Şimdi Ara

Need for Speed Payback Çıkış Tarihi, Duyuru Fragmanı ve Detaylar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine yalandan eleştirenler(maksat yorum olsun dikkat çekmek olsun),bilmişler,ukalalar,şahin apaçileri sallamış durmuş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulkan

Bu fragmandan yola çıkarak keskin hatlarla övmek de gömmek de yersiz şu an için.

Ben kendimce genel bir değerlendirme yapmak istiyorum direkt yeni nfs ile alakalı olmadan.

Bir kere 11 yıldır adam gibi nfs gelmiyor. Tek the run fena değildi ona iyi diyebilirim.
    2002-2006 arasındaki underground 1-2, efsane most wanted & en son carbondan beri hiçbir nfsden keyif alamadım. Bunca yıllık nfs hasretinin hatırına nfs 2015e de bi şans verdim ama çok pişman oldum. Teknik sorunlardan sürüş dinamiklerine, sözde açık ama kapkaranlık ve kasvetli kapalı dünyasına, laf olsun diye koyulmuş polislere, sürekli yağmur yağmasından birçok araçta bazı modifiye parçalarının kilitli olmasına, neon ışığı olmamasına kadar tamamen hayal kırıklığı oldu. Aradakileri hiç saymıyorum bile.

Sadece the run biraz iyiydi. EA in bünyesinde Blackbox firmasının yaptığı son nfs oyunuydu. Trailerda ghost denen salak firmayı görünce lanet okudum. Önünde daha 1,5 yıl önceki fiyasko varken tutup yine aynı firmaya EA in bunu yaptırması saçmalıktan başka birşey değil. Hiçbir beklentim yoktu, bi umut oyunu Ghost yerine Blackbox a yaptırmalarını hayal ediyordum sadece ama hiç olmayacak galiba artık. Umarım hatalardan ders alınmıştır, beni yanıltır.

Verin bana BMW M3GTR mi Skyline ımı sokaklarda akıp gideyim. Alabildiğine modifiye olsun, underground 2 gibi. Neonundan arka ön farların yoğunluğuna, hidroliklere kadar ayarlayabilelim.
    Yok 3 farklı karaktermiş, yok offroad mış yok hurda toplamaymış yok süper arabalarmış zerre umurumda değil. Ha fizikler iyi olur, diğer özellikler de işin ekstrası olsun lafım yok.

Efsane underground ile most wanted ögelerini bir araya getirsinler ya da onlardan birini günümüze uyarlayıp çıkarsınlar (remastered) fazlasıyla yeterli. Özellikle most wanted ve carbon un konsept yapım sürecindeki beta içerikleri muazzam. Final sürümde silinen bir sürü özellik, ara sahne, crew, karakter, görseller var. O döneme göre fazlaydı , donanım kısıtlamaları ve EA in baskısıyla şartlar onu gerektiriyordu.

Seriyi efsane yapan kesinlikle Blackbox firmasıydı. Seri özünden şaştı saçmaladı gitti 11 yıldır. Ha madem yenilik olacak, tanıtımlardaki açık dünya ögeleri, aksiyonu sağlam sokak yarışları, adam gibi modifiye & kokpit kamerasıyla da desteklesinler. Herşey iyi hoş ama dediğim gibi ghost games i görünce zaten az olan hevesim iyice kaçtı.

Bakalım hayırlısı. Umarım içimdeki nfs hasretine son veren, eski efsane dönemlerden de esintiler olan güzel bir oyun olur. Farklı karaktermiş görselmiş vb herşeyden önce oynanabilirlik gelir benim için, sürüş dinamikleri gelir. Evet arcade yarış bu simulasyon değil ama demek değil ki baştan savma fizikleri olsun son nfsler gibi. Hâlâ daha 2005 most wanted ı carbon u oynarım arada. Ondaki keyfi hiçbirinde bulamadım.

Bu kadar içimi dökmüşken, güzel bir videoyla finali yapmak isterim.
    Bana göre video oyunları tarihinin gelmiş geçmiş en iyi introlarından biri;

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/sbboXrkZ6S0" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Blackbox birkaç yıl önce kapandı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Sgt.Panda

Herkes nedense 350Z'leri, 240Z'leri, R34'leri, Charger, Camaro'ları değil de Huayra BC, Regera'yı görmüş. Birisi Ghost ekibi oyuncuları kaale almıyor diyor. Adamlar alıyor da modifiyeyi getirdiler geri. NFS'in özü modifiye değildir, süperspor araçlar ile yarıştır onu da ekleyeyim. Artık millet objektif yorum yapamıyor nedense. Gameplay'e dair hiçbir şey yayınlanmadan "leş" damgasını da yapıştırmışsınız. Ben demiyorum ki oyun F&F'e benzemiyor, tam tersi 8'in hikayesine bile benzettim. Ancak aynı zamanda The Run havası da alıyorum ki bu çok hoş. Burada şu an kimse bu oyunun fizikleri hakkında yorum yapamaz gameplay yayınlanana kadar. Etraftan araç bulma olayı da Horizon'dan alıntı gibi olmuş bu arada. Açık konuşmak gerekirse de hikaye daha bu videodan Most Wanted'dan daha sağlam duruyor. MW'da hikayenin bana kalırsa tek iyi yanı en dipten en yukarı tırmanmaktı, zorlanarak. Onun dışında ilgi çekici bir yanı yoktu açıkçası.

mantıklı yorum yapan insanları görmek güzel +1

• Mis gibi The Crew kokuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

269? fiyatı bahane edip oyunu alamayacak olanlar boşuna leş demesin şimdiden para biriktirmeye başlasın.

1 tl olsa yine almam.Leş oyun leştir.Fiyatıyla ilgisi yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: SeaHawk009

Most Wanted 2005'ten sonra benim için NFS serisi bitmiştir.

Carbon güzeldi.
  • Fragmanın Hızlı ve Öfkeliye benzediğini düşünen bir ben miyim acaba.
    Dom un ön kaldıran arabası da tesadüf mü?

• Raid car gelirse ve kokpit kamerası olmaz ise at çöpe gitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fragmanın Hızlı ve Öfkeliye benzediğini düşünen bir ben miyim acaba.

Dom 1969 model Dodge Charger kullanıyor. Videoda wheelie yapan araç 1965 Ford Mustang.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    yalnız değilsin özellikle tırın üstüne atlama sahnesi direkt hızlı ve öfkeliyi anımsattı.
  • Fragmanın Hızlı ve Öfkeliye benzediğini düşünen bir ben miyim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Doğru tespit kardeş The Crew ile alakası yok oyunun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun sonunda ozune donmeye basladi..surus dinamikleri iyi olursa tadindan yenmez..fragman beni heyecanlandirdi surus ile ilgili bir video gosterirlerse pre order yaparim..sonunda ozune dogru donen bir nfs sukur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Bu fragmandan yola çıkarak keskin hatlarla övmek de gömmek de yersiz şu an için.

Ben kendimce genel bir değerlendirme yapmak istiyorum direkt yeni nfs ile alakalı olmadan.

Bir kere 11 yıldır adam gibi nfs gelmiyor. Tek the run fena değildi ona iyi diyebilirim.
    2002-2006 arasındaki underground 1-2, efsane most wanted & en son carbondan beri hiçbir nfsden keyif alamadım. Bunca yıllık nfs hasretinin hatırına nfs 2015e de bi şans verdim ama çok pişman oldum. Teknik sorunlardan sürüş dinamiklerine, sözde açık ama kapkaranlık ve kasvetli kapalı dünyasına, laf olsun diye koyulmuş polislere, sürekli yağmur yağmasından birçok araçta bazı modifiye parçalarının kilitli olmasına, neon ışığı olmamasına kadar tamamen hayal kırıklığı oldu. Aradakileri hiç saymıyorum bile.

Sadece the run biraz iyiydi. EA in bünyesinde Blackbox firmasının yaptığı son nfs oyunuydu. Trailerda ghost denen salak firmayı görünce lanet okudum. Önünde daha 1,5 yıl önceki fiyasko varken tutup yine aynı firmaya EA in bunu yaptırması saçmalıktan başka birşey değil. Hiçbir beklentim yoktu, bi umut oyunu Ghost yerine Blackbox a yaptırmalarını hayal ediyordum sadece ama hiç olmayacak galiba artık. Umarım hatalardan ders alınmıştır, beni yanıltır.

Verin bana BMW M3GTR mi Skyline ımı sokaklarda akıp gideyim. Alabildiğine modifiye olsun, underground 2 gibi. Neonundan arka ön farların yoğunluğuna, hidroliklere kadar ayarlayabilelim.
    Yok 3 farklı karaktermiş, yok offroad mış yok hurda toplamaymış yok süper arabalarmış zerre umurumda değil. Ha fizikler iyi olur, diğer özellikler de işin ekstrası olsun lafım yok.

Efsane underground ile most wanted ögelerini bir araya getirsinler ya da onlardan birini günümüze uyarlayıp çıkarsınlar (remastered) fazlasıyla yeterli. Özellikle most wanted ve carbon un konsept yapım sürecindeki beta içerikleri muazzam. Final sürümde silinen bir sürü özellik, ara sahne, crew, karakter, görseller var. O döneme göre fazlaydı , donanım kısıtlamaları ve EA in baskısıyla şartlar onu gerektiriyordu.

Seriyi efsane yapan kesinlikle Blackbox firmasıydı. Seri özünden şaştı saçmaladı gitti 11 yıldır. Ha madem yenilik olacak, tanıtımlardaki açık dünya ögeleri, aksiyonu sağlam sokak yarışları, adam gibi modifiye & kokpit kamerasıyla da desteklesinler. Herşey iyi hoş ama dediğim gibi ghost games i görünce zaten az olan hevesim iyice kaçtı.

Bakalım hayırlısı. Umarım içimdeki nfs hasretine son veren, eski efsane dönemlerden de esintiler olan güzel bir oyun olur. Farklı karaktermiş görselmiş vb herşeyden önce oynanabilirlik gelir benim için, sürüş dinamikleri gelir. Evet arcade yarış bu simulasyon değil ama demek değil ki baştan savma fizikleri olsun son nfsler gibi. Hâlâ daha 2005 most wanted ı carbon u oynarım arada. Ondaki keyfi hiçbirinde bulamadım.

Bu kadar içimi dökmüşken, güzel bir videoyla finali yapmak isterim.
    Bana göre video oyunları tarihinin gelmiş geçmiş en iyi introlarından biri;

iste sikinti burda basliyor.."nfs 2002-2006,undergraund,most wanted haricinde zevk almadim"diyorsunuz..halbuki bu oyunlarin hepsi nfs nin ozune terstti ama bu degisim begenildi ve tuttu ama ozunde nfs bunlar degildir..acin bakin 1995-2000 arasindaki ilk 3 oyuna efsane ve nfs odur..bmw skyline modifiyeli araclar ile sokaklarda degil,lamborghini,ferrari gibi super car lar ile arizona collerinde yada suzuka gibi kiraz agaclari arasinda polisleri atlatip adrenalin dibine vurmaktir..run,hot pursuit,rivals ile buna yaklasirlar iken gecen seneki oyunla yerin dibine girdiler gene..bunun sebebi de genc yeni nesil arkadaslarin underground istemelerinden kaynaklaniyordu ama nfs bu degildi..umarim tekrar koklere donus olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Genç nesil apaçi. Bu adamlar da maddi kaygılar ile arzular arasında kaldılar yıllarca. Bu gidişle kalmaya da devam ederler. 2017 yılında hızlı ve öfkeli izleyip kendinden geçen adam 90'ların sonunda veya 2000'lerin başında doğmuştur.

Ben gerekeni yapıp atıyorum müziği, gerisini 80'lerde doğmuş nesil anlayacaktır;

• Tam NFS serisi düzeldi diyordum yine başladılar hızlı ve öfkeli moduna.Ya arkadaş sinematik sahneler izlemek açıkçası bu oyunda keyif vermiyor.İnsanlar ölümüne modifiye yapıp araçlarını istedikleri gibi kişiselleştirmek sonra bunu aralarında yapacakları yarışlarda sergilemek istiyor.Bunu anlamak çok mu zor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben size oyun mekaniklerini anlatayım.

Yarışa başlayacaksınız bir sürü araba arasından en öne geçeceksiniz diğerleri hep arkanızda, hiç fark açamayacaksınız.

Siz arkaya düşeceksiniz ne hikmetse diğerlerine hemen yetişeceksiniz.

Çok hızlı giderseniz oyunu takip edemeyeceksiniz.

O kadar çok tur atmanız gerekecek ki kusacaksınız.

Fast & Furious karması bir şey olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

</blockquote>
    Doğru tespit kardeş The Crew ile alakası yok oyunun.

Aynen bence de
  • Güzele benziyor bakacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 3 Haziran 2017; 14:30:59 >
  • The Run gibi serinin belkide en çöp oyununu ki, 2.5 saatte biten bir oyundu, öven bir topluluğun yeni oyundan beklentileri konusunda ciddi bir algı içine girmek büyük hata olur.

Evet Underground, Most Wanted 2005 çok güzel oyunlardı ama asla ilk 3 oyun gibi olamadılar. Ben de şahsen eğer NFS adına güzel bir şeyler olacaksa ilk 3 oyun gibi bir konseptin üzerine inşa edilmesini arzu ederim. Birbirinden farklı mekanlara, ülkelere, fantastik gerçek üstü ortamlara bizi götürecek, egzotik araçlarla çekişmeli yarışlar olsun isterim. Millet modifikasyon, özelleştirme ile kafayı bozmuş, öbürü çıkar yarış oyununda hikaye olsun ister, biri illaki açık dünya olsun der ki nedir bu açık dünya sevdası anlamış değilim. Kısacası artık bu seri adam olmaz arkadaş...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.