mostwanted gibi kendini 5-6 kere bitirtcek bir oyun değil ama idare edeceğiz artık :) GTX860m ile şehir içinde yer yer 25FPS, çöl veya tenha yerlerde 50-60FPS civarında alıyorum baya değişiklik gösteriyor değerler :)
  • bu oyunuda dice yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 17 Ocak 2018; 21:13:43 >
  • Oyun güzel olmasına güzel de dönüşler falan sürüş zevksiz bu arada ben de logitech driving force gt var onunla oyuna girdiğim zaman direksiyonu sonuna kadar çevirdiğim zaman bile araba tam dönmüyor bunu nasıl ayarlayacağım ?
  • benim için undergraund 1 efsaneydi bu oyun indirmeye degermi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

benim için undergraund 1 efsaneydi bu oyun indirmeye degermi.

Hocam sen boş ver bunu o tadı vermez
    Sen en temizi bu modu indir, efsaneyi yeniden yaşa
    https://www.youtube.com/watch?v=hp4Ns_nme1I

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    nfs 2015 gündüz edition olmuş :)

• Denedim ağır çöp,oyunun başında zorla farklı farklı arabalar ile yarışyoruz,sürüş hissiyatlarını hem beğenmedim heden sanki hepsninin hissiyatı aynı gibiydi,daha ilere gitmeden başda yaptığımız zorlama yarışları bile bitirmeden sildim gitti oyunu....

• Gerçekten inanılır gibi değiller. Şaka maka senelerdir NFS Underground tarzı bir araba yarışı bekliyoruz fakat inatla becerememeye devam ediyorlar.

Önceki oyunda gerçek insanlardan ara sahneler vardı bunda ise gta 5 grafiklerine yakın karakter yapmışlar haliyle kötü olmuş tabi. Sürüş olarak daha iyi olmuş. Daha çok NFS tarzına uygun olmuş. Hatta Shift'di sanırım ona çok benziyor.

O değilde bu oyunun motoru optimizasyon özürlü. Bir önceki oyun optimizasyon özürlüydü. Bu oyunu açtım ultra 60 fps çalıştı ilk bölüm. Ardından gece yarışı başladı ve en düşükte bile 60 fps i göremedim. Sabahları çok iyi geceleri berbat. Önceki oyun full gece olduğu için full berbattı. Muhtemelen aynı grafik motoruyla devam etmiştir gece performansı çok kötü gerçekten. EA oyunları genellikle başarılıydı optimizasyon konusunda özellikle FPS türleri. Ama bir oyunda bir sorun varsa o sorunu çözmeyi beklemeyin. Aylar geçmesine rağmen Battlefront 2'deki yüksek işlemci kullanımı hala çözmediler. Bence iplemiyorlar bende iplemeyeceğim zaten bundan sonra.

• Bende bu hata var. Oyuna giriyorum başlangıç yarışlarındayken donup kapanıyor ve bu hatayı veriyor. Sürücüler güncel. İ7 4500u 8 gb ram nvidia 740m 1 tb hdd win10. Pc 3.5 yıllık. Bunu nasıl çözerim ?

• Drima kullanıcısına yanıt
    Vay be. Harbi gece gece nostalji yaşadım.

Taaa kaç sene öncesine döndüm.

Kesinlik efsana bir seriydi. Birde aynı dönemleride fast and serıous var.

O zamanarda crt motinorlerle oynardık. O zamanlar ne anlardık fps kaça düşmüş kaça çıkmış, yok monitorde bleeding var mı yok ölü piksel var mı yok ghosting var mı???...

Bunların hiç birini bilmediğim için sadece oyuna konsantre olurduk.

Ve hatta kalkışlarda oyunlarda takılmalar olurdu onu bile umursamazdık.

O zamanlar üniversiteye gidiyordum. Gece gündüz oynardım.

Genelde sanırım hard da oynardım inat ederdim bölümü geçmek içi.

O zamanlar oyun içinde ayrıca grafik ayarları da yoktu sanırım.

Sadece çözünürlük ayarı vardı. O da bende en yüksek sanırım 1280x720 miydi. Ki bundan sanki biraz kasardı. Ama grafikler süperdi.

800x600 yaptığımda arabalar uçardı

Vay be harbiden dertsiz tasasız oynardık bu oyunları.

Underground 2 yi oyayamadım. Bilmiyorum alışamamıştım sanırım .
    Mönüsü hedeflere gitme falan karışık gelmişdi.

Konu dışı olacak ama F.E.A.R 2 de efsane oyundu.
    Fear 3 çıkmışmıyıd acaba

Neyse bu kadar nostalji yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-music -- 15 Mart 2018; 3:26:51 >

• the-music kullanıcısına yanıt
    Fena nostalji yapmışsınız hocam, hüzünlendirdiniz
    Çıktı hocam çıktı da çok iyi değil.. Tek artısı Fear 3'te Coop mod var baştan sonra hikayeyi bir arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz
  • çoğu oyunun ingilizce altyazılı halini bi şekilde oynarım, anlarım yani ama bu oyunda tıp ingilizcesi falan kullanmışlar sanırım :D üstüne yolda son sürat giderken yazılar çıkıyor baya komik bi durum

oyun bence fena değil ama yine de beklediğimle alakası yok

offroad ta ki sürüş mekaniği çok iyi olmamasına rağmen diğerlerine göre 10 kat daha iyi.. grid2 de olan sürüş mekaniği gibi gelmedi daha

süspansiyon ayarlarını çok beğendim.. arabanızın türüne göre ayarlamanız lazım atıyorum drift arabanızın ön tekerler çarpık, arkalar düz olması lazım ya da drag yarışları için full basık 4x çarpık olması gibi

standart kamera açısı kötü, ilk kalkışta kamera titremesi falan gereksiz aksiyon olmuş

modifiye olayına daha giremedim :D onu yap bunu yap diyor parçaların açılması için.. keşke levela ve chapterlara göre olsaydı tüm parçalar

özetle; 150 lira vermedim.. banana versiyonu ile oynuyorum. koskoca eagames böyle güzel bi oyuna bu kadar leş sürüş dinamikleri ekliyosa, paraya ihtiyacı yoktur :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.